bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 12:10


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2010 15:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
Добра група ни се падна. Всеки един мач ще е много труден и няма да има никакво подценяване на противника. За първо място няма никакъв смисъл да се говори, но за второ имаме шанс. Има вероятност и да останем последни в група. Ще видим какво ще стане, дотогава ще гледаме световното по телевизора :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Коефициенти, жребии
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2010 15:54 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Леле, ще си отходя на мачове този цикъл - и на Милениум, и на Уембли...просто супер...за мен! :)
Иначе определено можем да сме последни...Англия точки от Уелс няма да загуби, виж не изключвам да губят с гората. В Уелс пък пишат, че ще се борят за второ място, абе направо супер група, в която няма да има 6-5! 4 победи с Уелс и Черна гора са задължителни ако искаме класиране, а от там - каквото дойде!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Коефициенти, жребии
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2010 19:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
е тоя път сме последни в групата

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2010 02:43 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Yantra Fan 1919 написа:
Русия
Швейцария
България
Уелс
Лихтенщайн
Сан Марино

Много ще е интересна подобна група според мен. Имаме шанс и срещу Русия, защото те по традиция играят трудно с нас. А срещу Швейцария, въпреки че се класираха за световното имаме шанс да ги бием дори два пъти.

ХАХА два от четирите отбора ги познах. :0066: За тях мнението ми не се е променило. Иначе жребия според мен е добър и не мога да разбера защо толкова се надценява Англия?! Мисля, че спокойно можем да вземем единия мач срещу тях. Далеч по-неприятно би било, ако се бяхме паднали с Швеция, Германия или Испания. Мен лично в тая група най-много ме притеснява Черна гора. Те са най-непредсказуемия отбор, а като домакини са способни да бият всеки. Относно това, че Капело ни забрави - много се радвам. Ние сме най-опасни точно когато ни забравят!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2010 21:07 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Групата не е трудна според мен.Определено можем да се класираме 2-ри.Това първенство ще е едно от последните на това поколение,иначе след това отдолу като юноши и млади футболисти нищо не излиза и ще се радваме все едно ще сме взели световната купа да сме в 3-та урна :lol:.Иначе,според мен с 5 победи и 1-2 равни сме 2-ри :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2010 00:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
Като се замисля, от 1986 насам, националният отбор в последните години е една от най-слабите формации. Пропуснахме вече 3 големи първенства и ако продължаваме така, може и да минем времето от 12 години между 74-та и 86-та когато никъде не се класираме. Да не забравяме, че тогава първенствата са били с по-малко квоти от сега, което още повече отежнява положението.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Коефициенти, жребии
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2010 19:46 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
stemil написа:
Групата не е трудна според мен.Определено можем да се класираме 2-ри.Това първенство ще е едно от последните на това поколение,иначе след това отдолу като юноши и млади футболисти нищо не излиза и ще се радваме все едно ще сме взели световната купа да сме в 3-та урна :lol:.Иначе,според мен с 5 победи и 1-2 равни сме 2-ри :)


осъзнаваш ли че мачовете са 8 тоест "5 победи и 1-2 равни" не е никак малко?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2010 00:14 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Еми,ако смятаме,че Англия ще спечели почти всичките точки,за нас остава 2-ро място.2 победи срещу Уелс и Черна гора и 1 от Швейцария.Домакинството на Англия и гостуването на Швейцария по 1т или минимална загуба от Швейцария,но да имаме предимство в директните срещи.Дали ще стане :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2



Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози