bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Апр 2024 10:36


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 23 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2015 18:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Свиленград по презумпция е доста силен домакин, но в последните сезони имахме нелоши игри там, съпроводени и с измъкнати точки, тъй че Розите едва ли тръгват като обречени за този мач.
Дано най-сетне да се отпушим в атака, защото от показаното до момента това, явно, ни е слабото място.
Успех на момчетата и на ръководството!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2015 20:26 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Бием с 3-1.Браво момчета!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2015 12:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И от мен браво на момчетата!
Ето тук има малко повече инфо за развоя на мача:
http://zona90.com/sports/2015/08/%D1%80 ... %B0%D0%B4/
В сряда от 18.00 часа приемаме Несебър в среща от първия кръг за Купата на България. Мачът ще е на ст. Севтополис и ще е идеален момент да си сверим часовниците с лидера в групата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 08:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Мачът за Купата довечера срещу Несебър ще е от 17:30 ч., а не както първоначално бе обявено от 18:00 ч.!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 12:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Да мача е от 17.30, вместо както пише и по афишите 18.00 часа. cska_kazanlak ако идваш на мача и имаш възможност (както си предлагал преди години) вземи някоя друга лента от касови апарати (втора употреба), имам обещание днеска от приятелчета да се съберем повечко хора (но за съжаление някои от тях ще дойдат на полувремето). Възможно е днеска да стане обстановка, която сме забравили последните години в Казанлък, поне такива са изблеците до момента. :002: Дано дойдат всички които са ми обещали. Дано също така се поздравим с победа. Няколко души също така си правим фланелки с емблемата на розите отпред и с надпис отзад, ако има и други желаещи могат да се включат. :a006:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 14:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
ОК! Ще видя какво мога да направя (донеса).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 19:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
2:2 в редовното време, при дузпите 5:3 за Несебър.
За първи път ми се случва едновременно да съм бесен и същевременно много доволен! Подробности - утре!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 23:16 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2015 20:39
Мнения: 14
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Жалко за розичките.
Обрат от 0:2 до 2:2 и малшанс при дузпите.
Виждам, че сме имали и стабилна агитка!
Браво момчета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 09:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ето и как се разви мача през моите очи:
Около 200 фена имаха удоволствието да се насладят на един от най-вълнуващите мачове, които съм гледал в последните десетина години в Казанлък.
Срещата започна с предимство за отбора на гостите. Те стъпиха определено с по-голямо самочувствие и почти през цялото време успяваха да владеят средата на терена. От своя страна Розите изглеждаха видимо притеснени - Сашо Георгиев продължи да настоява със силно изтеглена към центъра игра в линия в отбрана, а в атака се търсеха бързи контри предимно по двата фланга. Трябва да се отбележи и факта, че в стартовия състав на домакините липсваха 5 титуляра от последните мачове, както и продължаващия лечението си на контузия Влади Калайджиев.
Гостите излязоха напред в резултата в 16-ата минута на мача след като техен футболист изскочи зад гърба на нашата защита и с нисък удар покрай Александър Петрунов оплете топката в мрежата. Някои от стоящите покрай мен изразиха съмнение, че голмайсторът е бил в засада, но за съжаление точно тогава говорех по телефона и не мога да кажа дали такава имаше. След само две минути авансът на Несебър стана вече два гола - този път, обаче, мога да се закълна, че попадението падна след 100 %-ова засада, която стана току пред очите на рефера от далечната страна. Въобще, цялата съдийска бригада видимо подкрепяше тима на гостите - явно решението им да си осигурят безпроблемна промоция тази година в по-горна група ще бъде осигурено с вещата помощ на хората в черно...
Този гол като че ли успокои футболистите на Несебър и в 24-ата минута те допуснаха преднината им да бъде намалена - след атака по десния фланг, топката попадна в Ангел Костов, който със странична ножица я прати в горната греда и там най-съобразителен се оказа дребничкият Пламен Колев - 1:2! Две минути по-късно Розите бяха и само на сантиметър и от изравняването на резултата - Ангел Костов се пребори на левия ъгъл на пеналта със защитник на гостите и чукна топката покрай излезлия да го пресрещне вратар, но тя срещна десния страничен стълб и се върна в ръцете на играча с № 1.
До края на полувремето резервният ни страж Петрунов направи две много груби грешки (явно плод на малкия му игрови опит напоследък), като предостави топката в краката на противникови футболисти в близост до вратата, но в първия случай самият той успя да измъкне кълбото буквално от крака на нападателя с № 19 с ефектен плонж, а във вторият - ударът на гостите рикушира малко случайно в главата на Диян Димов и излезе в корнер.
През вторите 45 минути темпото на игра спадна - причина за това бе и проливният дъжд, който се изсипа над ст. Севтополис. В 49-ата минута Сашко Петрунов изкупи напълно грешките си от първата част, когато след изпълнение на корнер имаше блестяща намеса, избивайки влизащата в горния си десен ъгъл топка след удар с глава на играч на Несебър.
Някъде тук се случи и чудото - за първи път от доста години се чу и глас на агитка на местната арена (респект Янко!). Момчетата (в началото само трима) не спряха през цялото време до края на мача да подкрепят любимците си - имаше и пироефекти (факли и много добра димка, както и две неуспешни други) и хвърлени ленти. Ето може би най-добрата снимка:
Изображение
В състава на домакините след почивката бяха направени две промени - влезнаха Григор Георгиев и Иван Цанков. Особено Гришата направи много добро включване и разпиля десния фланг на защитата на гостите. При поредния му остър пробив в 78-ата минута дойде и стопяването на аванса на Несебър - прецизното му подаване намери непокрит Ангел Костов и за него не бе трудно да опъне мрежата - 2:2! Този гол отпуши небивала радост по трибуните и агитката стана още по-гласовита и многобройна в оставащото до края на мача време.
Дузпите са си рулетка и за съжаление този път щастието при нея ни обърна гръб - след като при четвъртата дузпа на Несебър съвсем малко не достигна на нашия вратар да спаси удара, в следващото изпълнение Пламен Колев би в гредата (вратарят на гостите също допринесе с върха на пръстите си за това) и това наклони везните в полза на тима на Несебър.
Сега ни предстои домакинство на Карнобат в третия кръг от първенството - за съжаление този път (май) без агитка, но (надявам се) с още повече публика по трибуните!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 09:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ето и видео от мача, на което ги има всички голове, изпълненията на дузпите и интервю със Сашо Георгиев:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 10:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Този мач с Несебър ми напомни полуфинала тази година, който загубихме от Димитровград в Пловдив, там също имахме агитка и надвикахме изцяло феновете на другия отбор. Там изживях това, което изживяхме и вчера. В този мач стигнахме до изравняване и изпълнение на дузпи и пак с една дузпа ни победиха. За атмосферата на мача първото полувреме нямаше предпоставки че второто полувреме ще се случи това. Cska_kazanlak благодарим ти и на теб за оказаното съдействие, като хореографията стана чудесна. За съжаление просто тука в Казанлък последните години повечето си мислят, че ще се изложат ако подкрепят отбора по този начин. Доказаха го и останалите ми приятели (бяхме около 15 човека само наши), макар че и те се включваха на моменти. Двете момчета, които живеят в Русия и са над 2000 км. и ни показаха как се прави и как се подкрепя отбор (вярно имат опит в подкрепата на Цска Москва и Цска София). Аз бях им обещал от доста време да го направим. Имам спомени преди време пак с тях като са си били в България и с много други наши приятели като бяхме малки какво сме правили пак на мачове на розите по времето когато Кефала беше нападател, когато имахме доста силен отбор, както и В групата беше с доста стойностни отбори и т.н. (хубави спомени и като си говорим се вълнаваме какво е било). Футболистите са идвали при нас да ни благодарят , но това вече е във времето. А там където сме били вече е трева колкото нас сигурно пак за съжаление (и таблото което може би бе символа на стадиона го няма). Мислех, че ще се включат и момчетата с които ходим да подкрепяме волейбола в Казанлък (но уви). А за мача с Карнобат ще видим дали това ще се повтори (за сега има такива предпоставки). Аз със сигурност ще съм отново на мача (и се надявам момчетата да ме зарадват за рождения ми ден на 22 август с една изразителна победа с разлика). Дано това което стана вчера да е пример за по младите а и феновете в Казанлък да се събудят (да напомня че Община Казанлък е okoлo 80 000 души) . Имаше и тинейджъри които също се включиха към нас. Така се прави. Миналата година ходихме както писах в Пловдив и в Карлово (една кола хора само ние). Но момчетата играят добре показват добри резултати в последно време и заслужават тази подкрепа. Нямам нищо против да ходим и по гостувания в бъдеще, това са си изживявания, които се помнят дълго време, а и ако сме повече хора ще ни ляга по тънко. :002:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 11:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Абе, аз от вчера съм прегракнал, а вие не знам дали въобще ще можете да говорите след тоя съпорт. :ole:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 12:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
И ние сме така да ти кажа (гласовете днеска ни се губят), обсъждаме за мача с Карнобат ако всичко е ОК да се съберем преди мача, засега е идея (все пак е събота и почиваме, не е като сряда) да кажем около 17.00 часа на ресторант ,,Стадиона'', затова че ако има желаещи да заповядат, надявам се чрез интернет и форуми този път да сме повечко. Като говоря с моите хора (още преди мача ще видим кои са по сериозни защото вчера имах обещания, ама после .............. малко си мълчаха и се срамуваха) ще потвърдя дали ще се събираме, засега го обсъждаме, пишат ми на лични съобщения и други желаещи което е радостно. :002: :lol!:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 12:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Е, кой като вас, почивате в събота... Аз пък работя всяка събота. Свиркайте ако има нужда от консумативи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 12:54 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Поздравления момчета и за атмосферата, и за начинът, по който сте отговорили на Несебър. Дано продължите в същия дух. В Карлово съм гледал димки и факли само на снимки. Последно по-сериозна подкрепа по трибуните е имало преди 7-8 години. От тогава частично някоя бомбичка на дерби. А за съдията съмнявахте ли се, че ще подкрепи гостите след миналогодишния мач в Казанлък?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 13:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
В Карлово се хвърлиха няколко бомбички на мача Левски Карлово - Розова долина миналия сезон и имаше доста хора, а за съдиите нямам думи, особено страничния 100 % засада за втория гол, даже бях срещу него в този сектор, за първия не мога да кажа, но хората казват, че и тогава е имало. За консумативите ще видим дали ще са нужни, да видим дали отново ще се сформираме (идеята за сега е такава, ама всичко става) :8)

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 14:19 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
yakalpakov написа:
В Карлово се хвърлиха няколко бомбички на мача Левски Карлово - Розова долина миналия сезон и имаше доста хора, а за съдиите нямам думи, особено страничния 100 % засада за втория гол, даже бях срещу него в този сектор, за първия не мога да кажа, но хората казват, че и тогава е имало. За консумативите ще видим дали ще са нужни, да видим дали отново ще се сформираме (идеята за сега е такава, ама всичко става) :8)

От клипа, който сте качили, ако успееш да направиш стоп кадър на първия гол ще видиш, че може би са на една линия и е много трудно за съдията тук да прецени. Защитата се изтегля, а нападателя излиза на скорост. По-скоро да няма засада. Но втория се вижда, че е 100% засада.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 15:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ами, за вторият гол на Несебър, както съм писал по-горе, мога да гарантирам, че е 100-процентова засадата, макар че на клипа го няма точно момента на подаването. За първия съм съгласен, че е доста трудно да се прецени, но по-скоро са на една линия. Да, ама де да беше само това - с мед да го намажеш... Достатъчно други примери мога да дам за тенденциозни решения в полза на Несебър, но не смятам, че това е най-важното. По-скоро съм доволен, че стана много здрав мач, в който (макар и в нетитулярен състав) бяхме достоен опонент на бъдещия член на Б група.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 16:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Браво на играчите и на агитката!

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 19:45 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Направили сте си шоуто, но все пак да не забравяме, че мачовете за разните купи/както и контролите/ и тези за първенството са съвсем други бири...
Ако е имало съдийски аванти, те едва ли ще помогнат на Несебър да спечелят купата :mrgreen: , а пък за Б групата все пак ще им се наложи доста да се потят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2015 09:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Точно това имах и аз предвид - няма смисъл от аванти в този турнир. Едва ли и Несебър имат някакви по-големи амбиции в него. Но съдийската тройка буквално се бе насрала от страх. Най-смешно ми стана при един тъч в средата на второто полувреме - главния и страничния се гледаха около 10 секунди, докато най-накрая главният се "престраши" да даде тъча за гостите, въпреки че бе очевидно, че топката излезе от техен играч. По най-бързия начин след това и страничният вдигна флага за да засвидетелства подкрепата си. Дребни детайли, ама от тях можеш да си направиш необходимите заключения.
Пак казвам - най-малко значение за нас имаше победата в този мач, затова и толкова не ни боли от решенията на тримата в черно. Много по-важна бе сплавта, която бе създадена в този периферен мач между играчи и публика. Страхотно изживяване!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2015 11:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Аз ще идвам на мача в събота, надявам се пак да се събере добра бройка и да подкрепим момчета. Изграждането на агитка и фен култура е дълъг процес почти невъзможен в Казанлък, но нищо не ни пречи да се позабавляваме както преди 7-8 години.

Аз само не мога да си обясня как в Казанлък има стабилна група фенове на ЦСКА София, поне 30-40 активни момчета, има левскари в района, дори покрай последните си прибирания съм забелязал и беройска активност в града, а никой от тези хора не подкрепя отбора на града- РОЗОВА ДОЛИНА КАЗАНЛЪК, макар и във В група. Аз съм за ЦСКА, ходя редовно на мачове, но като съм си в Казанлък, не изпускам розите. :first:

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 2 кръг 15.08.2105 18:00 Свиленград - Розова долина
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2015 17:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Има също така и на Левски фен клуб, но въпроса е че тука много хора си мислят че ще се изложат, аз по горе съм го писал мисля и ги е срам, но според мен нищо срамно няма да подкрепяш отбор с история и традиции какъвто е Розова долина Казанлък, просто трябва по - голяма организация. Както каза единия ми приятел от Русия трябва да има поне минимум 20 тинейджъра, както и по- големи които да правят организацията. Според мен трябва да се учреди и един фен клуб на розите, както са се мъчели да правят фен клуб на волейболен клуб Казанлък преди няколко години, но аз тогава не живях дори в града, просто чух. Да се събираме да кажем един път в седмицата да си говорим по въпроси свързани с клуба и т.н. На мача с Димитровград миналия сезон в едно много лошо време завършил 0:0 имаше много малко хора на мача около може би 30-тина човека, но в края на мача всички заедно викахме за розите (даже и баща ми за който не съм очаквал) просто така трябва да бъде. Дано един ден като влезем в Б група нещата да се променят ( а дай Боже и по рано). :_lock: :guy:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 23 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 29029 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44590 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31702 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 40068 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 27214 13 Фев 2007 22:51
от lms_X

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози