bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 03 Май 2024 00:39


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: И сега накъде !?!
МнениеПубликувано на: 18 Май 2010 16:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Още един сезон си замина а ние си висим във "В" група и не виждам светлина в края на тунела! Предпочитам да няма отбор и да подържаме само ДЮШ отколкото да продължава тази агония. 14 години!!! Толкова време вече кърджалйския футбол е жертва на ДПС и поставения им човек - Рамадан Яшар! За тези години този човек успя да съсипе стадион, школа и морал на публика, за да се стигне до там на стадиона мангалите да са повече от нормалните хора. Истина е , че в Кърджали волейбола винаги е бил първи спорт, но е истина и че Арда винаги са били фактор в "Б"група през годините! Разбира се само с драскане по форумите нищо не може да се направи и съм наясно , че всичко е в наши ръце! За това обаче трябва да се обединим и да съставим план! Също ще бъда благодарен на фенове на други отбори да ни помогнат, като помоща ще бъде в разпъване на транспаранти на гостуванията на Арда през следващия сезон. А на Кърджалийци ще кажа,че смятам с мои приятели да организираме нещо като дискусия лятото- с медий и т.н. Нищо не обещавам, ще опитам всичко по силите ми. Трудно е , защото много рядко се прибирам в Кърджали. Така че през почивката не спирайте да посещавате форума и следете за инфо от моя страна!Благодаря за вниманието и успех
ПС : Сори за правописа но ме мързи да го проверявам :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2010 01:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Наясно съм и с друг проблем! При нас винаги има разделение на българи и турци. За мен съществува разделение на кърджалийци и селяни.Аз съм модерен човек и смятам че кърджалийци трябва да се борим срещу селянизацията на града заедно, защото знам че турците са добри граждани на нашата родина но са експлоатирани от ДПС. Така че не искам да виждам коментари против тях! Пичове трябва наистина да сме единни по темата, защото това касае цялата страна! Знам че много хора ни мразят но истината е че вината е в нас! Ние позволихме политиците да се ебават с нас. Ние сме хората , които трябва да оправим родината и да я изчистим от паразитите. И призовавам тези , които най-много ни мразят да бъдат най-активни в помоща си към нас! Знаете кои сте - покажете че сте истински патриоти! И ще знаете , че имате подкрепа когато ви е нужна! СТИГА ОМРАЗА , ДАЙТЕ ДА СЕ НАДПИВАМЕ !!! Пичове трябва наистина да променим нещо, иначе няма да ни има скоро!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: И сега накъде !?!
МнениеПубликувано на: 19 Май 2010 02:34 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Доста добре казано, но ще се наложи да напомниш преди началото на сезона - сега няма смисъл(за помощта от тези, дето ви мразят най-много говоря).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2010 13:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Добре казано и вярно. Аз и преди съм казвал, че докато властта в града не се смени трудно ще махнем гореспоменатия октопод от Арда.. единствения начин Арда да просперира е някой заможен бизнесмен, който обича футбола да купи клуба и да се опита да направи нещо по въпроса.. но такива, които биха дали пари за футбол - не виждам..

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЦСКА - лукойл/Кой сега е Номер 1?
Форум: ЦСКА (София)
Martopetrovfen 24843 06 Май 2008 22:21
от loituma
Преглежда непрочетените мнения АМИ СЕГА?
Форум: Церово 2006 (Церово)
CEROVO-2006 3487 06 Май 2008 16:34
от CEROVO-2006
Преглежда непрочетените мнения Челна тройка сега или никога
Форум: Росица (Стоките)
Rado_Nikolov 4607 12 Сеп 2009 23:46
от Kolovatigb
Преглежда непрочетените мнения Голмайстори.. ЗА СЕГА
Форум: Британски футбол
Anonymous 3171 29 Ное 2008 22:13
от paN
Преглежда непрочетените мнения Сега на къде?!?
Форум: Бдин 1923 (Видин)
Liuby 60008 28 Окт 2011 10:28
от tsmitev

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози