bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:07


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 99 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2010 17:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Ами давай! Аз в групата в ФБ съм публикувал връзка!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2010 23:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Ами по този начин много малко хора ще видят връзката понеже не смятам, че повече от 5-6 човека на ден посещават групата. Ако ти си Радослав Георгиев, пусни едно масово съобщение към цялата група и може би повече хора ще видят за фен форума : )

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2010 23:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Готово :) Прати ми съобщяние за да те направя администратор в групата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2011 18:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
http://men.hotnews.bg/n/zavod-za-ritnit ... 13069.html :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2011 11:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Днес в Кърджали завърши Балканиадата по плажен волейбол за младежи и девойки до 20-годишна възраст.
Кърджалийците Златан Йорданов и Михал Костадинов и румънките Адриана Ротару и Дениса Пуйки са новите балкански шампиони до 20 години.
На финала състезателките от северната ни съседка победиха с 2:0 гейма тандема от Молдова.
При момчетата финал не се игра, защото един от сръбските състезатели, които трябваше да играят за титлата срещу нашите момчета, се контузи в предишния мач. Така Златан и Михал спечелиха служебно финала.
Втори е отборът на Сърбия, а трети тандемът от Гърция.

http://vestniknovjivot.blogspot.com/201 ... _2615.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2011 13:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Защо в крайна сметка не сменихте хедъра на подраздела с някои от тези, които аз направих ? Може да не са добри, но са по-добри от този,грозния, който е в момента !

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2011 15:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз нищо не мога да сменя. Казвай кой да слагаме и ще пишем на Админа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2011 11:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Ми знам ли :D Сега като се загледах не са кой знае колко добри , ама са по-добри от това горе. Избери едно и го предложи на админа

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2018 12:46 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2018 11:57
Мнения: 3
Отбор: Арда (Кърджали)
Skype: genkovhiphop
Здравейте,

Прецених, че в тази тема е подходящо да напиша комантара си.

Разгледах темите, в които последно сте писали и видях, че създавате интересни дискусии. Преди участвах в други форуми, когато бяха по-модерни, но като че ли сега са малко хората, които пишат на такива места. Вече хората "живеят" във Фейсбук и трябва да се възползваме.

Поради това, Ви каня във фейсбук групата fb.com/groups/fcardafans, която гласим да бъде официална фен група на ФК Арда. Участниците не са малко. Винаги можем да дадем права в групата на някой/и от Вас, тук. Фейсбук групите имат интересни опции, за публикуване на информация, събития и други и би било страхотно, всички да се съберем там.

Администратор съм и във фейсбук страницата fb.com/fcarda, която също може да се каже, че вече е официална. Работя, заедно с хора от ФК Арда, PR и уеб-дизайнера на официалния сайт (платформата) www.fcarda.bg, който още е в процес на работа.

Очаквам да споделите, какво мислите по въпроса?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2018 15:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз лично за себе си предпочитам да си драскам тук във форума. Във фейсбук всеки празноглавец може да дава мнение по неща от които си няма хабер. Тук може да сме 5 човека но дискусията е на прилично ниво


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2018 18:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Здравейте,

Поздравления за инициативата за създаване на официални ФБ група и страница.

Вярно е,че форумите остаряха морално, но все пак имат своя чар. Ние тук сме 5-6 кибика, които следим и си коментираме отбора от доста отдавна. Аз лично от малък съм на стадиона и винаги съм следял отбора, без значение в коя дивизия е. Докато живях в Кърджали съм следял и ДЮШ.

Все пак, аз съм вътре в групата на фен клуба и следя постовете и ако има някоя, която е интересна съм поствал няколко мнения. Разговарял съм с един от админите (ЮСУФ), преди да официализирате страницата, относно някои теми. По мое мнение, обаче, хората не са достатъчно активни, не се обсъждат мачовете по отделно. Тук имаме формирани отделни теми за представянето през сезона, ремонти и т.н. Преди имаше тема за всеки мач. Отделно съм съгласен и с мненията относно ''футболните специалисти'', които гледат футбол от вчера.

