bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 08:24


. GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 133 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кажете си
София 19%  19%  [ 17 ]
Пловдив 12%  12%  [ 11 ]
Варна 1%  1%  [ 1 ]
Бургас 3%  3%  [ 3 ]
Русе 4%  4%  [ 4 ]
Стара Загора 11%  11%  [ 10 ]
Плевен 8%  8%  [ 7 ]
Добрич 2%  2%  [ 2 ]
Перник 10%  10%  [ 9 ]
Друг 28%  28%  [ 25 ]
Общо гласове : 89
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 09:24 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
Малии, големи биткаджии тука бе. Аз да напиша два реда за мача с Хамбургер и те после се изписаха още 5 страници за Ловеч. Повярвайте ми, не си струва. Да пишете за Гришата разбирам, но за Ловеч, отбора и феновете им? Това се превърна в някакъв махленски спор. Ловеч си е един малък град, допреди 10 години не бяха влизали в А гр. Дойде чичко Ганчев с желание да направи нещо за спорта и сега всичко се върти около него. Какво толкова се дръвчите тука не мода да разбера. Ловчанлии да се кръстят и да ходят на църква за здравето на Гришата, щото ако нещо му стане на човека още на следващата година ще има Б гр.

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 10:17 
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007 17:35
Мнения: 44
Местоположение: Sofia-Lovech
Отбор: Литекс (Ловеч)
Не мога да разбера какво толкова имате против Ловеч.Какво като е малък град, ние нямаме право да се радваме на хубав футбол ли?
И ако не знаете в Испания Виляреал също не е особено голям град-около 40 000, ама отборът е един от най-добрите в Испания и никой не го приема за странно.
И като толкова знаете, намерете си вие един като Гришата.Иначе е много лесно само да завиждаш- наслушал съм се на приказки от рода:"Ако не беше Гришата, ..."
Ами изписаха се много страници, защото не искам да мълча, когато виждам некви комплексари с два-три любими отбора да обиждат града и отбора ми.

_________________
LLFC 1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 12:01 
LW написа:
Lorenco написа:
Знаеш ли не ми се спори със селски пръчки . Не ви пиша в скапания форум , определенията за мен от ваша страна не отговарят на истината.И понеже много добре и града знам и хората няма какво да се коментира повече.Продължавайте все така с форумното хулиганство. Успех !

Ей, скапаняк, като си отишъл в Стара Загора, аз какъв се мислиш- все едно Стара Загора е като Ню Йорк, деа.И кво знаеш за града, като не живееш там, бе!? Ходи по един път в годината(когато смешното ви отборче гостува в Ловеч) и се прави на многознайко.
Ами и аз миналата година ходих в Стара Загора за финала за купата, много добре познавам града и хората в него. :lol:

Тука се изложи доста...
Lorenco
1-во че е от Стара Загора
и 2-ро че със сигурност има в пъти повече гостувания от теб. :wink:
LW написа:
Не мога да разбера какво толкова имате против Ловеч.Какво като е малък град, ние нямаме право да се радваме на хубав футбол ли?
И ако не знаете в Испания Виляреал също не е особено голям град-около 40 000, ама отборът е един от най-добрите в Испания и никой не го приема за странно.
И като толкова знаете, намерете си вие един като Гришата.Иначе е много лесно само да завиждаш- наслушал съм се на приказки от рода:"Ако не беше Гришата, ..."
Ами изписаха се много страници, защото не искам да мълча, когато виждам некви комплексари с два-три любими отбора да обиждат града и отбора ми.

Аз лично харесвам Литекс като отбор, жалко само че фенкултурата там е в много начален стадии, но това според мен ще се оправи...
Мисля, че като за начало на 20 април можете да се докажете, аз лично предложих във форума ви, но вие си решавате...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 13:06 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
И кое му е в начален стадий? Момчетата са си направили група, ходят си по мачове и си подкрепят отбора, кво толкова спорите по тоя въпрос..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 13:36 
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007 17:35
Мнения: 44
Местоположение: Sofia-Lovech
Отбор: Литекс (Ловеч)
djpetko, говорих ти за това, че тоя Лоренцо ми пише колко познавал града ни и хората в него.Прочети внимателно какво съм написал- само веднъж годишно идва в Ловеч и се бие в гърдите колко много знаел за града ни.Като е от Стара Загора, откъде знае толкова много.Сигурно знае повече от мен, който съм живял в тоя град 19 години!?!!???


south-front, мерси за коментара, хубаво е да видиш, че има хора, които уважават, това което правиш.А и като цяло в България фен-културата, ултрас-културата и особено кежуал-културата са в начален стадий и това се отнася за всички отбори.Я погледнете съседите-сърби, хървати и т.н.

_________________
LLFC 1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 16:58 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 11:38
Мнения: 153
Местоположение: Zara Town
Отбор: Берое (Стара Загора)
Първо драги ми момко не говоря за фракцията ви , която подкрепям и уважам , а говорим за публиката ви като цяло. Знам какво е ходил съм на над 10 мача на Литекс. Половината съм бил в сектора за гости ест :lol: . Успокойте се малко , че ставате смешни . На въднъж сичките да ми пишете лс че искате 1вс 1 щото разбрахте че ви е смешна публиката.Ми смешна е кво да прайм. Ще се видим айде
П.С.
ТАка признавам си немога повече , тотално бях пребит в тоя форум . Вече ме е страх от вас повече в ловеч нема да се появя , даже се замислям дали изобщо да си излизам тука от вкъщи че може да дебнете да ме набиете с лопатите.
Край пойче с вас нема да драсна нито ред !
Корави и опасни браво !

:lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 17:45 
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007 17:35
Мнения: 44
Местоположение: Sofia-Lovech
Отбор: Литекс (Ловеч)
Кво лъжеш, уе циганин.Аз не съм ти писал лс, не вярвам и някой от другите да го е направил.Прояви едан от типчините за мангалите черти- лъжеш.За какъв да те смятам тогава.

_________________
LLFC 1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 18:06 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Заключ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 133 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Представянето на българите в техните клубни отбори
Форум: Национален отбор
Anonymous 9765 01 Мар 2007 21:40
от spartak forever
Преглежда непрочетените мнения Сайтове на италиански отбори
Форум: Италиански футбол
SPFC1919 28353 04 Дек 2010 19:29
от nickisix
Преглежда непрочетените мнения Снимки на ДЮШ отбори
Форум: ДЮШ
ultraspartak 71130 24 Юни 2009 20:02
от filkata
Преглежда непрочетените мнения Сайтове на различни отбори
Форум: Световен футбол
HEBAR_HOOLS 8715 10 Фев 2007 11:55
от JackSparow
Преглежда непрочетените мнения Отбори от региона
Форум: Сезон 2007/2008
RoNaldO07 14241 10 Юли 2008 01:23
от Del Pi3ro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози