bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 22 Сеп 2019 12:32




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Аматьорската лига
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2007 22:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 13:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
НБА – БЪЛГАРИЯ
ШАМПИОНАТ ПО БАСКЕТБОЛ ЗА АМАТЬОРИ 2007

СИСТЕМА С 27 ОТБОРА ЗА ШАМПИОНАТ 2007


ТРЕТИ ЕТАП


3 ЕТАП – РЕД НА СРЕЩИТЕ ПО БЕРГЕР

1 КРЪГ 2 КРЪГ 3 КРЪГ
1-4 1-3 1-2
2-3 2-4 3-4

ЖРЕБИЙ – СПОРЕД КЛАСИРАНЕТО В ГРУПИТЕ ПРЕЗ ВТОРИЯ ЕТАП – ПЪРВИТЕ ЗА № 1, ВТОРИТЕ ЗА № 2 И Т.Н.

ГРУПА Н ГРУПА О
1. МЕСЕРШМИД 1. АСО
2. ОЛД СТАР 22 2. УНСС
3. АЯКС 3. ПУЛС
4. СУ 4. СМД

ГРУПА П ГРУПА Р

1. НАЙКИ ТИЙМ 1. САНДЕКС ТИЙМ
2. БОДРА СМЯНА 2. РОБОТИТЕ/ВИАС
3. ТЪНДЪР ДЕДИС 3. МЕШЕТАТА
4. БЛУ ЕРОУС 4. БРИКС

ИГРАЕ СЕ ВСЕКИ СРЕЩУ ВСЕКИ. ОТПАДАТ КЛАСИРАЛИТЕ СЕ НА
3-ТО И 4 –ТО МЯСТО В ГРУПИТЕ











ПРОГРАМА ЗА ІІІ –рия ЕТАП



ПЪРВИ КРЪГ

27.09.2007 г. /ЧЕТВЪРТЪК/

19:00 ч. – H1 МЕСЕРШМИД – H4 СУ
20:30 ч. – H2 ОЛД СТАРС 22 – H3 АЯКС

28.09.2007 г. /ПЕТЪК/
19:00 ч. – О1 АСО – О4 СМД
20:30 ч. – О2 УНСС – О3 ПУЛС

29.09.2007 г. /СЪБОТА/
10:00 ч. – П1 НАЙКИ - П4 БЛУ ЕРОУС
11:30 ч. – П2 БОДРА СМЯНА - П3 ТЪНДЪР ДЕДИС
13:00 ч. – Р1 – САНДЕКС ТИЙМ – Р4 – БРИКС
14:30 ч. – Р2 – РОБОТИТЕ/ВИАС – Р3 МЕШЕТАТА

ВТОРИ КРЪГ

30.09.2007 г. /НЕДЕЛЯ/

18:30 ч. – Н1 МЕСЕРШМИД – Н3 АЯКС
20:00 ч. – Н2 ОЛД СТАРС – Н4 СУ
13:00 ч. – О1 – АСО – О3 ПУЛС
14:30 ч. – О2 – УНСС – О4 СМД


01.10.2007 г. /ПОНЕДЕЛНИК/

19:00 ч. – П1 НАЙКИ – П3 ТЪНДЪР ДЕДИС
20:30 ч. – П2 БОДРА СМЯНА - П4 БЛУ ЕРОУС

02.10.2007 г. /ВТОРНИК/

19:00 ч. – Р1 – САНДЕКС ТИЙМ – Р3 МЕШЕТАТА
20:30 ч. – Р2 – РОБОТИТЕ/ВИАС – Р4 – БРИКС






ТРЕТИ КРЪГ

03.10.2007 г. /СРЯДА/

19:00 ч. – Н1 МЕСЕРШМИД – H2 ОЛД СТАРС 22
20:30 ч. – Н3 АЯКС – Н4 СУ


04.10.2007 г. /ЧЕТВЪРТЪК/

19:00 ч. – О1 – АСО – О2 – УНСС
20:30 ч. – О3 ПУЛС – О4 СМД

05.10.2007 г. /ПЕТЪК/
19:00 ч. – П1 НАЙКИ – П2 БОДРА СМЯНА
20:30 ч. – П3 ТЪНДЪР ДЕДИС – П4 БЛУ ЕРОУС


06.10.2007 г. /СЪБОТА/
13:00 ч. – Р1 – САНДЕКС ТИЙМ - Р2 – РОБОТИТЕ/ВИАС
14:30 ч. – Р3 МЕШЕТАТА - Р4 – БРИКС

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Голмайстори в Шампионската лига
Форум: Евротурнири
Anonymous 7951 03 Ное 2006 23:40
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Левски Сиконко в Шампионската Лига 2006-07
Форум: Левски Сиконко (София)
Anonymous 10202 25 Ное 2007 12:39
от Klemenza
Преглежда непрочетените мнения Шампионска лига- 1/8 финали
Форум: Евротурнири
Anonymous 10438 08 Мар 2007 18:57
от dido_x
Преглежда непрочетените мнения Шампионска лига
Форум: Евротурнири
Anonymous 10740 15 Юни 2009 14:00
от Torresinho
Преглежда непрочетените мнения Адриатическа лига - 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 4828 24 Юни 2007 14:25
от FCDunavRuse

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози


placeholder