Предлагам Ви да създавате повече теми и мнения, в които да предизвикате дискусии у хората, преди и след мачове, с което може би ще ви се увеличи и посещаемостта :). В фен страницата има доста странни постове, но не искам да ги коментирам.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2018 20:23 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2018 11:57
Мнения: 3
Отбор: Арда (Кърджали)
Skype: genkovhiphop
Страницата във ФБ я бях създал аз, преди 10-тина години, просто защото нямаше, а исках да си сложа отбора в харесаните спортни клубове. Реших да пускам там по някакви новини и инфо за мачове. Откакто се раздвижиха нещата, започна да вали интерес и предложих на клуба, да се използва за официална, вместо да правят нова. Сега има почти 3000 харесвания, а може и вече да ги има.
Групата, която преименувахме "фен клуб", също си я имаше. Нейният админ ми даде права там, а аз му дадох за страницата. Нека раличаваме група и страница - фен групата е предназначена за дискусии и неща свързани с феновете и всеки може да поства, а страницата ще бъде официален извор на информация от клуба, след платформата www.fcarda.bg, разбира се.
Съгласен съм с вас, за мненията ви и благодаря за обратната връзка. Имаме и ще имаме идеи да събудим феновете в групата, но всичко е поетапно. Ако забележите пропуски или имате препоръки - продължавайте да споделяйте! Бих искал да ми дадете и странните постове, да видя как да се отстранят такива в бъдеще.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2018 20:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Колега, именно фен групата имах предвид когато говорих за неактивността на потребителите и ''събуждането им''. Хората в социалните мрежи предпочитат да натиснат синьото палче и да подминат поста без да коментират. Естествено, съгласявам се за разделението между група и официална страница на клуба.

Относно странните постове - първоначално си помислих, че говорим за една друга страница, която се казва "ФК АРДА Кърджали - Fans", и като казвам странни имам предвид постове, които не ти дават никаква информация, непотребен спам с разни селфита и т.н, което лично на мен не ми допада. Досетих се, обаче, че ти говориш за официалната страница "ФК Арда/FC Arda", което вече е друго нещо.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2018 16:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
И аз бях създал една група във Фейсбук на Арда преди 10-тина години. Ама след това си трих профили и не знам кво стана с нея след това. Имаше 300-400 човека. След това фб направиха некви промени и старите групи изчезнаха. Ебати как върви времето :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018 15:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Апр 2011 17:54
Мнения: 945
Местоположение: Добрич/стадион ''Дружба''
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
VDV написа:
Здравейте,

Поздравления за инициативата за създаване на официални ФБ група и страница.

Вярно е,че форумите остаряха морално, но все пак имат своя чар. Ние тук сме 5-6 кибика, които следим и си коментираме отбора от доста отдавна. Аз лично от малък съм на стадиона и винаги съм следял отбора, без значение в коя дивизия е. Докато живях в Кърджали съм следял и ДЮШ.

Все пак, аз съм вътре в групата на фен клуба и следя постовете и ако има някоя, която е интересна съм поствал няколко мнения. Разговарял съм с един от админите (ЮСУФ), преди да официализирате страницата, относно някои теми. По мое мнение, обаче, хората не са достатъчно активни, не се обсъждат мачовете по отделно. Тук имаме формирани отделни теми за представянето през сезона, ремонти и т.н. Преди имаше тема за всеки мач. Отделно съм съгласен и с мненията относно ''футболните специалисти'', които гледат футбол от вчера.

Предлагам Ви да създавате повече теми и мнения, в които да предизвикате дискусии у хората, преди и след мачове, с което може би ще ви се увеличи и посещаемостта :). В фен страницата има доста странни постове, но не искам да ги коментирам.

Подкрепям напълно мнението ти колега относно чара на форумите.Някак си във форум като този човек по-добре може да изразява мнението си отколкото в разни фейсбук групи където пише или по-скоро не пише куцо и сакато дето си няма на представа какво се случва реално с местния му отбор ,но драска някакви странни мнения или само лайква,за да е в играта.Във форуми като този поне по мое мнение участват истински поддръжници на отбори за които се интересуват и наистина знаят какво става там за разлика от масовите писатели по фейсбук групите които ходят по стадиони и зали,за да почоплят семки или да убият малко време.Така че с две ръце подкрепям идеята форумите да продължават да съществуват,а който иска да си посещава фейсбук групите които ми се струва,че ще бъдат временно явление като всяка появила се за малко мода.
Бъдете живи и здрави!Успех на Арда и да се надяваме следващия сезон да се засичаме в Б група /така наречената сега Втора лига/!

_________________
Добруджа-Ференцварош(Носител на Купата на УЕФА) 3:1
Добруджа-Борусия Дортмунд (Носител на КЕШ,КНК и Междуконтиненталната купа) 2:1
Добруджа-Шахтьор Донецк (Носител на Купата на УЕФА) 1:0
Добруджа-Левски Сф. 4:0
Добруджа-ЦСКА 3:1 ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018 17:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Успех и на вас. Почти е сигурно, че ще се срещнем във втория ешелон на българския футбол, а аз си пожелавам скоро и ние да може да се похвалим с подобни резултати на тези от подписа ти. Е, ако не в европейските турнири, то поне срещу Левски и ЦСКА. :roll:

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018 21:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Между другото стадион Дружба в Добрич е почти същия като стадион Дружба в Кърджали. Успех на Добруджа!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2018 23:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Тоше, ти като си админ кажи кой измисли тази тъпня #СиниАкули? Не сме Черноморец по дяволите :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2018 11:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
cengiz_han28 написа:
Тоше, ти като си админ кажи кой измисли тази тъпня #СиниАкули? Не сме Черноморец по дяволите :D


Аз това даже и не съм го видял :D , но все пак на новия ни "клип-арт" имаме лъвчета и не знам как сме станали "сини акули" :D

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2018 16:42 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Човек, щом работиш с хора от ФК Арда я кажи какво се случва със стадиона и защо не играем в Кърджали, ама сериозно?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2018 19:29 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Да и на мен ми е интересно защо не играем в Кърджали ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2018 21:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Мое лично мнение е, че тревата на стадиона беше положена изключително некачествено и това естествено не се нрави на топузаков и отбора. Предполагам, че ще искат да сменят тревното покритие напълно и именно затова ще изкараме цялата пролет в Момчилград.

..из мои разсъждения :D

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2018 16:32 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2018 11:57
Мнения: 3
Отбор: Арда (Кърджали)
Skype: genkovhiphop
"Сини акули" се използваше от колегата администратор, защото имал спомен, че по някое време така викали на Арда (аз не се сещам), но и аз му казах за Черноморец (Бургас) и вече няма да се използва такова прозвище.
Относно стадиона, трябва да го завършат напълно, по проект, за да имат разрешение (акт 16) за ползване. Тревата май си е супер, не съм чул друго и си става за игра, но законът не позволява, към момента. Като играхме контролата със Димитровград, преди сезона е възможно да сме имали и някаква глоба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2018 21:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз се сещам, че имаше един сезон, в който цяла България наричаше ВОЛЕЙБОЛНИЯ отбор на Арда - "Терминаторите". "Сини Акули" не помня някой да ни е наричал, но пък може би някъде 80-те може и да е имало подобен рефрен.

Относно стадиона - дано си прав! Моето мнение е абсолютно като страничен наблюдател.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 99 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Оффтопик
Форум: Свиленград 1921 (Свиленград)
owen20 148666 23 Мар 2011 20:37
от Свиленград 1921
Преглежда непрочетените мнения Оффтопик
Форум: Сезон 2009/2010
Свиленград 1921 2182 22 Май 2009 18:51
от ispaneca81

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози