bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 04:27


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долина
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2015 12:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Утре предстои регионалното дерби на Розовата долина. Този път то ще е на стадиона в Карлово. Розите при всички положения ще излязат пределно мотивирани за този мач - не само поради есенната си загуба при домакинството на същия противник, но и с оглед на изключително тежката си пролетна програма (да припомня, че имаме само пет домакинства през втория полусезон, при това повечето са срещу лидерите в таблицата). Затова и всяка точка, спечелена като гост, ще ни е от полза за крайното класиране и мястото ни в него. Мача ще пропуснат наказаните Боян Стоянов и Николай Стоичков, дано поне контузените да са се възстановили и да вземат участие в двубоя в Карлово.
Пожелавам успех на момчетата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2015 16:07 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Мачът утре е отложен заради наводнен терен. Тази информация прочетох преди няколко минути. Друго, което разбрах днес е нещо много неприятно за отбора - капитанът Стоян Маринов ще пропусне мачовете до края на сезона, поради заради претърпяна операция на възпален апандесит. Пожелавам му скорошно оздравяване. Тези вече 2 отложени мача ще ни объркат доста програмата и не знам дори кога може да се изиграе дербито - най-вероятно април.
Все пак ще кажа какво очаквах за срещата, ако се беше играла утре. В момента мога да кажа че чисто игрово, от това което чета, е че Розите са в много по-добро състояние и дори влизат като фаворит в двубоя. Но Левски Карлово в дербитата показва коренно различна игра и независимо от слабата си игра в предходните мачове за тези сблъсъци е много по-мотивирания отбор на терена. Показаха го в мача срещу Марица. Поне това са моите виждания. И именно в този мач Стоян ще липсва много, не само защото обича да вкарва на Розите. В последните няколко години карловци имат доста сериозно предимство в Карлово - само победи и мисля само 1 вкаран гол за Розите и то миналия сезон.
За двамата футболисти преминали в Розова долина - Цецо и Цаната. От финансова гледна точка е добре че напуснаха отбора, защото доколкото знам и двамата са получавали заплати (и то не малки като са водени и на договори към общината т.е. плащани са им осигуровки) + премиите. Другите момчета са играли само за премии. Така поне малко ще олекне на общината. От спортно-техническа гледна точка, липсата на Цецо е много по-голяма. За мен основна вина Левски в началото да се представя добре е именно той, но в края и най-вече загубата с 0:5 от Гигант той беше под всякаква критика. Колкото за Цанков, мисля че е добре че не играе сега при нас - целия сезон беше пълна дупка. До 60 минута играе и после издиша. Сега не знам как е. Един силен мач нямаше. Пожелавам им късмет при вас, но тяхната постъпка да предадат така не толкова отбора, колкото Румен не е никак хубава. Все пак и двамата знаят че отиват при най-големия ни дразнител.
Извинявам се че сам толкова емоционален и обширен относно двамата футболисти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2015 09:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Доколкото знам, Цветан Тодоров е много голям приятел с нашия треньор и именно това е една от причините за привличането му при нас. За Иван Цанков нищо не мога да кажа защо е предпочел да дойде в Казанлък. Иначе и на мен ми направи впечатление, че от един момент нататък действията му не бяха много свежи. Пък и като че ли има някой излишен килограм...
А ти можеш ли да кажеш на каква възраст е Стоян Маринов? Имам чувството, че играе вече цяла вечност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2015 12:26 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Да за Цецо и аз разбрах че това може би е причината, а Цанков явно са го поканили и са му предложили малко повече пари и е тръгнал. Цанков сам си провали футболната карира - човек с много добри качества играл при Херо в Нафтата и Черноморец, но пиенето и пушенето не прощават (доколкото знам е бил изгонен от Черноморец заедно с Владо Стоянов заради пиянски истории). Защо според теб един футболист от А група изведнъж отива в А окръжна при Металик Сопот. И именно Румен го върна към футбола. Затова ме е яд на него че избяга. В много мачове играехме все едно с 10 футболисти заради него.
Стоян мисля че е на 36-37 години. Най-вероятно да изкара и следващия сезон, ако се възстанови, и да сложи край. В последните 2 години е в много слаба форма, но на тази възраст дава всичко от себе си и всеки сезон ни е голмайстор. Последния му силен сезон беше, когато станахме 8-ми при К. Манолов. Стоян винаги е бил лидера на отбора. Само той може да ги командва на терена, всички други мълчат като играят и това ще е сериозна загуба. Иначе от лятото се очаква сериозно подмладяване на отбора. Преди този сезон Румен дойде 2 седмици преди мачовете и нямаше време за селекции и разчита на по-опитни, но от лятото някои ще се отакажат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2015 14:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ще има ли мач?

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2015 14:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не, отложен е.
Засега няма официална информация за това, но тук има неофициална:
http://zona90.com/sports/2015/03/%D0%BE ... B4-%D0%B8/
Така че, не тръгвайте с колите! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2015 16:19 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Излезнала е официално новината. Дано го насрочат на 18 април (събота), когато и двата отбора почиват, а и времето да е хубаво за игра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2015 18:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Прочетох инфо, че мачът ще е утре. Някой запознат?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2015 21:40 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Не знам нищо, никаква информация няма в сайтовете. Иначе днес терена беше доста добре подготвян като за мач, така че е възможно. По принцип като се отложи мач за наводнен терен, то той се насрочва няколко дни по-късно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2015 13:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Отложена среща - 20 гръг ЮИ "В" група
03.04.2015

На 15 април (сряда) 2015 г.от 17:00 часа ще се играе отложената среща от 20 кръг по програмата на Югоизточна "В" АФГрупа между отборите на ОФК"Левски" (Карлово) и ФК"Розова Долина" (Казанлък).





Секретар на ЗС на БФС – Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2015 21:23 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Offtopic:

Как е времето в Казанлък, да се опаковам ли като ескимос?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2015 17:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Последно (засега):

Решение на СТК при ЗС на БФС - Пловдив от 06.04.2015г.

СТК преразгледа своето решение за отложената среща от програмата на ЮИ "В" АФГрупа между отборите на ОФК"Левски"(Карлово) и ФК"Розова Долина"(Казанлък) и установи, че двата отбора почиват 26 кръг и насрочи срещата за 18 април (събота) 2015 г. вместо на 15 април (работен ден) 2015 г.





Секретар на ЗС на БФС – Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2015 21:57 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Страхотна новина лично за мен. Взеха най-правилното решение от ЗС. Сега остава да стане дерби.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 20 кръг 14.03.2015 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2015 20:18 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Левски - Розова долина 0:1
Честита победа на Розите! Дочакахте победа в Карлово след дълги години.
Дерби мога да кажа че се получи, но повече на разправии, а игрово - хич (причина е и много силния вятър, който не позволи на топката да се движи нормално). Розите поведоха във 2-рата минута след безумна грешка на защитата и още по-безумна на героя от мача с Марица - вратаря Гаганелов. Останаха малко спорове за засада, но според мен гола си е чист. Веднага след това новият ни капитан - Веско Тахчиев, имаше шанс да изравни, но топката мина покрай вратата. Последваха още 2 добри положения пред Караганчев, но нищо. Розите имаха супер шанс в средата на полувремето, но техен играч вместо да вкара на празна врата от 1м, той я заби с глава в земята и излезе над вратата. Много скучна част с малко положения.
Не че втората имаше много футбол, но имаше повече емоции. Розите изпуснаха 2 отлични положения, а Карата отново "грейна" с пропуски. Около 65 минута станаха разправиите. Играч на Розите удари влезлия като резерва Юсеин с ръка в главата и съдията му показа само жълт картон (за мен си беше чист нарисуван червен картон). Последва сериозно меле с всички играчи на терена и някъде там същия Юсеин е ударил противников играч и получи червен картон. До края розите играеха на контри (макар с човек повече) като 2-3 пъти излизаха 3 срещу 1 и отиграваха положенията като първолаци. Като цяло мачът за мен бе напълно равностоен и реалният резултат трябваше да е 1:1, но сами сме си виновни, че толкова си можем. Все пак видях желание.
Голяма вина за скандалите имаше и безобразния бургаски пе*ал. Напълно неадекватен, показваше много леки фалове за розите, а за карловци тук-там ако даде нещо. Първата част нашите имаха претенции на два пъти за дузпа за игра с ръка, но не се наемам да казвам дали е имало. Но съдията не се справи с мача като и хора от Казанлък го признаха.
Очаквах повече от Розите, но честно си казвам съм разочарован. Никаква идея не видях. Едни казанлъчани до мен казаха: "Треньорът им прави супер подготовка, но няма никаква тактика. Футболистите играят много индивидуално и гледат вместо да подават да изпъкнат." Трябва да сте доволни, че имаме супер тромаво нападение иначе 2 гола не ви мърдаха. Централната ви двойка защитници игра все едно се виждат за първи път. Поне 3-4 пъти беше пусната топка през двамата и минаваше, но или Карата не я овладее или пък изпусне да вкара. А Цанков продължава да си е същата дупка както преди.
И най-хубавото в мача ще кажа накрая. За първи път от много години (може би 3-4) имаше толкова много публика. Дори паркинга беше малък и стана задръстване на излизане все едно сме на мач в София :D .Много съм щастлив от това и се надявам да продължава. Бройка не мога да кажа, но ще видите от снимките и видеото които правиха казанлъшките репортери (евала че дойдоха хората да снимат). Имаше и не малко фенове от Казанлък. Репортерът снимаше зад мен и го чух да казва много хубава думи за нас, много пекан пич ми се видя. Каза че е изненадан отбор от В група да има толкова добър терен като дори и пред вратата имало трева за разлика от Казанлък. Също така каза, че първата част сме ви изпуснали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2015 21:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Хубава победа. За съжаление аз не можах да я видя на живо. Най-хубавото е, че започнаха да се появяват и гостуващи фенове, както си отбелязал. Дано и догодина да е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 63365 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31404 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41539 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 21671 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8583 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози