bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 01 Май 2024 12:13


Асеновец 2005 (Асеновград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 23 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Размисли на един фен
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Започва новия сезон..пусто, без много, даже никакви емоции, очкавания и надежди. Започва така тъжно, както завърши и миналия. Нямаше дори радост от това че сме се спасили, по скоро срама бе доста повече. Няма я еуфорията от това че ще побеждаваме, ще съпортваме отбора по села и паланки, ще си даваме последните пари за гориво и билети за да подкрепяме отбора. Няма я, защото знаем че сме обречени - обречени да мизерстваме, да нямаме екипи, да нямаме пари за гориво и заплати на футболистите.

Каквото повикало, такова се обадило. Откакто съществува бялата сграда в центъра на Асеновград наречена Община, където хора практикуват една от най-отговорните професии - да са народни избраници, респективно общинари града върви само и единствено надолу. Не говоря за 9-те хиляди фирми за стотиците магазини за булчини рокли и за цялата тази колаборация от голфчета, напудрени 1годишни безмозъчни кукли и хора със интелектуални възможности равни на толкова че да се окажат парадокс за това че са членове на евросъюза. Говоря за това че града ни се скапва интелектуално - няма школи по изкуства, няма театър, няма опера, няма самодейци няма нищо.... Има само ново строителство - 55 квадратни гарсониери в кооперации...

Това за съжаление е обхванало и спорта. Апатия.. Не само в Асеновград - в цяла България. Вече няма спорт. Има пари... и интереси. Правиш всичко за да подкрепиш отбора си в духа на феър плея - някой палячо на който са дали 100 лева да пие две уискита и да хапне една мешена скара свири абсолютно тенденциозно срещу отбора ти и от феър плей няма как да не започнеш да псуваш и да ругаеш. Дори понякога да ти се иска да ги смажеш от бой...

Така стоят нещата за мен. В момента не знам кой играе в Асеновец, кой е треньор. Най тъпото, което съзнавам е, че май не ми и пука. В неделя няма да съм на мача. Защото знам какво ще се случва.... Ще тържествуват тия които искат да закопаят Асеновец. Успяха !!!!

Никога обаче няма да успеят да превземат мястото в сърцето ми където е любовта ми към АСЕНОВЕЦ !!! Защото там думата пари няма стойност. Там е само фенската любов !!!

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 13:48 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
metala написа:
abe pi4ove vmesto da mrunkate po tezi forumi,za6to ne vzemete da idvate na ma4ovete

Човекът е много прав! Затова не идва мо мачовете, за да не се измъчва още повече! Това за огромно съжаление стана, става и май ше продължава да става с любимите ни отбори. :evil: :evil: Ами нормално е да спре да ходи по мачове, да не е садомазохист?! Аз все пак съм на мнение, че дори и в тези тежки моменти за любимия отбор, верният привърженик, трябва да подкрепи отбора си, независимо от всичко!

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 13:22 
hahahahahhaha


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 13:33 
смешно, някои могат да се потрудят повечко ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Много хубав коментар.За съжаление не само вашият град е така.
А иначе не спирайте да ходите на мачове и да подкрепяте отбора си.Дори и само напук на тези които го затриват.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 09:59 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
A ne mislite li 4e s va6ite razmisli razbivate ne6to koeto e gradeno s godini i e kostvalo mnogo nervi na mnogo hora samo i samo da pokajat na tziala Bulgaria kvo e A-D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 10:43 
ni6to li4no kym nikoi :D syglasen sym s ultra asenovec :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 22:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
градено от всички нас... Всеки е дал нещо да се гордеем че сме от асгр. Не е футбола само..

не сте разбрали май смисъла на коментара. Че ние си подкрепяме отбора а на ония които храним в Общината им е през кура !!!

И нещо друго. Не ходя на мачове да се правя на фен като виждам че отбора е от протежета на чичаци дето си правят пари на гърба на отбора.

Днес разбрах че Димитър Младенов е поел отбора. Това е добра новина.

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 22:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2006 19:17
Мнения: 209
тц тц в отбора да не играе общината!аз като ходя по мачове на асеновец не отивам заради общината, заради чичкото дето полива тревата или за треньора.. нали всички отиваме заради идеята асеновец?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 09:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
ми моята идея не е някой да продава мачове и да няма душа и аз да ходя да го нахъсвам като виждам че му е през кура. Сега ще дойдем в неделя, да подкрепим старите кучета, които са се върнали в отбора, защото явно е че отбора върви добре. Поне засега

hammerfall май не разбра какво имам предвид. Идеята АСЕНОВЕЦ съм започнал да я живея преди 20 години, ама като виждам че някой се подиграва с феновете не смятам да се чувствам унижен. Идеята АСЕНОВЕЦ не са тези мърсоливи 18 годишни пешлемета които слушат някой дето им дава по 20 лева да загубят мача. Аз като съм играл футбол съм си оставял сърцето на терена именно заради тази идея. Нима е прецедент в световната футболна история публиката да бойкотира мачовете на играчите за по-доброто бъдеще на клуба?

ай със здраве и до неделя.

:a026: :f12: :a026: :f17: :a026: :f12:

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 10:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
АГИТКАТА НА ЦЕНТРАЛНАТА ТРИБУНА ПОД КОЗИРКАТА , ОСТАНАЛИТЕ ПАСИВНИ ЗРИТЕЛИ ЩЕ СЕ АКТИВИЗИРАТ И ТЕ И ШУМА ЩЕ Е ПО ГОЛЯМ И БЕЗ ЕКСЦЕСИИ - УМНАТА , С ТЕЗИ ИГРАЧИ АСЕНОВЕЦ Е ФАВОРИТ , САМО ТРЕНИРОВКИ , ОРГАНИЗАЦИЯ И АКЪЛ ТРЯБВА В ОТБОРА И БОРБА


AD`casual написа:
ми моята идея не е някой да продава мачове и да няма душа и аз да ходя да го нахъсвам като виждам че му е през кура. Сега ще дойдем в неделя, да подкрепим старите кучета, които са се върнали в отбора, защото явно е че отбора върви добре. Поне засега

hammerfall май не разбра какво имам предвид. Идеята АСЕНОВЕЦ съм започнал да я живея преди 20 години, ама като виждам че някой се подиграва с феновете не смятам да се чувствам унижен. Идеята АСЕНОВЕЦ не са тези мърсоливи 18 годишни пешлемета които слушат някой дето им дава по 20 лева да загубят мача. Аз като съм играл футбол съм си оставял сърцето на терена именно заради тази идея. Нима е прецедент в световната футболна история публиката да бойкотира мачовете на играчите за по-доброто бъдеще на клуба?

ай със здраве и до неделя.

:a026: :f12: :a026: :f17: :a026: :f12:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 12:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2006 19:17
Мнения: 209
Човек ще си помисли че селекцията на отбора ни е за милиони, че да правим такива нечувани бойкоти.Просто според мен тия `18 годишни` момчета няма как да се надъхат да играят като стадиона е празен.И преди е имало такива моменти и пак се е ходило по мачове, не може да подкрепяме само старите футболисти или пък само новите, пък и нали за това е агитката да подкрепя отбора винаги.АД кежуал не знам защо това примерно те кара да се чувстваш унижен http://www.history.asenovgrad.org/afc/p ... tnik/3.jpg
Вместо да сме с тази идея на всеки мач да е така... е да видим дали няма да си оставят сърцето на терена момчетата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 14:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
именно че тази снимка дето ми я даваш е нещото трябва да ти даде отговор на въпроса.
Аз съм горд че съм от Асеновград. И такива мачове ме карат да съм горд че съм от Асеновград, колкото и малко неща да има вече с които мога да съм горд от него.

Айде кажи ми тогава защо не ми дадеш снимка на отбора ами на агитката?

ще ти кажа - щото нямаше с кво и кой да се гордеем. Надявам се сега да има.

И именно такива мачове показаха че има много мишки на терена които не си заслужаваха да ги покрепяме.
Виж има два вида хора и в отбора и публиката - семкаджии и агитка и хора като Предраг и мишките които играха в края на миналия сезон.

Това което писах е лично мое мнение, размисли върху новия сезон. И ако си прочела внимателно никой не може да отнеме от сърцето ми любовта към АСЕНОВЕЦ. Само миналата година имах 1000 километра че и нагоре съпорт на гостувания за отбора, така че не мисля че някой може да ме упрекне в решението ми да не ходя да гледам бездушната агония на отбора в края на миналия сезон. ПОДЧЕРТАВАМ БЕЗДУШНА !!!

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2008 10:40 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
Vijte za posleden put vi kazvam,tezi koito prodavaha ma4ove gi izgonihme,ve4e nie fenovete pomagame koi s kakvoto moje,taka 4e koito ne e s nas e protiv ASSENOVGRAD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2008 20:51 
bau bau


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Размисли на един фен
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2008 12:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
добре бе,мама му стара..може ли град като вашия да няма футбол над средната класа за "в" група...спомням си годините когато бяхте много силен отбор...спомням си школата на Асеновец-9 години играех футбол и не помня да имам победа срещу отбора ви...ама,кво ли учудвам и Карлово преди години беше по-добре.Сега не могат да съберат децата за направят отбор.. А,мъжкият ни отбор върви все по-назад...Такава е реалността в България...Успех на вас и на Асеновец..

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2008 17:11 
Pisha po tazi tema, zashtoto smqtam che mqstoto na edin fen e na stadiona.Nqma znachenie polojenieto na otbora,vajno e imeto,ideqta i podkrepata. Moje da ne si dovolen ot tova kakvo stava s kluba no nameri nachin da go promenish. B1dete na tribunata,borete se za ideqta,i nikoga ne q predavaite.Pokazvali sme kakvo mojem i kakto sme kazali "NIKOGA KRACHKA NA ZAD" :f17: :f17:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2008 18:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2006 19:17
Мнения: 209
така е мястото на един фен винаги трябва да е на стадиона,дали ще пее или ще протестира няма значение...като не върви отбора и кво да спрем да ходим по мачове ли


стига сте писали глупости.темата е важна


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 16:18 
Какво мислите за по-малката трибуната на стадион"ШИПКА". Нари4ана още "Трите пейки", и за хората който я посещават. :ole:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2008 16:50 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
A ti kvo misli6


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2008 17:59 
Аз гледам ма4овете от голямата трибуна с козирката която е. Но преди години много луди се събираха на ''трито пейки'', сега не ходят много хора там. Но аз ли4но винаги съм се кефил на агитката. Само АСЕНОВЕЦ :f17: :aal: :f12:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2008 21:47 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
Za horata ot tazi tribuna moga da kaja 4e blagodarenie na tiah i vsi4ko koeto praviat ,nakaraha mnogo hora v tziala Bulgaria da govoriat s uvajenie za Asenovgrad.Pokazaha 4e i kolkoto nevuzmojni da izglejdat niakoi ne6ta ima li silno jelanie se postiga vsi4ko.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009 22:39 
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2009 22:31
Мнения: 3
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
i sega


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 23 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 195599 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 147725 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 119862 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 119854 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 123174 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози