bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Апр 2024 20:17


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2014 15:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
В събота предстои местното дерби срещу карловци.
Домакините влизат в него от незавидната предпоследна позиция във временното класиране след като загубиха в първите два кръга. Гостите пък постигнаха победа и равен в първите си два мача, в които бяха домакини, и определено имат психологическо предимство.
Дано неубедителните резултатите в досегашните две срещи не отблъснат позавърналата се публика на стадиона в Казанлък. Интересно ми е и какво става с титулярната ни двойка в центъра на отбраната, която е пропуснала мача в Поморие...
Успех на момчетата и на ръководството!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2014 11:32 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Дано стане едно истинско дерби и по-добрият победи. За нашия отбор мога да кажа само че е много надъхан и цяла седмица тренираха доста сериозно. Разбира се пожелавам успех на Левски Карлово, но според мен резултата ще бъде 1:1.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2014 09:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Дългоочакваното дерби на Розовата долина се превърна в пълна трагедия за казанлъшките фенове на футбола... За съжаление отборът ни предложи крайно несъстоятелна игра и с нищо не показа, че заслужава дори и точица в този мач.
Около 250 фена отново гласуваха доверие на любимците си и дойдоха да ги подкрепят от трибуните - за съжаление следващият път едва ли ще дойдат и половината от тях.
Мачът започна като копие на първите два от настоящото първенство - с ранен гол в нашата врата. Още в 3-ата минута футболистът с № 27 на карловци нахлу необезпокояван по левия фланг на нашата отбрана и с диагонален удар в горния десен ъгъл разстреля завърналия се на вратата Александър Петрунов - 0:1. Този леден душ съвсем скова краката на домакините и въпреки че почти веднага (в 10-ата минута) те имаха възможност да изравнят резултата (от 6-7 метра разстояние Наско Апостолов нацели страничния стълб), до края на първото полувреме гостите стояха по-добре на терена. Закономерно в 28-ата минута на мача превъзходството им бе материализирано - показалата абсолютен асинхрон наша защита отново изпусна техен играч по дясното крило (този път това бе № 30) и с нисък удар той удвои преднината на отбора си - 0:2. Като цяло това първо полувреме бе върха на безидейността, който някога съм наблюдавал от нашия отбор - неуверен вратар, лошо построена защита (какво прави в отбора това момче с № 55 - мисля, че Цветан Михов се казва - откъде го домъкна Гелето и с какво подобрява класата на отбора?), беззъба средна линия, учудваща липса на желание за бързи влизания на Банана и Гришата (нещо, което бе много добре практикувано в контролите). На Вакавлиев се видя, че мястото му е по-назад. За Стоичков пък въобще не ми се отваря дума - личи си, че от плажа излиза директно на терена без грам подготовка... Единствено Наско Апостолов се стараеше да направи нещо, но никой не му импонираше и картинката, която бяхме принудени да наблюдаваме бе ужасна.
Второто полувреме гостите се прибраха плътно пред наказателно си поле и почти не погледнаха към нашата врата. Това създаде измамното впечатление, че владеем инициативата, но въпреки това положения за гол почти отсъстваха. Чак в 70-ата минута на мача се откри първата от тях, когато удар от фаул на Банана облиза напречната греда. В 83-ата минута главният съдия явно съжали нашия безидеен тим и отсъди пресилена дузпа. Тя бе реализирана от влезлия след почивката Иван Колев (един от малкото футболисти, които се видя, че се стараха в този мач). Веднага след това Наско Апостолов побърза да вземе топката с цел по-бързо подновяване на играта, вратарят на карловци го засили отзад с лакът (може би и нещо му каза) и Наско му отвърна като му вкара една глава. Главният съдия Стойчо Стоев не се поколеба и изгони десятката на розите, което постави домакините в трудната ситуация да търсят точката вече с човек по-малко. Въпреки това, за малко и това щеше да се случи - две минути преди края на редовното време след ниско центриране отляво топката попадна у Иван Колев, който бе оставен непокрит на 6 метра фронтално пред вратата на гостите (без нито един защитник около и пред себе си), но ударът на младока премина близо до десния страничен стълб и справедливостта възтържествува под формата на три точки за карловци. След още три минути пък имаше и доста спорна ситуация, когато съдията от Кърджали свири нарушение срещу вратаря на гостите миг преди Влади Калайджиев да ритне топката в мрежата на опразнената врата.
За грозните след края на мача въобще не ми се говори - мога да ги опиша с една дума - селяния... Те най-вероятно ще ни костват и някакво наказание с лишаване от домакинство или мач без публика.
С тази загуба отборът се утвърди на последното място, а в събота ни предстои наглед невъзможно гостуване в Раднево на местния Миньор.
Ето и кратко видео от мача с Левски (Карлово), на което има дузпата, пререканията след нея и спорната ситуация, която съм описал в края на мача:
https://www.youtube.com/watch?v=WMHF6c7EcuQ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2014 13:00 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Благодаря за информацията от мача. Жалко за вашия тим че се представя така до момента с оглед на играчи и най-вече треньор. Но аз пък не мога да бъда недоволен от нашия състав че до този момент се представя толкова добре и изненадващо и може би ако се види статистиката от последните години ние не сме започвали толкова силно. Дано момчетата продължат и занапред да ни радват в Карлово. Едно голямо Браво на Румен Иванов че е направил страхотен колектив. За жалост не можах да присъствам на мача въпреки че имах голямо желание, но разбрах че вашите фенове са направили някакви грозни сцени и са се сбили с наши хора. Не разбрах точно, но довечера ще ми кажат подробности. Може би си видял няколко нови лица в отбора. Не са вече някои от старите играчи, Коцето се отказа а може би и капитана Стоян след края на сезона. №27 мисля че е Иван Караганчев, бивш голмайстор на Металика и е с доста опит в групата, а №30 е Владо Райчев. От клипа видях положението след дузпата и мисля че Цецо изигра ситуацията като опитен вратар и изкара червения картон на противника. Ако може само да ми кажеш как се представи №19 - звездата на отбора Иван Цанков, защото в първите мачове издишаше към 60 минута и все едно играем с човек по-малко, а момчето е с доста добри качества и ако влезе във форма няма да имаме грешка. Успех в следващите мачове на Розите и догодина ще ви чакаме в Карлово отново да ви бием.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2014 13:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Стоян Капитана игра цял мач - с № 9 беше. Общо взето, ми направи впечатление, че доста опитни футболисти имате - единствено Стоян Маринов познавам визуално, така че другите не знам кои са били. № 19 доколкото се сещам го смениха около 65-ата минута на мача, иначе не си спомням да се е отличил с нещо.
Баталните сцени след края на мача бяха насочени най-вече към вратаря ви, но и аз не мога да ти кажа какво точно е станало - видях само като го подгониха към съблекалните.
Забележки към съдийството имам само относно поведението му - допусна второто полувреме да се играе около 20 минути, през другото време беше едно лежане и търкаляне. И накрая като тегли чертата - даде великодушно 4 минути продължение, но пък за сметка на това наду свирката за края на мача в 92-ата минута?!
Същото беше и първото полувреме - въпреки че имаше поне 4-5 минути спиране на играта за "контузени" футболисти, свири края му в 44-ата минута...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2014 14:22 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Стоян колкото и стар да е е нужен на терена, макар и да прави не малко грешки. Той просто се доказва като истински лидер на отбора като постоянно казва на по-младите как да застанат и какво да направят. Именно това е и ролята му на терена. Логично е да подгонят Цецо с оглед на това че е изкарал червен картон на футболист на Розите, но щом цял мач сте играли безидейно мисля че не той ви е виновен.
Логично е нашите да бавят играта през втората част, все пак са без подготовка и се изморяват много бързо, а и победата се извоюва с всички възможни средства. И лежането е част от играта. В първия кръг срещу Свиленград беше цяло второ полувреме лежане. Мен лично това ме дразни, защото съм отишъл да гледам футбол, а не цирк, макар това да е в полза на моя отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2014 14:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Далеч съм от мисълта, че някой ни е виновен. И по-горе съм написал, че бяхме близо до точката, но въобще не я заслужавахме и нямаше да е справедливо да я вземем - само щяхме да се заблуждаваме, че сме направили някакъв велик обрат.
Нямам нищо против и лежането на вашите, знам, че то влиза в играта - по-скоро забележката ми е към съдията, който допусна за щяло и нещяло да влиза на терена нашия трудноподвижен доктор (вие нямахте такъв), а накрая за капак съкрати наполовина добавеното време.
Най-лошото е, че нашият отбор тръгна много зле в първенството - липсва каквато и да е идея в играта, болшинството от футболистите играят апатично и без настроение, а единственият ни футболист, който не е местен и го доведе лично Гелето с цел да вдигне класата, се оказа най-голямата дупка в отбора. Предният мач пък (в Поморие) неизвестно защо не игра титулярната двойка централни бранители (без да са наказани)... Въобще, според мен, нещо става в тима на розите, ама не мога да разбера какво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2014 15:19 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Ти ела в Карлово и ни виж доктора, пък тогава говори за вашия. Нашият сигурно е над 80 години. Докато стигне до контузения минават 2 минути, а и да го водят при гостуванията само пари да взима. Аз съм забелязал че никой от гостуващите отбори няма доктор в състава, само Спартак мисля че имат и морските отбори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2014 22:11 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Информацията, която ми дадоха, е че резервния ни вратар е ударил някой от публика(не знам как и защо) и всички са тръгнали да бият карловци, но те влезнали в съблекалните. Но публиката останала пред стадиона да чака момчетата и нашият спортен директор извикал полицията. След пристигането на полицаите хората се разбягали и нашите си хванали пътя. Това ми казаха дали е вярно не знам, дали ще има наказание за някой - не вярвам. Иначе за мача разбрах че първата част сме ви надиграли тотално и сме изпуснали много чисти полужения. Второто полувреме сте се изнервили много и сте ритали, а съдията нищо не свирел. Иван Цанков е бил изваден втората част, защото му били посинени краката. Пак казвам това ми е информацията и не знам колко е вярно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 23.08.2014 18:00 Розова долина - Левски (Карлово)
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2014 09:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Първото полувреме наистина стояхте по-добре на терена (мисля, че и по-горе го бях написал), но освен двата гола имахте само още едно стопроцентово положение за гол (главна заслуга да стигнете до него имаше нашия вратар, който се размина с топката при едно центриране). А пък с това за "ритането" след почивката въобще не съм съгласен - и двата отбора си играха коректно и не е имало особено груби нарушения (да не забравяме, че това е футбол и е нормално да има и по-твърди единоборства).
Що се отнася до събитията след края на мача - единственото, което видях, бе как четири-пет от нашите фенове яростно погнаха вашите футболисти към съблекалните. Не съм видял как резервният ви вратар и ударил някого, но може би това е предизвикало реакцията им, която за мен си бе абсолютна простотия. Е, поне като заряд го докарахме и тази година дербито. Другото е тъжното - футболното поведение на нашите футболисти и най-вече липсата им на желание за игра...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2014 16:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Излезе решението на ДК - вратарят ви (резервният) е наказан за 1 мач по доклад (явно наистина е имало нещо около него), Наско Апостолов е наказан 3 мача, а нас са ни наказали с предупреждение за лишаване от домакинство...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 11 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 65013 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31742 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41836 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 21863 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8706 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози