bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 02:32


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 124 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2017 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Бием Свиленград 1:0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2017 11:49 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
katongo написа:
Раднево ще ви треснат предпоследния кръг. Много приятно отборче са сглобили пролетта. Гледах ги преди два кръга срещу Марица - направо си ги изпуснаха насред Пловдив.

Викам Верея ІІ да е вторият изпадащ. Много са ми неприятни. А трети изпадащ, както е тръгнало, няма да има, защото се очертава Гълъбово за поредна година да отърват кожата в "Б" група.


Със сигурност Раднево ще ги треснат, след това ще бият и в Казанлък, ако се налага.Но хубавото е, че Верея-2 и ЦСКА-2 май догодина няма да има.Второто спасява Гълъбово от изпадане.Иначе ставаше страшно и за Арда и за нас и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 10 Май 2017 21:12 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Интересни неща се случват при опашкарите, така и не можахме да се измъкнем от там. Тези млади момчета бих искал да ги гледам и догодина във В група на обновения стадион...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2017 22:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
По забъркана битка за оцеляване отдавна не сме гледали! За жалост и ние сме яко замеени в нея :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 11 Май 2017 15:18 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
От Б група няма да изпадне нито Гълъбово, нито Карлово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 12 Май 2017 12:13 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
mlado95 написа:
От Б група няма да изпадне нито Гълъбово, нито Карлово.


Карлово изпаднаха още преди няколко кръга, ако не си разбрал ;) Там въпросът е да ги има във "В" догодина, защото такива необмислени авантюри тип "изкуствено качване" обикновено завършват със страшно пропадане в селските групи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2017 16:31 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Арда - Елхово по някаква причина е изместен за понеделник.

Информация на ОС БФС - Пловдив.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 12 Май 2017 22:28 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
katongo написа:
mlado95 написа:
От Б група няма да изпадне нито Гълъбово, нито Карлово.


Карлово изпаднаха още преди няколко кръга, ако не си разбрал ;) Там въпросът е да ги има във "В" догодина, защото такива необмислени авантюри тип "изкуствено качване" обикновено завършват със страшно пропадане в селските групи.


Аз знам кога изпаднахме. Имам друго в предвид. Има огромна вероятност догодина да има 2 Б групи и този сезон няма да има изпадащи. Има много причини да вярвам, че наистина ще е така. Първо, живеем в България. Второ, нямаше да се започва изграждането на гръбнак на отбора от млади момчета, ако не се мисли за следващата година. И трето, нямаше да се започне реконструкцията на стадиона, ако ще играем в окръжните групи.
Съгласен съм с теб, че това беше много необмислено да се влиза ей така в Б група с отбор за 10 място във В. Ако не ни бяха вкарали, щяхме 100% да се борим за 1 място във В и да го вземем. Което щеше да е много по-добре по ред причини - щеше да се изгради добър отбор, да се направи стадиона, хората щяха да са много по-ентусиазирани и други. Много от хората също не бяха съгласни с това и неслучайно на мачовете няма хора. Другата причина е и, че не си играем в Карлово. Причината да ни вкарат е реклама за града и заради годишнината от рождението на Васил Левски. Другата причина мисля, че всички я знаят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2017 11:13 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Човече, не знам къде си го чул това за двете "Б" групи, но то за една едвам събират желаещи отбори, камо ли за две... И по-важното - според тъпата им наредба изпадащият си е изпадащ, тъй че за попълване по-скоро ще поканят някой влизащ от окръжните, отколкото изпаднал отбор (справка: миналата година Локо Сф вместо Добруджа). Но, разбира се, "живеем в България" е най-важната променлива в сметките, тъй че всичко е възможно. Примерно винаги можете да "вземете лиценза" на Евроколеж, който да бъде поканен в новосформираната Източна "Б" група :)

Мене ако питате, п-скоро "В" групите трябва да ги направят 8, както беше за 1-2 сезона в средата на 90-те. Примерно 8 групи по 14-16 отбора и после междуобластни плейофи за влизане. И всеки влизащ от областните във "В" групите да получава някаква помощ от БФС за подготвяне на стадиона си според минималните изисквания, защото май това е основната причина повечето отбори да отказват участие в горната група (и пътните разходи, разбира се, които с 8 групи ще са кажи-речи наполовина).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 13 Май 2017 11:50 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Чул съм го от хора в клуба. Две Б групи - Северна и Южна. И пак ти казвам, че не съм съгласен да стоим в тази група без обигран отбор. Нашето място в момента си е във В.
Направи една проверка Спартак Плевен дали не бяха и те изпаднали предния сезон, но ги оставиха в групата. До последно не знаеха къде ще играят.
Пожелавам Ви успех в последните мачове!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2017 22:13 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Изпадане и влизане на II отбори: Вторите отбори (Литекс II и Лудогорец 1945 II) нямат право да влизат в "А" ФГ. Ако някой от тях завърши на 1-во или 2-ро място, следващият (или следващите) отбори в класирането влизат в "А" ФГ или участват в баража за "А" ФГ вместо тях. Вторите отбори изпадат от "Б" ФГ във "В" АФГ независимо от класирането си, ако първия им отбор изпадне в "Б" ОФГ. В такъв случай и ако те се намират извън зоната на изпадащите, най-висококласираният отбор или отбори, които се намират в зоната на изпадащите остава в "Б" ФГ вместо тях.
източник: bulgarian-football.com

Спартак Плевен не са изпадали!!!
Идеята за две втори лиги за пръв път я чувам, но ми звучи ... не мога да намеря точна дума... Те за една едвам събраха кьораво и сакато. Тази година не знам дали ще има 4 желаещи за влизане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2017 14:20 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
Спартак Плевен не са изпадали!!!
Идеята за две втори лиги за пръв път я чувам, но ми звучи ... не мога да намеря точна дума... Те за една едвам събраха кьораво и сакато. Тази година не знам дали ще има 4 желаещи за влизане.

Доколкото знам последните години изпадаха по 4 отбора, а Спартак бяха именно 4 изпадащ. Но това не е толкова важно. И на мен ми стана интересно от къде ще намерят отбори за 2 Б групи, но ще видим. На мен лично мачовете от В са ми по-интересни и с по-голям заряд.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2017 20:40 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Теорията ми за разтурянето на Верея ІІ и ЦСКА ІІ е на път да се провали напълно. Днес Армейците отупаха Гълъбово и на практика ги пращат при нас. И макар, че вторият изпадащ се очерта/въпреки фиаското на Марица, не вярвам Загорец да отпуснат гювеч на Любимец/ - Наско Сталев и компания ще трябва да се заемат с разсада на карпузите, щото си му е време. Но пък ще трябва да отпада и трети... В Раднево не жалят пари за купуване на мачове и ако вие не извършите някакъв героизъм идния петък в прекия двубой за оцеляване - лошо. Все пак може да си позволите загуба с един гол разлика.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2017 21:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Освен задължителната победа утре, мача на сезона явно ще е в Раднево. И много ще се надяваме Розите да играят феърплей в последния кръг.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2017 00:31 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Верея-2 не са на издръжка на Галин Михайлов, а на някакъв негов партньор, приятел от чалга-кръчмите, с който си пият заедно. Така че такъв човек има и пари, и връзки покрай Верея и Трейс, ако се налага
Две Б групи няма да има, още по-малко Северна и Южна. В крайна сметка големите градове - над 150 000 жители са разпределени така, че в Южна са София, Пловдив, Бургас, Стара Загора и да не забравяме Пиринския край, където има много отбори. На север са само Варна и някак си Русе, но там нещата са доста изнасилени


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2017 00:32 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
а за Карлово , сериозна схема, но в измислената Б група кой да гледа. Само не знам кой издържа тоя отбор официално, че е доста смешна практика


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2017 11:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
izumrud_fc написа:
а за Карлово , сериозна схема, но в измислената Б група кой да гледа. Само не знам кой издържа тоя отбор официално, че е доста смешна практика

Стига бе, аз знам кой го издържа и официално и неофициално, пък капацитет като теб да не знае.:)
cengiz_han28 написа:
Освен задължителната победа утре, мача на сезона явно ще е в Раднево. И много ще се надяваме Розите да играят феърплей в последния кръг.

И аз се надявам искрено да играят нашите феърплей, но за съжаление ми се струва, че не трябва да разчитате на това. :kopfshuettel:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 15 Май 2017 12:31 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Нашият "хищник" Рамо дали е измислил нещо или си е бабаит само в Перперек? Не е от вчера в тези среди все пак. Наистина ситуацията е много сложна, но не ми се вярва Рамо да остави нещата в ръцете на съдбата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2017 12:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Квото и да е измислил Рамо, всичко зависи от трети отбори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2017 14:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
На рамо мурафетите важат до табелата на село Калинка. От там нататък този човек е никой. Виждам, че сме победили Елхово с 5:0, но едва ли ще вземем нещо от Раднево и явно всичко зависи от това колко точно отбора ще отпаднат от Б във югоизточна.

Относно двете "Б" групи, мисля че няколко сезона в България имаше 2 Б групи (западна и източна) - моето мнение е, че това е доста несполучлив формат. Но като гледам колко абсурден е тазгодишния формат на Първа лига (все още не съм го разгадал), нищо няма да ме учуди.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 18 Май 2017 19:24 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Тия Раднево ги гледах в Перперек, толкова слаби бяха, че просто нямам думи с лекота ги бихме тогава. Не знам какво се промени толкова, че всички ги считат за абсолютен фаворит ама все си мисля, че поне едно равенство можем да измъкнем при коректно съдииство.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2017 22:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Има значение и колко отбора ще завършат с равни точки. Тогава се гледат само мачовете помежду им


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2017 10:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Съставът на Раднево от есента и този сега са коренно различни. Взеха голмайстора на Верея-2, имат и други опитни попълнения. Тъй че не съдете за тях по мача ви от есента. Разбира се, огромен фактор за изхода на мача ще бъде и съдийството... Дано всичко около мача да е коректно и по-добрият да победи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2016/2017
МнениеПубликувано на: 19 Май 2017 20:48 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Ами пичове след тази загуба с 2:0 вече каквото и да ни се случи сами ще сме си виновни. Не знам все пак как е протекъл мача и дали съдийството е било на ниво ама все пак лоша работа. А пък този гол от дузпа при победата с 3:1 в Перперек такава лоша шега ни изигра, че сега при равни точки са пред нас в класирането.

Същото важи и за Любимец, 2:1 домакинска победа, 2:0 загуба при гостуването ( с двете дузпи на Дюран Дюран ), Верея 2 и Раковски. Само превъзхождаме на Гигант при равни точки, ако се гледат преките двубои както твърди колегата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017 06:54 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Бях на мача вчера. Натиснаха ви мощно още от първия съдийски сигнал и още в първите минути откриха с премерен шут от границата на наказателното поле. Последваха още няколко опасни влизания към вашата врата, но втори гол не падна. Постепенно играта се поуспокои, без сериозни положения, като вашите така и не направиха нещо запомнящо се в офанзивен план до почивката.

През второто полувреме Раднево съвсем дръпнаха ръчната и започнаха да играят на сигурно. Арда пък се поокопитиха и започнаха да поглеждат по-често към противниковата врата. Възловият момент дойде някъде около 70-ата минута, когато топката спря във вратата на домакините, но голът беше отменен заради засада. Правилно отсъждане, просто нападателите проиграха глупашки този златен шанс за изравняване. Малко по-късно вратарчето не се намеси добре при едно центриране от корнер, изпусна топката и там някой в купа от играчи я мушна в мрежата за 2:0.

Като цяло си личеше, че Раднево са по-класни. Арда също са доста перспективен отбор, който се опитва да играе футбол, но си личи, че още им липсва самочувствие в гостуванията.

Съдийството беше на висота.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 124 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 142433 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 154961 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 171282 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 71257 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 64711 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози