bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 17:24


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Какво трябва да се промени в Ботев?
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 11:33 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Пускам една тема, в която да обсъдим какво трябва да се промени в Ботев за да излезе най-после от кризата, която мъчи отбора.
Нека се включат както феновете, така и футболистите (които пишат тук). Да се чуят всички страни.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 11:39 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Питай какво не трябва!Всичко трябва да се промени,ръководствто,треньор,много от играчите,седалки трябва да се сложат ремонт подържане на помощните и на централния,трябва да се намери стабилен споносор,трябва да се изгради дългогодишен план за развитие на клуба и да се действа по него,общо взето от където и да го погледнете сме зле!

Айде честит ми 1000 пост!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 11:45 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Ясно е, че само със смяна на треньора нещата няма да се оправят изведнъж, но си мисля, че май има нужда от такава. Сегашния ни треньор явно не вдъхва респект на играчите си. Щом като на последния мач в Горна е имало изказвания от рода на "смени ме ако можеш" (по думите на фенове на Локо), за какво говорим тогава.

Знам, че много от вас са резервирани към Петър Каменов, но моето мнение е, че той държи повече на дисциплината. Направило ми е и впечатление, че под негово ръководство отбора записва нелоши резултати и най-вече красива игра. Даже миналия сезон под негово ръководство бяхме първи. Така и не разбрах каква беше причината да се махне. Дали това, че се е пенсионирал е само слух?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 11:57 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
На мен пък послените години,от хората който са водели клуба най ми допадаше Пешо Каменов,отбора играеше доста грамотно и стоеше много добре на терена,вярно е ще кажат някой че не разбира от съвременен футбол или че е остарял, но за мен няма кой знае каква алтернатива....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 12:02 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 11 Авг 2007 13:17
Мнения: 2383
трениора е ясно че трябва смяна.. от футболистите могат да останат 5-6 и толкова .. ръководството също май тряа има промени ..... въобще всичко ... ама трябва още от сега да се почне а не да се чака август месец ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 12:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
абе момчета с такъв отбор ще си клепем не само тоя сезон във "В" група, ами и още поне 10-тина! Докато през това време в професионалния футбол ще играят отбори от Крифдол, Берковица, Три кладенци, Борован, Фурен .....и т.н. Просто сме смешни и трагични :x Да се надяваме на някакви отпадъци от селекцията на отбора от гр.МЕЗДРА пффф СРАМ! Щели да ремонтират стадиона и ние се кефим като малки деца, то отбор няма та стадион ще се прави?! Дали им нови екипи-за кво? Екипите ли играят на терена?!? Все глупости които не помагат на БОТЕВ. Трабват не просто промени, всичко трябва да се промени, неи-вече трябват повече пари и те първо да се насочат към изграждането на един по-стойностен и приличен отбор! Аз лично предпочитам да гледам Ботев в професионалния футбол,а не да седя на нова пластмасова седалка и да гледам дербито Ботев Вр.- Локомотив Дряново или нещто от сорта!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 14:18 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Svetlii написа:
абе момчета с такъв отбор ще си клепем не само тоя сезон във "В" група, ами и още поне 10-тина! Докато през това време в професионалния футбол ще играят отбори от Крифдол, Берковица, Три кладенци, Борован, Фурен .....и т.н. Просто сме смешни и трагични :x Да се надяваме на някакви отпадъци от селекцията на отбора от гр.МЕЗДРА пффф СРАМ! Щели да ремонтират стадиона и ние се кефим като малки деца, то отбор няма та стадион ще се прави?! Дали им нови екипи-за кво? Екипите ли играят на терена?!? Все глупости които не помагат на БОТЕВ. Трабвят не просто промени, всичко трябва да се промени, неи-вече трябват повече пари и те първо да се насочат към изграждането на един по-стойностен и приличен отбор! Аз лично предпочитам да гледам Ботев в професионалния футбол,а не да седя на нова пластмасова седалка и да гледам дербито Ботев Вр.- Локомотив Дряново или нещто от сорта!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 16:00 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Gopeto написа:
На мен пък послените години,от хората който са водели клуба най ми допадаше Пешо Каменов,отбора играеше доста грамотно и стоеше много добре на терена,вярно е ще кажат някой че не разбира от съвременен футбол или че е остарял, но за мен няма кой знае каква алтернатива....


Аз и отпреди си спомням отбор на Ботев воден от Петър Каменов със съвсем други футболисти и пак играеше много добре. На всички домакинства бяха безупречни, играеха с много заучени положения и като цяло радваха с играта си.
Дори и да не е Петър Каменов, мисля, че си трябва нов треньор. Даже ако не е от бившите врачанските легенди, а е някой външен може и по-добре да е. Знам ли вече. :?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 19:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2008 01:04
Мнения: 859
Местоположение: Vratza
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: ivovii
Докато отбора се казва ОФК до никаде няма да стигнем...Трябва да се намери човек с пари, който да вземе отбора и да вложи някякви средства в него. Тя общината няма пари да си закърпи дупките, камоли за отбора...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 19:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2007 21:55
Мнения: 46
Местоположение: Copenhagen/ Denmark
Отбор: Ботев (Враца)
Ако питате мен, то се си мисля, че футболистите ни доиграват сезона. Така им е казано. Те могат повече, сигурен съм...Просто я няма мотивацията. Лоша е атмосферата....Ниски са заплатите...и ето. Все фактори които пречат на отбора. Вижте че бг футбола като цяло, върви надолу... Първенството е адски слабо. Гледах един мач в интернет от бг първенството и се отказах на 3 та минута..Правилната стратегия според мен е инвестиция в школата, и смяна на тренъорския състав(в това число помощник трениор, Кондиционен тренъор, тренъор на вратарите,) Трябва да се привлекът само, 3, 4 класни играчи със сериозен опит зад гърба си(Може и да са над 32, 33 години, но да предават респект на младите)...и не на последно място, футболистите трябва да са надъхани, и да излизат всеки мач за победа, независимо на кое место сме. Вижда се че в момента отбора върви в погрешна посока. Но както казах, 3-4 стари кучета, повечко парички, кадърен трениор, мотивация, и преповдигната атмосфера в съблекалнята(в това число влиза организирането на банкети), и нещата си идват на мястото...Лошото е, че трябваше да се помисли на полусезона.... :(

_________________

ПРЕДАТЕЛИ И ПРОДАЖНИЦИ В НАШИ ДНИ, БОЛ!
а ПРЕДИ ПРЕДАТЕЛИТЕ И ПРОДАЖНИЦИТЕ СА ВИСЕЛИ ЗАБИТИ НА КОЛ!
И НЕ Е ЧАК ТОЛКОЗ ТРУДНО...ВЪВ ТЕЗИ ДНЕШНИ ДНИ
ДА ПОДОСТРИМ КОЛОВЕТЕ....И ДА ВЪРНЕМ ''ПРЕДИ''!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 19:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2007 21:55
Мнения: 46
Местоположение: Copenhagen/ Denmark
Отбор: Ботев (Враца)
И все ще се намерят 3, 4 стари кучета, стискали зъби в А група дори....Просто трябва да ги хванем на края на сезона когато им изтича контракта, и да им предложим договор, с клаузи за 50 процента увеличаване на заплатите при промоция.....Ахам...май и грамотен скаут ни трябва, отговарящ за селекцията. Човек, който да следи трансферния пазар, и да се рови из отборите из селията за таланти..... :)

_________________

ПРЕДАТЕЛИ И ПРОДАЖНИЦИ В НАШИ ДНИ, БОЛ!
а ПРЕДИ ПРЕДАТЕЛИТЕ И ПРОДАЖНИЦИТЕ СА ВИСЕЛИ ЗАБИТИ НА КОЛ!
И НЕ Е ЧАК ТОЛКОЗ ТРУДНО...ВЪВ ТЕЗИ ДНЕШНИ ДНИ
ДА ПОДОСТРИМ КОЛОВЕТЕ....И ДА ВЪРНЕМ ''ПРЕДИ''!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 19:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Имахте невероятен отбор , които можеше да си играе във "Б" без проблеми.Незнам какво стана след онзи бараж , но от там тръгна всичко според мен . Полината ви момчета се разбягаха , естествено , за да играят за повече пари. Ръководството ви само лъже маже (съдя по вашите постове) , някакви супер бюджети лансирахте , а като гледам на лице нищо. Дисциплина никаква , което говори за нещо като "анархия".Дано се оправят нещата при вас , но всичко трябва да започне на ново , естевтвено трябва да има пари .

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 21:17 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Точно тази анархия май е големия проблем в момента. За нея си има много причини. Това, което трябва да се промени за да тръгне този отбор е най-вече организацията.
Не знам дали бг футбола върви надолу или нагоре, обаче знам, че вече има не един и два отбори, които въведоха точно такава организация за която говори lamarin.
Вижте Литекс или Видима. От някакви клубове без никакви традиции, направиха чудесни неща по базата и отбора. Ами школата? И двата отбора са недостижими при юношите дори за формациите на школи с традиции, като врачанската, плевенската, търновската.
Всичко това се дължи на пари, но и на организация.
Защото Ботев и да има 1 млн бюджет за този сезон, ако парите не се вложат правилно (с дългосрочна стратегия), пак може нищо да не направим.
Не трябва нещата да се правят сезон за сезон. В Ботев трябва да се назначат на дългосрочен договор доказани специалисти във всяка една област. От футболните неща, през поддръжката на базата, до маркетинга и рекламата.
Един клуб не е само треньор и футболисти. Лесно ще се смени треньора и нещата временно могат да потръгнат. Но ако искаме това да не е само временно... трябва да се направи всичко това, което казах по-горе.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 22:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
abe taka ili ina4e nishty nqma da se promeni ... ebalo si e maikata skoro Prof futbol nqma da vidim nz zashto komentirame. .... !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 22:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
осн са парите.има ли ги,другото идва само :wink: :shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 12:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2007 21:55
Мнения: 46
Местоположение: Copenhagen/ Denmark
Отбор: Ботев (Враца)
ДА.Парите са основата, но според мен не са само те..... :8) ...Правилната стратегия, за това как парите да бъдат инвестирани и похарчени е друго важно нещо..А как да направиш стратегия, ако нямаш пари да я реализираш. ....така че двете неща - ПАРИ и Стратегия ТРЯБВА да вървят ръка за ръка..Примери много има за отбори разчитащи на чуждестранни футболисти, плащащи колосални заплати,...и занемаряващи школите си...Сега е момента да се попита управата на клуба, какъв бе предвидения бюджет за този сезон? Нека се направи годишен отчет, за да се види...и да се знае....какви суми са похарчили и за какво?

_________________

ПРЕДАТЕЛИ И ПРОДАЖНИЦИ В НАШИ ДНИ, БОЛ!
а ПРЕДИ ПРЕДАТЕЛИТЕ И ПРОДАЖНИЦИТЕ СА ВИСЕЛИ ЗАБИТИ НА КОЛ!
И НЕ Е ЧАК ТОЛКОЗ ТРУДНО...ВЪВ ТЕЗИ ДНЕШНИ ДНИ
ДА ПОДОСТРИМ КОЛОВЕТЕ....И ДА ВЪРНЕМ ''ПРЕДИ''!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 13:43 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Сега искате нов треньор ново ръководство нали преди 2 месеца ги назначиха тези нали ние самите сменихме кмета с този който смея да твърдя е по-зле и от миналия .. а тва къде го говорите неможе Офк
ще дам пример ОФК СЛИВЕН !!! град по-малък от нашия с мн добър отбор и стадион по хубав вече от нашия.. Тука които стане кмет само краде праща си негови хора на стадиона да управляват и т.н За тва трябва човек да купи отбора както е в Мездра да си командва той без никой друг да му се меси!!! Ботев няма политика не успява да си задържи играчите .. П.Илиев,Р.Рангелов,Ю.Левашки,Ц.Валериев и да ви кажа ако незнаете отбора на Криводол е с 9 човека юноши на Ботев .. и сега лятото ще избегат и тия къде са по стойностните Пепи,Светли,Барсата и Шаш си имат договори с Мездра до 2010 ще си идат там и ще си играят за дубала а нз догодина как ша атакува Б група дано гледаме отбора там където му е мястото а то не и в Б група трябва да е там където е бил някога да си бие Левски и Цска отново.. :!:

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 15:01 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
koko89 написа:
Сега искате нов треньор ново ръководство нали преди 2 месеца ги назначиха тези нали ние самите сменихме кмета с този който смея да твърдя е по-зле и от миналия .. а тва къде го говорите неможе Офк
ще дам пример ОФК СЛИВЕН !!! град по-малък от нашия с мн добър отбор и стадион по хубав вече от нашия.. Тука които стане кмет само краде праща си негови хора на стадиона да управляват и т.н За тва трябва човек да купи отбора както е в Мездра да си командва той без никой друг да му се меси!!! Ботев няма политика не успява да си задържи играчите .. П.Илиев,Р.Рангелов,Ю.Левашки,Ц.Валериев и да ви кажа ако незнаете отбора на Криводол е с 9 човека юноши на Ботев .. и сега лятото ще избегат и тия къде са по стойностните Пепи,Светли,Барсата и Шаш си имат договори с Мездра до 2010 ще си идат там и ще си играят за дубала а нз догодина как ша атакува Б група дано гледаме отбора там където му е мястото а то не и в Б група трябва да е там където е бил някога да си бие Левски и Цска отново.. :!:



Ти някаква представа имаш ли от градове.това онова.Кой е кмет на Сливен!? И ЗАПОМНИ СЛИВЕН Е ПОНЕ 2 ПЪТИ ПО-ГОЛЯМ ГРАД ОТ ВРАЦА!НИЕ ТУКА СМЕ НАЙ-ПРОПАДНАЛАТА ЧАСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Същия този кмет които е на Сливен е бил футболист , мисля че знаеш за кого ти говоря :) Та същия този произлезе от този клуб!Та същия този клуб има история на един от добрите за онова време провинциални отбори!Така че не сравнявай Сливен и Враца!
А доколкото Мездра просто нямам думи ! Радвам се че тука са близко и се познавам с доста от момчетата които са в агитката им..Но просто мисля че мясото им не в Агрупа.Те Мездра са известни с гарата си и с ПИЧЕНЦАТА :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 15:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 21:57
Мнения: 113
Местоположение: Svoge,Sofia
BotevVratzaForever написа:
koko89 написа:
Сега искате нов треньор ново ръководство нали преди 2 месеца ги назначиха тези нали ние самите сменихме кмета с този който смея да твърдя е по-зле и от миналия .. а тва къде го говорите неможе Офк
ще дам пример ОФК СЛИВЕН !!! град по-малък от нашия с мн добър отбор и стадион по хубав вече от нашия.. Тука които стане кмет само краде праща си негови хора на стадиона да управляват и т.н За тва трябва човек да купи отбора както е в Мездра да си командва той без никой друг да му се меси!!! Ботев няма политика не успява да си задържи играчите .. П.Илиев,Р.Рангелов,Ю.Левашки,Ц.Валериев и да ви кажа ако незнаете отбора на Криводол е с 9 човека юноши на Ботев .. и сега лятото ще избегат и тия къде са по стойностните Пепи,Светли,Барсата и Шаш си имат договори с Мездра до 2010 ще си идат там и ще си играят за дубала а нз догодина как ша атакува Б група дано гледаме отбора там където му е мястото а то не и в Б група трябва да е там където е бил някога да си бие Левски и Цска отново.. :!:



Ти някаква представа имаш ли от градове.това онова.Кой е кмет на Сливен!? И ЗАПОМНИ СЛИВЕН Е ПОНЕ 2 ПЪТИ ПО-ГОЛЯМ ГРАД ОТ ВРАЦА!НИЕ ТУКА СМЕ НАЙ-ПРОПАДНАЛАТА ЧАСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Същия този кмет които е на Сливен е бил футболист , мисля че знаеш за кого ти говоря :) Та същия този произлезе от този клуб!Та същия този клуб има история на един от добрите за онова време провинциални отбори!Така че не сравнявай Сливен и Враца!
А доколкото Мездра просто нямам думи ! Радвам се че тука са близко и се познавам с доста от момчетата които са в агитката им..Но просто мисля че мясото им не в Агрупа.Те Мездра са известни с гарата си и с ПИЧЕНЦАТА :lol:


Има надежда за Ботев ако след 15г. М.Петров стане кмет на Враца :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 17:24 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Сливен и Враца са градове на едно ниво. Сливен е с с около 10-15 хил. по-голям, но за сметка на това циганите им са поне 40 хил. (по думи на мои познати оттам)


Цитат:
ако след 15г. М.Петров стане кмет на Враца


Едва ли ще стане. Мислим да го правим президент! :lol:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 17:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
сливен наистина е по-голям от Враца,но не чак 2-пъти! А и чесно казано е доста по-скапан от Враца! Мисля че Враца е един от малкото градове в които няма скапани ТУРЦИ и това може само да ни радва! Защото не са никак приятни.Аз съм студент в Пловдив и там е пълно с такива измети.Колкото за традициите във футбола мисля че Сливен не може да ни стъпи на малкия пръст, но за съжаление реалността в момента е различна :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 18:09 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Мисълта ми беше за население!А за турци незнам дали има там такива .. тука няма такива да прав си!Но искам да кажа че стандарта им на живот там и сичко е доста по-добре от нашият ;) за сравнение м/у отборите да те са с по-бедна история ако мога да я нареча бедна..мисълта ми беше че и Сливен са имали силен отбор едно време! даже съм гледал и мач по Сателитния Канал Б-я Левски-Сливен от началото на 90те мисля че беше !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 19:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
Нз ти кога и къде за последно си ходил из нашата мила родина, ама ти давам гаранция че стандарта на живот във Враца не е никак нисък и далеч не съм обеден че Сливен е с по-добър стандарт.Това че отбора им е в добро положение сега се дължи само и единствено на 1 човек, а такъв човек във Враца няма или поне още не се е намерил такъв. Ако искаш се поитересуваи какви са стойностите на средните заплати по-градове в страната и виж тогава кой каде е! Сливен е дооооооста след нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 14:26 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Po koe precenihte che sliven e po golqm ot Vratsa kato navsqkade se vodi vratsa po-golqm.. Ne iskam da spora dadoh vi primer da vidite obshtinski futbolen klub kak e nameril pari za da e vodach v b grupa i da napravi takuv remont na stadiona .. A za tva kude kaza BotevVratzaForever sha mu napomnq che dopredi 10godini Litex.. ili grad Lovech ne e izlizal po napred ot B grupa tam mu e bilo tavana no parite vijdash li kakwo pravqt 2pati shampion i postoqnno u4astie v evroturnirite a v lovech na mach s hamburger nemogat da napalnqt stadiona si koito e edva s 7000mesta .. Parite e futbola na dneshno vreme!

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 22:28 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
Искрено се надявам да се върне онзи симпатичен и добър отбор на Ботев Враца, който беше преди време! Дано проблемите да се решат и да дойде собственик(или кмет),който да даде мило и драго за този български отбор с традиции! Успех!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 65686 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 155079 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 171426 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34997 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Ботев Кр - Ботев Вр 1:2
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 36243 01 Ное 2006 02:07
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози