bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 14 Май 2024 19:45


Български клубове - Спортист 1924 (Своге) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 104 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 17:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
Mnt_Fan написа:
Red|Boys|Svoge написа:
RockSteady написа:
На мен такива победи не са ми особено сладки...


то мача се е играл , тва ми казаха 3-4 човека , който са били на мача тия са ни скъсали от ритане и Антонов ги е треснал към края на мача , тия победи са най-сладки ....

По-скоро "тия" се скъсаха да изпускат и накрая бяха наказани.Разбирам,че имате някаква надежда за А група,но и да изпреварите Банско,което е малко вероятно идва Нафтекс,а там нещата са бая сложни.

май само вие на разбрахте , че ние сме най-силния отбор в групата , много ясно , че ще ви биеме .... ако не беше онова продажно лайно (А.Джамбаски) , сега ние щяхме да сме първи ....

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 17:44 
e moje i taka da e, ama su6toto prodajno laino kakto kazva6 Vi pusna pri purvoto vi gostuvane v Montana


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 17:45 
posle si izmisli semeini problemi i hopppp otide v svoge


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 18:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
Деба и т'ва ми бил треньор. Иначе RockSteady мача не е бил купен.

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 19:35 
Offline

Регистриран на: 11 Авг 2008 13:27
Мнения: 48
Местоположение: Монтана
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
S|B`youths ти си се заблудил много сериозно.Прочети малко да видиш,че всички хора разбиращи от футбол казват,че Монтана е с класа над другите.Ясно ми е,че сте превъзбудени след тая победа ама не възлагай толкова надежди.Все пак ние не играехме за нищо,а вие се борите за 2-рото място.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 20:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 13:04
Мнения: 120
Не знам за този сезон, защото нямах възможност да гледам мачовете, но миналия пролетен полусезон бяхме на всичките мачове и съвсем спокойно мога да кажа, че бяхме най-добрите в групата и резултатите го показват (без мачовете с Академик и Янтра, дето им пуснахме). Мен повече ме дразни факта, че ръководството не иска отбора да има фенове и даже пречат на организацията ни. Но така е, не можеш да обвиняваш мишката, че не се е родила лъв!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 21:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
Mnt_Fan написа:
S|B`youths ти си се заблудил много сериозно.Прочети малко да видиш,че всички хора разбиращи от футбол казват,че Монтана е с класа над другите.Ясно ми е,че сте превъзбудени след тая победа ама не възлагай толкова надежди.Все пак ние не играехме за нищо,а вие се борите за 2-рото място.

И кой са тия хора "разбиращи от футбол" ??? Или вярваш на вестниците (в който пишат , че на ваши мачове има по 3000 човека примерно) :lol: няма човек , който да ме убеди , че пролетта Джамбаски не ви даде мача , как иначе веднага след него бе уволнен , макар , че отбора се намираше на 2-ро място :roll: сега ви биеме , като гости и до колкото разбирам , мача не е бил уреден :!: и ти искаш да ми кажеш , че сте "една класа над нас" така ли ? Ако е така защо не ни бихте в сряда :a006: и не ми казвай кой е превазбуден и кой не :wink:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 22:24 
Offline

Регистриран на: 11 Авг 2008 13:27
Мнения: 48
Местоположение: Монтана
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
Е тия от вестниците щом коментират тая игра явно са се доказали малко повече от тебе а?И от къде знаеш по колко хора събираме на стадиона?За това кой отбор е по-добър говори класирането. :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 23:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
Mnt_Fan написа:
Е тия от вестниците щом коментират тая игра явно са се доказали малко повече от тебе а?И от къде знаеш по колко хора събираме на стадиона?За това кой отбор е по-добър говори класирането. :first:

в "тия от вестниците" влизам и аз , но това е друга тема :roll: знам колко хора събирате на стадиона , защото съм бил на мач там и сме си говорили и с други хора , на мача който бяхме миналия сезон на стадиона нямаше повече от 300 човека , на другия ден във вестника пишеше 2000 :lol: покажи ми снимка от тоя сезон на която сте 2000 човека за първенство , като си толкова отворен :roll: какво класиране те гони тебе ? Аз ти казвам , че ние сме по добри от вас , щом ви бием като гости в истински мач , пък ти си гледай класирането :wink:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 00:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
БАМ И ДОЛЕ !

КРАЙ !!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 08:53 
Offline

Регистриран на: 27 Авг 2007 22:55
Мнения: 75
Местоположение: JELEN
Skype: нема скаип
Монтанаааааа-с пари и организация и Краводер ше влезнат в А гупа!!! :first: :f354: :_ban:

_________________
D.B-


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 13:11 
Offline

Регистриран на: 11 Авг 2008 13:27
Мнения: 48
Местоположение: Монтана
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
Хах кво сега успокояваш се,че първия мач е бил уреден,а че тоя е истински?Тоя мач сме ви го дали ама 101% съм сигурен.Първия мач просто не се оправдавайте тоя Джамбаски избяга от Монтана и ще урежда мач точно срещу нас .... айде малко помисли.И тая игра се играе с пари и с организация,а не с приказки из форумите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 14:20 
Offline

Регистриран на: 27 Авг 2007 22:55
Мнения: 75
Местоположение: JELEN
Skype: нема скаип
Mnt_Fan написа:
Хах кво сега успокояваш се,че първия мач е бил уреден,а че тоя е истински?Тоя мач сме ви го дали ама 101% съм сигурен.Първия мач просто не се оправдавайте тоя Джамбаски избяга от Монтана и ще урежда мач точно срещу нас .... айде малко помисли.И тая игра се играе с пари и с организация,а не с приказки из форумите.
да ти еба маиката беше ли на мача бе

_________________
D.B-


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 15:06 
Offline

Регистриран на: 11 Авг 2008 13:27
Мнения: 48
Местоположение: Монтана
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
Кво се впрегаш бе келеш?Ти беше ли на мача,че нещо ви немаше агитката точно в най-важния ви мач?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 15:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Mnt_Fan написа:
Кво се впрегаш бе келеш?Ти беше ли на мача,че нещо ви немаше агитката точно в най-важния ви мач?


Внимавай на кой викаш келеш , да нема засечки некъде .....

ти нашата агитка не коментирай , защото не на нас се смеят , а на вас !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 15:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Май 2008 01:54
Мнения: 513
Местоположение: Mnt
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
Мача не беше уреден, своге биха с късмет най-вече заради Миро ако не е той нямаше да бият това е. На мача имаше около 1500-1800 човека 3000 не е имало как пишат тва е верно но си ходат хора .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 17:29 
Offline

Регистриран на: 11 Авг 2008 13:27
Мнения: 48
Местоположение: Монтана
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
Red|Boys|Svoge написа:
Mnt_Fan написа:
Кво се впрегаш бе келеш?Ти беше ли на мача,че нещо ви немаше агитката точно в най-важния ви мач?


Внимавай на кой викаш келеш , да нема засечки некъде .....

ти нашата агитка не коментирай , защото не на нас се смеят , а на вас !

Бей много ме е страх вие сте из цяла БГ.Като ме псува нема да му мълча..ае честита победа радвайте си и точка по въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 18:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 13:04
Мнения: 120
Вие от Монтана първо се преборете с акнето и вечерния час и сменете анцузите пък евентуално след това давайте оценки да не стане вярно някоя засечка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 19:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Авг 2007 18:38
Мнения: 1666
Отбор: Ботев (Враца)
спонсорирайте ме и ще бутна стената на монтанския язовир! :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 21:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Май 2008 01:54
Мнения: 513
Местоположение: Mnt
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
Ела най много те гръмне некой от охраната на стената на язовира.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 00:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Ное 2006 10:55
Мнения: 446
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Отивам до тУрция за локум,и минавам през Ябланица за халва...Кур за Джебел ... са съм на маймуна и ми дреме на кура,след малко тръгваме за Батак имало турска компания да им запалиме фесовете

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 02:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
Mnt_Fan написа:
Хах кво сега успокояваш се,че първия мач е бил уреден,а че тоя е истински?Тоя мач сме ви го дали ама 101% съм сигурен.Първия мач просто не се оправдавайте тоя Джамбаски избяга от Монтана и ще урежда мач точно срещу нас .... айде малко помисли.И тая игра се играе с пари и с организация,а не с приказки из форумите.

ебахти и уредения мач с гол в 88 мин. , момче не се прави на разбирач :a006: и за ква организация ми говориш като наща база е с пъти по-добра от ваща , града ни е в пъти по-богат и изчистен етнически от вашия ? Това , че вашият кмет е решил да ви вкара футболния отбор в "А" група , че да го изберат пак е пълна помия , место да фане да ви стегне малко града , че изостава с 10-тина години , той ми налива пари в отбор без бъдеще :roll:

п.с. и недей заплашва из форумите , всички ви знаем кой и какви сте , да си имае уважението :a006:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 09:20 
Offline

Регистриран на: 11 Авг 2008 13:27
Мнения: 48
Местоположение: Монтана
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
S|B`youths написа:
Mnt_Fan написа:
Хах кво сега успокояваш се,че първия мач е бил уреден,а че тоя е истински?Тоя мач сме ви го дали ама 101% съм сигурен.Първия мач просто не се оправдавайте тоя Джамбаски избяга от Монтана и ще урежда мач точно срещу нас .... айде малко помисли.И тая игра се играе с пари и с организация,а не с приказки из форумите.

ебахти и уредения мач с гол в 88 мин. , момче не се прави на разбирач :a006: и за ква организация ми говориш като наща база е с пъти по-добра от ваща , града ни е в пъти по-богат и изчистен етнически от вашия ? Това , че вашият кмет е решил да ви вкара футболния отбор в "А" група , че да го изберат пак е пълна помия , место да фане да ви стегне малко града , че изостава с 10-тина години , той ми налива пари в отбор без бъдеще :roll:

п.с. и недей заплашва из форумите , всички ви знаем кой и какви сте , да си имае уважението :a006:


Къде сравняваш Монтана със Своге не ми е ясно?В нашия град за последните няколко години са направени доста промени.Верно имаме циганска махала до стадиона ама кво да се прави ...плъзнали са на всякъде.И нещо се бъркаш никой не съм заплашвал.По-скоро вие заплашвате.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 13:13 
Offline

Регистриран на: 27 Авг 2007 22:55
Мнения: 75
Местоположение: JELEN
Skype: нема скаип
Mnt_Fan написа:
S|B`youths написа:
Mnt_Fan написа:
Хах кво сега успокояваш се,че първия мач е бил уреден,а че тоя е истински?Тоя мач сме ви го дали ама 101% съм сигурен.Първия мач просто не се оправдавайте тоя Джамбаски избяга от Монтана и ще урежда мач точно срещу нас .... айде малко помисли.И тая игра се играе с пари и с организация,а не с приказки из форумите.

ебахти и уредения мач с гол в 88 мин. , момче не се прави на разбирач :a006: и за ква организация ми говориш като наща база е с пъти по-добра от ваща , града ни е в пъти по-богат и изчистен етнически от вашия ? Това , че вашият кмет е решил да ви вкара футболния отбор в "А" група , че да го изберат пак е пълна помия , место да фане да ви стегне малко града , че изостава с 10-тина години , той ми налива пари в отбор без бъдеще :roll:

п.с. и недей заплашва из форумите , всички ви знаем кой и какви сте , да си имае уважението :a006:


Къде сравняваш Монтана със Своге не ми е ясно?В нашия град за последните няколко години са направени доста промени.Верно имаме циганска махала до стадиона ама кво да се прави ...плъзнали са на всякъде.И нещо се бъркаш никой не съм заплашвал.По-скоро вие заплашвате.
нз ма нема такива селяни-оня ден на мача дигнали чопрапите до под коленете-и обули обувките!заеби ужас.60 % от публиката бяха с бели коси-правете изводи.

_________________
D.B-


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Монтана - Своге
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 20:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Май 2008 01:54
Мнения: 513
Местоположение: Mnt
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
Хаха е пенсионери кво искаш то само в монтана ли има пенсии, мн сте зле.. Иначе нз с кво изостава града ни кат има хиляда заведения из центара, също така Кауфланд Била Технополис и още една камара такива магазини,Ако се сравнява своге с Монтана мога кажа че имаме доста повече от 5 блока в целиа град ама карай са нема кво да се заяждаме...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 104 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 178352 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Град Своге
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 68070 06 Ное 2007 12:47
от rommel
Преглежда непрочетените мнения Локо Мз - Монтана
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 11718 03 Дек 2006 20:06
от ultraspartak
Преглежда непрочетените мнения [16 кръг] Чавдар БСл - Монтана 2:1
Форум: Сезон 2006/2007
Klemenza 21665 22 Мар 2007 16:21
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Хебър - Монтана
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 12102 30 Апр 2007 23:09
от Hack0T0

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози