bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 04 Юни 2024 10:54


Български клубове - Димитровград 1947 (Димитровград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 28 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Контроли 2009/10
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2009 22:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
Вчера отборът изигра първата си контрола от подготовката за В група срещу Арда Кърджали. Срещата се проведе на стадион "Миньор" от 18:00. За наша радост победихме с 3:2. През първата част стояхме учудващо добре, не съм очаквал така игра от момчетата. 1-вата част завърши при резултат 2:0 с голове на Мустафа. 2-рото полувреме треньорът пусна 3-ма играчи от юношите. 1-ият от тях отбеляза невероятен гол около 25 метра, който прехвърли вратаря. 2-рата част темпото спадна и играхме по-зле и успяха да ни вкарат 2 гола. Следващата контрола е утре срещу Видима-Раковски в Севлиево.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2009 02:52 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Братле ти си учудващ песимист...отбореа върви няма да имаме проблеми с оставането казвам ти го на 100% съм сигурен!

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2009 23:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
xPlICiT написа:
Братле ти си учудващ песимист...отбореа върви няма да имаме проблеми с оставането казвам ти го на 100% съм сигурен!


е ти какво искаш. Всички го осъзнават това, тренера ни ония ден на мача с Арда като Вили Вуцов - ризата, джапанките и крещи като селянин. Вчера паднахме от резервите на Видима с 3:1.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2009 03:17 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Аз не го осъзнавам...вярвам в момчетата,дори и да не е кой знае кво отбора длъжен съм да вярвам!

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2009 18:09 
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2009 16:45
Мнения: 11
няма ли някоя контрола скоро


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2009 20:23 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
То първенството ще започва,ти контроли искаш


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2009 12:14 
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2009 16:45
Мнения: 11
много си тъп ти с твоята Тунджа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2009 16:42 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Ако незнаеш на 3 август ще теглят програмата и чакаме 1-вия кръг да започне,контролите свършиха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2009 01:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
kelesa написа:
няма ли някоя контрола скоро


Във вторник паднахме 5:0 от Арда в Кърджали, след това отбора бе на лагер за 2 дена в Турция и изигра 2 мача, 1 победа и 1 загуба и днес загуби с 4:1 от Стамболово на "Миньор".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2009 02:37 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Еее най-сене!Мерси за инфото с нетърпение чаам понеделник даже отпуска може да си пусна

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Контроли 2009/10
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2009 11:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
Утре играем от 6 контрола с Харманли на "Миньор".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Контроли 2009/10
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2009 10:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
1:5, зле, зле..... без коментар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2009 14:50 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Ужас..Нещо за нови футболисти да си чул?

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Контроли 2009/10
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2009 17:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
стига с тия нови играчи, пари няма ти играчи искаш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2009 22:47 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Е човек при положение,чепочти всички трансфери в групата са свободни,мисля че не трябват особенно големи финанси за да правят трансфери-освободят някой слаб вземат някой слен със заплата с 20-30 лева отгоре е тва много ли е?!

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Контроли 2009/10
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2009 23:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
абе мой човек ти изобщо не си наясно със нещата. кви договори, кви заплати, кви 5 лева ? Това е аматьорски футбол ! Евентуално ще получават някакви премии при победи, т'ва е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2009 23:07 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Еми тогава за кви пари говориш?

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2009 23:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
xPlICiT написа:
Еми тогава за кви пари говориш?


За поддръжка на отбора - транспорт, екипировка и т.н


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2009 23:14 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Е те да не го плащат на килограм трнспорта,или всеки в различно такси?В крайна сметка има ли някакви нови или не,може и да публикуваш състава защото аз не го знам...мерси предварително!

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2009 23:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2007 20:34
Мнения: 300
xPlICiT написа:
Е те да не го плащат на килограм трнспорта,или всеки в различно такси?В крайна сметка има ли някакви нови или не,може и да публикуваш състава защото аз не го знам...мерси предварително!


НЯМА, спри се с тези нови. И да ти го кажа състава каква полза от това. Няма смисъл.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Контроли 2009/10
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2010 23:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2009 12:37
Мнения: 26
Местоположение: Димитровград
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
Отборът на ФК Димитровград 1947 е в етап на интезивна зимна подготовка преди старта на сезона в Югоизточна "В", които започва на 21 февруари. Днес на стадиона в квартал "Черноконево" се игра поредната контролна среща на отбора срещу Ботев /Гълъбово/. С редица нови попълнения домакините загубиха мача с резултат 1:2, като откриха резултата чрез "новака" Георги Хаджистоянов, но след това загубиха инициативата и по-обиграния отбор на гостите от Гълъбово успя да стигне до победата.


Забелязва се обаче коренна промяна в играта на димитровградчани, освен това дисциплината е на много по-високо ниво и само подобряване на синхрона между играчите в предстоящите тренировки и контроли, ще покаже истинските възможности на този почти изцяло нов състав.

Главния мениджър и старши треньор на ФК Димитровград 1947, Митко Добрев сподели за "dimitrovgradbg.com" кой са някой от новите попълнения в състава и каква е програмата от контролни срещи:
"В днешната контрола участие ще вземат новопривлечените в защита - Георги Хаджистоянов и Мишо Бекяров играли преди това съответно в Харманли и Свиленград, в халфовата линия Николай Мангелев последно обличал екипа на Левски Карлово, юноша на Локомотив Пловдив. В атака ще се включи Петър Станев, а през второто полувреме и Иван Маненков - Рони, привлечен от Симеоновград. Като резерва ще изпробвам и вратаря Петър Александров, които идва от Миньор Раднево, както и юноши от школата на клуба. За американеца Джон Уилсън е още рано да бъде вкаран в игра. Той е добре кондиционно, но не е тренирал с топка и ще бъде готов евентуално другата седмица."

"За да обиграем оптимално състава сме предвидили още няколко контроли, следаващата е пак тука на стадиона в Черноконево - тази събота срещу Хеброс Харманли, другата седмица връщаме визитата на Хеброс и ще гостуваме на Левски Карлово. На 17 февруари е последната ни проверка отново срещу Левки Карлово, като тази контрола ще е най-вероятно на официалния стадион "Миньор", за да можем да почувстваме терена. Играем срещу реномирани отбори от средата на таблицата, даже Карлово са трети и смятаме, че ще сверим футболния часовник." - допълни Митко Добрев.

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2010 23:59 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 13:30
Мнения: 31
видяхте ли ,че се прави сериозна селекция за атакуване на втория ешалон , аз ви казах още октомври месец ама вие не ме чувахте, доколкото ми казаха едни приятели които са приятели на баща ми на приятелите , става вапрос за няколко милиона лева които ще се инвестират в срок от 5 години по някаква прогарама подобна на сапард само ,че за спорта , ще се вземат и още класни състезатели ,става дума и за братът на джеремейн дефоу който е в някаква школа за подрастващи в Беверен които са Сателит на Арсенал , така че до 7 години и 3 месеца очаквайте Димитровград в професионалния футбол с модернизиран стадион с нови пейки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Контроли 2009/10
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2010 11:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2009 12:37
Мнения: 26
Местоположение: Димитровград
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
6 февруари, кв. Черноконево, Димитровград:

ФК Димитровград - ФК Хеброс 1:2

Съперниците днес нямаха късмет с времето, контролата между двата отбора се игра при обилен снеговалеж и силно заснежен терен. Въпреки тежките условия се получи интересен и равностоен двубой, играчите и от двата отбора вложиха много старание, комбинираха и доколкото бе възможно се опитаха да покажат добър футбол. Трите гола паднаха през първото полувреме. Гостите от Харманли откриха резултата след груба грешка в защитата на домакините, които преди тази ситуация направиха няколко непростими пропуски. ФК Димитровград изравни чрез Николай Папазов от дузпа, след като същия бе фаулиран от вратаря на Хеброс. Победното попадение за гостите отбеляза Георги Иванов от пряк свободен удар, топката се оплете в мрежата след рикошет в стената изградена от димитровградските футболисти.

Второто полувреме бяха извършени много смени, треньорите, изпробваха различни варианти, футболистите се бориха много, играчите от ФК Димитровград 1947 създадоха по-изгодни положения за гол, но шанса в този мач не бе на тяхна страна.

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2010 21:24 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Himik-Ultras написа:
видяхте ли ,че се прави сериозна селекция за атакуване на втория ешалон , аз ви казах още октомври месец ама вие не ме чувахте, доколкото ми казаха едни приятели които са приятели на баща ми на приятелите , става вапрос за няколко милиона лева които ще се инвестират в срок от 5 години по някаква прогарама подобна на сапард само ,че за спорта , ще се вземат и още класни състезатели ,става дума и за братът на джеремейн дефоу който е в някаква школа за подрастващи в Беверен които са Сателит на Арсенал , така че до 7 години и 3 месеца очаквайте Димитровград в професионалния футбол с модернизиран стадион с нови пейки

Човек,айде стига с твоите фантазии :lol: ,много филми гледаш.Нямам нищо против,все пак мечтите са безплатни :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2010 12:31 
Offline

Регистриран на: 22 Ное 2009 19:40
Мнения: 98
[quote="stemil"][quote="Himik-Ultras"] доколкото ми казаха едни приятели които са приятели на баща ми на приятелите

Тука нещо се пообарка :D :a026: ... Иначе кажете повече относно селекцията как са новите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 28 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 26536 17 Фев 2007 09:37
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Предсезонна подготовка /контроли/
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 6214 01 Мар 2007 23:51
от Lorenco
Преглежда непрочетените мнения Контроли - резултати
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 44388 03 Мар 2007 19:22
от e4e4
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 29469 07 Окт 2007 13:13
от pippo
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Пирин (Благоевград)
Hose`SS 10028 09 Ное 2008 23:10
от hristo

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози