bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Май 2024 09:11


Български клубове - Чавдар (Бяла Слатина) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 68 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 1:0
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 20:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
ИзображениеИзображение

Задължителна победа

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 20:17 
Мач без значение. Така или иначе изпадаме... :( :( :(


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 21:12 
Свържете се с пепи рулетката - петте кюшета. Сезам. И мача ще го вземем. Той държи парите на Академик.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 02:43 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Пепи няма нищо общо с парите на Академик, той е прост изпълнител! Вярвай ми. :wink: Така, че не се свързвайте с него! Ако наистина изпадат 3 или 4 отбора, мача е без значение. Все пак се надявам, след като няма вече напрежение в нашия отбор, да изиграем добър последен мач и да ви победим. :wink:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 10:31 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Айде маймуни елате у "В" група ! И догодина когато играем с вас лайнари да имате публика в Габрово не да ми се криете като мишки в трици !

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 10:35 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
И аз се надявам да се разделим с Б група подобаващо - с победа!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 10:43 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
ncuxo™ написа:
Айде маймуни елате у "В" група ! И догодина когато играем с вас лайнари да имате публика в Габрово не да ми се криете като мишки в трици !


Простако, не сме се крили. Бяхме 30 души в Габрово и си гледахме мача. Само че всички сме привърженици и любители на футбола, а не някакви си "фенове", които например хвърлят камъни по гостите и си търсят повод да се бият. Заради такива "фенове" хората не ходят по стадионите и ги е страх да си заведат децата там. Истински футбол в България никога няма да има, докато такива като вас ходят по мачове и създават ненормална атмосфера.

P.S. Все пак, няма да си кривя душата, че като цяло публиката в Габрово се държи доста по-културно, отколкото на други стадиони.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 10:44 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
chavdar написа:
ncuxo™ написа:
Айде маймуни елате у "В" група ! И догодина когато играем с вас лайнари да имате публика в Габрово не да ми се криете като мишки в трици !


Простако, не сме се крили. Бяхме 30 души в Габрово и си гледахме мача. Само че всички сме привърженици и любители на футбола, а не някакви си "фенове", които например хвърлят камъни по гостите и си търсят повод да се бият. Заради такива "фенове" хората не ходят по стадионите и ги е страх да си заведат децата там. Истински футбол в България никога няма да има, докато такива като вас ходят по мачове и създават ненормална атмосфера.

P.S. Все пак, няма да си кривя душата, че като цяло публиката в Габрово се държи доста по-културно, отколкото на други стадиони.
P.S. И да питам - къде бяхте есента, когато играхме с вас в Бяла Слатина?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 11:04 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Не дойдохме защото ръководствоте неискаше да даде пари за превоз. А аз лично хвърлях камъни по агитката на Етрополе. Не се гордея с това, но оня мангал не ми остави избор. Мразя цигани и още повече такива които ме псуват на майка.Ако обичаш като незнаеш подробности не приказвай глупости. Като сте били в Габрово защо седнахте до вашата резервна скамейка а ? Защо не се настанихте в клетката където ви е мястото ? От какво ви беше страх ? ........

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 11:23 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
ncuxo™ написа:
Не дойдохме защото ръководствоте неискаше да даде пари за превоз. А аз лично хвърлях камъни по агитката на Етрополе. Не се гордея с това, но оня мангал не ми остави избор. Мразя цигани и още повече такива които ме псуват на майка.Ако обичаш като незнаеш подробности не приказвай глупости. Като сте били в Габрово защо седнахте до вашата резервна скамейка а ? Защо не се настанихте в клетката където ви е мястото ? От какво ви беше страх ? ........


Колко пъти да ти повтарям, че ние не сме като вас. На нас, които ходим на всички гостувания на "Чавдар", не ни трябва организиран превоз от ръководството или от който и да е, не ни трябва и клетка, защото не сме животни. Чувстваме се достатъчно свободни, за да ходим навсякъде и да седим където си искаме по стадионите. В Габрово пред нас седяха 10-на души, привърженици на "Янтра" и заедно си гледахме и коментирахме без да има никакви проблеми.
Проблемите ги създавате вие! Не разбирам какво ви пречи да се държите културно?! Откъде тая злоба?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 11:26 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Че като ме псуват на майка какво да напрая бе? да го заведа удома ли ? и на теб нема да ти е хубаво ако те напсъват на майка нали ?
А мен ме напсува циганин :x АЗ ГИ МРАЗЯ !!!!!!

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 11:31 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
ncuxo™ написа:
Че като ме псуват на майка какво да напрая бе? да го заведа удома ли ? и на теб нема да ти е хубаво ако те напсъват на майка нали ?
А мен ме напсува циганин :x АЗ ГИ МРАЗЯ !!!!!!


И аз мразя циганите, но ти продължаваш с глупостите, а и е малко късно да се оправдаваш. Няма смисъл да коментирам повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 11:34 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
НЕ се оправдавам.Не се гордея с това че сам ги замерял, но и не съжелявам. те сами си го просеха

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 16:00 
Offline

Регистриран на: 15 Авг 2007 14:17
Мнения: 81
ncuxo баче и аз мразя циганите и на мен един етрополе ми се прави на отворен но ушевите бяха там и нищо неможах да направя а ние нямаменищо против янтра такаче не обиждаи
:wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 21:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
chavdar написа:
ncuxo™ написа:
Не дойдохме защото ръководствоте неискаше да даде пари за превоз. А аз лично хвърлях камъни по агитката на Етрополе. Не се гордея с това, но оня мангал не ми остави избор. Мразя цигани и още повече такива които ме псуват на майка.Ако обичаш като незнаеш подробности не приказвай глупости. Като сте били в Габрово защо седнахте до вашата резервна скамейка а ? Защо не се настанихте в клетката където ви е мястото ? От какво ви беше страх ? ........


не ни трябва и клетка, защото не сме животни. Чувстваме се достатъчно свободни, за да ходим навсякъде и да седим където си искаме по стадионите.


Хайде, ако обичаш, да спреш с тези определения, защото добре знаеш, че в Бяла Слатина има много по- люти фенове отколкото в Габрово. Ние даже в сравнение с вас сме доста кротки. Разликата е, че ние подкрепяме отбора организирано, докато вие отдавна спряхте :!:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 22:34 
Offline

Регистриран на: 15 Авг 2007 14:17
Мнения: 81
parmalat написа:
chavdar написа:
ncuxo™ написа:
Не дойдохме защото ръководствоте неискаше да даде пари за превоз. А аз лично хвърлях камъни по агитката на Етрополе. Не се гордея с това, но оня мангал не ми остави избор. Мразя цигани и още повече такива които ме псуват на майка.Ако обичаш като незнаеш подробности не приказвай глупости. Като сте били в Габрово защо седнахте до вашата резервна скамейка а ? Защо не се настанихте в клетката където ви е мястото ? От какво ви беше страх ? ........


не ни трябва и клетка, защото не сме животни. Чувстваме се достатъчно свободни, за да ходим навсякъде и да седим където си искаме по стадионите.


Хайде, ако обичаш, да спреш с тези определения, защото добре знаеш, че в Бяла Слатина има много по- люти фенове отколкото в Габрово. Ние даже в сравнение с вас сме доста кротки. Разликата е, че ние подкрепяме отбора организирано, докато вие отдавна спряхте :!:
тук си прав станаха дразги в агитката и се развали плануваме да се съберем 10 човека да посещаваме мачовете редовно иа време иначе имате доста готини знамена ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 22:39 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Темата май вече не е за предстоящиа мач между Чавдат(БСл) и АКАДЕМИК. :lol:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 00:13 
Правилно. Академик ще легне на Бяла Слатина и то културно и ще чака есента виза за "А" група. Ето това е моята прогноза. Наздраве!!!
Защо ли всичките ми прогнози се сбъдват, а приятели....
А за пепи рулетката - не сете прави. След случая с М.В. други решават (турската банка) и Tony не си прав. А трябва и изпълнител на поръчката.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 00:30 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Академик със сигурност няма да легне на Чавдар!!! Но ще излезнем с повечето юноши и резерви. От една страна имаме адски много контузени(7-8 човека станаха вече) и от друга ще се даде шанс на по-младите да поиграят малко! Но това не значи, че ще го загубим. Напоследък през пролетта започнаха да дават шанс на по-таланливите момчета от школата и те не разочароват, даже напротив, вижда се, че в някои от тях има доста хляб, а и играят с невероятно желание и себераздаване. :D Така, че нищо не се знае, може и да бием. Даже независимо от това, че доста от титулярите няма да излязат наште се гласят да вземат нещо от този мач! Е дано го сторят наистина. :D

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 00:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
ФОРЦА АКАДЕМИИИИИИИИИК!

Ако не загубите а ние бием Своге, направо след мача идвайте тука ще бъдете приети като царе. :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 01:01 
Янтра и/или Чавдар, кой първи ще отпадне. Не е това въпросът! Отговорът е в Б. М. Не проумяхте ли?
А ти приятелю Клеменца - пишеше много добре. Благодаря ти за удоволствието!!!
Само, че не ме послушахте на 5 кръг?!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 01:03 
Беше удоволствие за мен да си кореспондираме, Чавдар - Клеменца...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 11:05 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
black_ram1987 написа:
Правилно. Академик ще легне на Бяла Слатина и то културно и ще чака есента виза за "А" група. Ето това е моята прогноза. Наздраве!!!
Защо ли всичките ми прогнози се сбъдват, а приятели....
А за пепи рулетката - не сете прави. След случая с М.В. други решават (турската банка) и Tony не си прав. А трябва и изпълнител на поръчката.


Искам едно нещо да знаеш. Този сезон "Чавдар" не е дал един лев за подкупи нито на съдии, нито на чужди футболисти. Който разчита на само на собствени сили, изпада. Някой от Габрово спомена, че сме били в добри отношения с плевенските отбори. Да, в добри отношения сме, когато става дума за уреждане на приятелски мачове в подготвителния период. Но "Белите орли" и "Спартак" ни скачат здраво в официалните мачове.
Black Ram, за финал - знай, че много хора не искат "Чавдар" в "Б" група. Историята от средата на 90-те години се повтаря. И за жалост главните действащи лица са същите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 11:08 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Абе не само вие сте мразените ..... има много такива отбори които се трепят години наред и когато влезят в по-горно ниво ги вземат за измет.

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: [26 кръг] Чавдар БСл - Академик Сф 17 май
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 12:02 
е така е следващия сезон в Б група и янтра и чавдар почват борба за Б група отново :first:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 68 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 63328 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 35472 13 Ное 2006 05:24
от skycycle
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА във Враца???
Форум: Сезон 2006/2007
Gopeto 31515 08 Ное 2006 08:07
от Gopeto
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 22219 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Чавдар - Зимна подготовка
Форум: Сезон 2006/2007
Klemenza 6404 24 Фев 2007 10:14
от Klemenza

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози