bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 14:34


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 121 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 15:47 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
Няма какво да обеснявам повече... вижда се отдалече! Неграмотността ви личи от километри! Съчинявате си някаква собствена история май... жалко, че сте малко тези, които мислят като теб в Асеновград. Познавам доста хора от там и те не споделят вашето мнение! А за прибирането не говеда по-подходящи сте вие. Всеки нормален човек знае какво представлява Смолян и какво умрелия ви град, в който денем остават само пенсионерите :lol: Питам пак къде сте в класацията за най-добър град за живеене в България? Не ми отговаряй повече... няма смисъл! :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 16:12 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Когато фактите говорят и помаците трябва да млъкнат!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 17:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
www.history.asenovgrad.org

повече няма какво да ти кажа. Каазалия !!

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 17:13 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
Прав си за фактите... тук и двамата явно сме съгласни!!! :lol:
А този сайт не ми го подмяткай... в Смолян има доста повече цървки и параклиси от Асеновград, да не говорим и че втората по големина в България също е в Смолян. Ние сме владишки център... така както сме били преди стотици години. Няма едно нещо, в което да ни превъзхождате, затова подмятанията ви са безпочвени. Дерзайте!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 17:24 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Не разбра ли, че хората са грамотни, бе и могат да си прочетат каквото им трябва. От това, което изписа няма НИТО ЕДНА ВЯРНА ДУМА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 17:26 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
starfen написа:
Не разбра ли, че хората са грамотни, бе и могат да си прочетат каквото им трябва. От това, което изписа няма НИТО ЕДНА ВЯРНА ДУМА!



Хората са грамотни, но такива като тебе не са! Фактите ги знае цяла България, а такива мишки като тебе ги има, за да разправят фейлетони на хората! Всичките ми думи са абсолютната истина!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 17:29 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Тогава се закълни "Да ми измрат всичките роднини, ако това, което изписах по-горе е вярно!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 17:34 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
starfen написа:
Тогава се закълни "Да ми измрат всичките роднини, ако това, което изписах по-горе е вярно!"


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Вас нещо ви е треснало много здраво!!! Ако обичаш не ме занимавай повече... пиши колко ви е велико селото, ако щеш пиши и че е българския Ню Йорк, щом така ви харесва! Това обаче няма да оправи проблема ви, а той е много сериозен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 18:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
За църкви и параклиси и тяхната бройка и история не ми говори ако обичаш. Първо съм дипломиран, второ този сайт е мое дело. Изобщо не сте владишки център след средата на 17 век когато мъченик става еп. Висарион Смоленски.

"Не е тайна, че в Родопите, и по-точно в Смолянска духовна околия, обществеността иска възстановяването на Смолянска епархия. Това зависи изцяло от Вас, ще се съгласите ли?

Тази идея не е нова. В разговори с г-жа Дора Янкова, кмет на Смолян, и с местната православна общност съм изразил желанието си да ми бъде дадено известно време, в което, с Божията помощ, да покажа какво мога и какво не мога. Обещавам, че ще пребивавам колкото се може повече в Смолянска духовна околия в проповед, в благовестие, богослужение и грижи за родолюбивото население в този благословен край на нашето отечество. И ако се окаже, че наистина има нужда от обособяването на такава епархия, няма да бъда против. Но трябва все пак първо да се запозная с обстановката."

интервю на Митрополит Николай пред портал pravoslavie.bg

Да проблема ни е че срещу нашата отдаденост и на футбол и на традиции и на минало противопоставяте интернет хулиганство и многословие.

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 18:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ko staa tuka ve ?

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 19:06 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
AD`casual написа:
За църкви и параклиси и тяхната бройка и история не ми говори ако обичаш. Първо съм дипломиран, второ този сайт е мое дело. Изобщо не сте владишки център след средата на 17 век когато мъченик става еп. Висарион Смоленски.

"Не е тайна, че в Родопите, и по-точно в Смолянска духовна околия, обществеността иска възстановяването на Смолянска епархия. Това зависи изцяло от Вас, ще се съгласите ли?

Тази идея не е нова. В разговори с г-жа Дора Янкова, кмет на Смолян, и с местната православна общност съм изразил желанието си да ми бъде дадено известно време, в което, с Божията помощ, да покажа какво мога и какво не мога. Обещавам, че ще пребивавам колкото се може повече в Смолянска духовна околия в проповед, в благовестие, богослужение и грижи за родолюбивото население в този благословен край на нашето отечество. И ако се окаже, че наистина има нужда от обособяването на такава епархия, няма да бъда против. Но трябва все пак първо да се запозная с обстановката."

интервю на Митрополит Николай пред портал pravoslavie.bg

Да проблема ни е че срещу нашата отдаденост и на футбол и на традиции и на минало противопоставяте интернет хулиганство и многословие.



Аз казах именно това... в момента сме владишки център както преди стотици години :wink: Кое неможа да разбереш в думите ми? Второ за бройката може да направим и една статистика, защото съм убеден, че е в наша полза. И това ли е важното обаче... бройката? Вярата на човек е най-силна,а не бройката, а цяла България се е уверила във вярата на родопчани! Правите се на големи християни, а всъщност правите и говорите точно обратно на вярата! Казах ви по-добре спрете да използвате думата "Смолян" след като дори незнаете какви върховни простотии казвате! Дори използването на тази дума "помаци" звучи смешно, защото в това няма нищо обидно. А този който я използва вярвам, че цялата му рода е с по-съмнителен български корен, отколкото на помаците. Или за вас думата "родолюбие" е непозната?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 19:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
помаците са най - обърканото нещо в държавата, това са чисти булгари , с турски имена вярват и се кланят на аллах , а незнаят турски език ...

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 19:24 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
Fabio_Cannavaro написа:
помаците са най - обърканото нещо в държавата, това са чисти булгари , с турски имена вярват и се кланят на аллах , а незнаят турски език ...


Това къде го видя? По телевизия СКАТ във някакви гоце делчевски села? Не коментирайте неща, които неразбирате и незнаете. По-добре питайте родителите си вместо да говорите неща, които са много далече от вас! :wink: А форуми за тези работи си има! В момента само цапаме във форума на Арда!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 21:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
1. виж колко са параклисите в сайта. Има точна бройка.

2. Родата ми е от Момчиловци

3 Някъде в интервюто да видя че сте владишки център ? Не !! Евентуална Смолянска духовна епархия не е равно на Смолянска духовна околия ако нямаш нищо против. Не си запознат със структурата на диоцезите, епархиите и енориите, така че говориш глупости. Това че ме наричаш турчин и четеш сайта ми, в който събирам информация за най-ценното на всички ни - вярата, те прави толкова жалък, че ми се искам да мисля, че говориш неща напук.

дай отговори на статистиката ? казвам ти нашата цифра

58 параклиса
14 храма
5 аязма
6 манастира

това е в рамките на града

ако се прибавят и селата в община асеновград цифрата набъбва до 20 храма и 130 параклиса?

нещо да имаш да кажеш, но да е смислено и без глупави заяждане
?

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 21:51 
toonarmy написа:
snadiona izglejda otvratitelno,predi 10-15 godini,kogato az hodeh na ma4ove na Arda stadiona beshe dosta spretnat,sabiraha se po 5 000-10 000 dushi na ma4,dori sam prisastval na palen do dupka stadion na ma4 sreshtu Haskovo(v kraq na 80-te misle 4e beshe).
za sastoqnieto na stadiona i otbora spored men sa vinivni gadnite turci.az gi mrazq i prez prestoq si v Kardjali okolo 18 g.nikoga ne sam drujal s tur4in.izbqgval sam vsqkakvi kontakti s tqh.v kompaniqta mi nikoga ne sme dopuskali tur4in.
mladejta bqga masovo ot grada i nema koi da ide da poiska otgovor ot mrasniq rezak Azis,kakvo stava s kardjeliiskiq futbol i zashto e tokova polojenieto na otbora.mai v tozi grad nikoi ne go ebe za Arda.
radvam se samo 4e komunista milko e stanal shef na voleibolniqt ni klub i toi varvi nagore.


Абсолютно подкрепям! Футболът в Арда и изобщо във В група е много далече от истината. (и аз съм от Newcastle :8) )

А момчетата по оста Смолян-Асеновград ще им кажа,че прекалено много се губи в тия безмислени спорове кой от къде е,какъв бил градът,колко хора имал.... погледнете положението в собствената си страна,опитайте се да промените нещо и чак тогава са възможни споровете на местно ниво :_lock:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 22:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
да познаваш историята си е промяна от нихилизъм към вяра в бъдещето си

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 23:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Някои хора забравят какво е заглавието на темата ...

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2008 00:11 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2008 15:58
Мнения: 474
Отбор: Арда (Кърджали)
Наистина,пренесете си споровете във вашите си форуми,ако имате да кажете нещо за Арда пишете,но без да се псуваме и обиждаме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2008 13:20 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
Глупости се говорят, но не им е тук мястото, а на ЛС :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2009 20:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2008 23:41
Мнения: 202
Отбор: Ботев (Пловдив)
Skype: СМЪРТ.ВИ.ПЕЕМ
Аз имам да кажа нещо за Арда!
В КЪРДЖАЛИ ЩЕ ПРИСТИГНЕМ, ВСИЧКИТЕ ПИЯНИ КАТО ГЪЗ, ПЕСЕН ЩЕ ЗАПЕЕМ, ЗА ОТБОРА НАЙ-ВЕЛИК, А ТОЙ Е... САМО АСЕНОВЕЦ, ША-ЛЯ-ЛЯ-ЛЯ-ЛЯ, О, САМО АСЕНОВЕЦ, ША-ЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯ.
Като сте толкова велик футболен град, искам да видя едно видео на агитката ви, 1 снимка може би? Пишете във вбокс, или в уoutube.com Асеновец и просто замълчете! Получаваме респект от агитки, като тази на БОТЕВ ПЛОВДИВ и ЛЕВСКИ СОФИЯ! Кво повече да говорим. Може да имате стадион, може да имате незнам си кво, но в момента по мачовете имате само семкаджии и помаци.
Айде и със здраве, скоро ще се видим ей, патриотиии хахаах

:f17: :f17: :f15: :104: :105: :028: :030: :028:

_________________
ВДИГНИ ГАРД ЗА СВОЯ ГРАД
Изображение


Последна промяна malloADHC на 10 Фев 2009 15:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2009 07:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2008 11:02
Мнения: 220
Местоположение: Стара Загора /където има "Загорка"
Отбор: Берое (Стара Загора)
Skype: kopele7
Абе анонимнико :D:D !!! Kво направи ти ... :lol!:

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2009 15:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2008 23:41
Мнения: 202
Отбор: Ботев (Пловдив)
Skype: СМЪРТ.ВИ.ПЕЕМ
Бях доста гневен като писах поста преди време ;]. Не понасям някой да говори глупости за родния ми град. Всеизвестно е, че Аеновград е известен като Българския "Йерусалим". Просто някой хора се давят в невежеството си.

_________________
ВДИГНИ ГАРД ЗА СВОЯ ГРАД
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2009 15:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2008 23:41
Мнения: 202
Отбор: Ботев (Пловдив)
Skype: СМЪРТ.ВИ.ПЕЕМ
Division написа:
Много съм изненадан ,че въобще има такава тема за отбора на Арда.Аз съм от Кърджали обаче искам да ви кажа,че тука за никакви фенове не можем да говорим!Тук хората понятие си нямат от фенство докъто в Асеновград са на светлинни години и агитката им възлиза на над 20 (сериозни) човека,които ходят дори и на гостуване.Футбола не мога да го коментирам,защото съм твърде малък,но аз откакто се помня в отбора гъмжи от прости турци и цигани,а даже и българи ,които са селяни от някое общежитие в повечето случаи.Мисля че 2005 или 2006 дойдоха Асеновец тука с агитка....незнам за какви фенове на Арда говорите изобщо освен циганската махала,която се изсипва на стадиона и си прави каквото си иска с полиция и све!


Хората сами си го казват, но има някви заблудени самозванци, които незнаят на кой свят са. :034:

_________________
ВДИГНИ ГАРД ЗА СВОЯ ГРАД
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2009 20:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Ех, какви сте силни само. Някой като чете за върлите фенове на Асеновец ще си каже, че са феновете на ЦСКА :Д

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2009 19:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2008 15:27
Мнения: 377
Местоположение: ЯМБОЛ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
lubo написа:
абе,ямболски теб не мога дате разбера-какво подкрепяш асеновец.като те още в първия кръг с дузпа в 94м. ви отнеха победата и тогава опищяхте всичко,пък сега си тръгнал да ги защитаваш,не ти ли ясно,че и да бяха били пак щяха да отупат съдиите и ако си мислиш,че твоето мнение е важно за тях много грешиш-каквото си наумят това правят,ама хак да им е.


lubo, незнам къде видя да подкрепям Асеновец? След като изказах мнение към ФК Арда. И незнам какво продължавате да се излагате, след като вашия съгражданин каза самата истина. А тя е че Асеновец са най-коравите в тая група,и че на вашите мачове ходи турската махала.Даже момчета от Розова Долина,Металик който имат някаква агитка са много назад от Асеновградчани. А попринцип самата група не става за нищо с отбори като Брестник,Левски Зара,Космос...ама това е друга тема. Иначе моето мнение не ми пука дали е важно за тях след като нямам нищо общо с тях,разбираш ли ? Даже сам имал пререкания с някой от тяхните вече и много много не ме кефят те попринцип,точно заради тази дуспа в 94-тата минута,и отнемането ни на първите 3 точки в групата след 7 годишна пауза, но това незначи да говоря глупости и да си затварям очите пред това как стоят нещата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 121 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Това е професионален футболен клуб ВОЛОВ
Форум: Шумен 2010 (Шумен)
skycycle 26109 17 Авг 2007 19:44
от The Black Swan
Преглежда непрочетените мнения Това е ПФК "Светкавица"
Форум: Светкавица (Търговище)
DUNAV-RUSSE 39516 30 Юли 2011 13:20
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Това какво е?
Форум: ДЮШ
Anonymous 27186 18 Сеп 2008 21:08
от MaReK-fOrEvEr
Преглежда непрочетените мнения Каква бира ще пиете това лято?
Форум: Нещата от живота
r.h. 43399 06 Дек 2011 23:48
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ето това е жестоко наказания
Форум: Световен футбол
TOTTI10 17122 04 Юли 2007 20:01
от Pachko90

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози