bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 17:31


Левски 2004 (Карлово) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 79 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2015 23:25 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
Както сигурно ти е ясно Сливен няма да отпаднат /!/Така, че в борбата за оставане за жалост вие и Първомай ще сте основните заподозрени.

Ако Лечков не го изберат за кмет малко ме съмнява да продължи да издържа отбора. За мен Раковски, Раднево, Ураган и може би Спартак също ще са в битката. А от хора в ръководството чух, че май ще се търсят играчи отбора да се стабилизира поне малко. Крайно наложителни са вратар, двама дефанзивни, крила и нападател. В защита, може да е смешно като го кажа с оглед на головата разлика, но играчите в тази част са опитни и играят добре. Проблема при нас идва от това, че няма халфове които да знаят как да действат в отбрана. Всичко пердаши напред и не се връща.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2015 21:13 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Той Лечков нищо не издържа.С цялото си уважение към набора при него нищо човешко не е останало. Всичко е далавера.Ако чете внимателно онази статия от Блиц, дето ти я постна в неговия отбор всички си плащат за да играят. От тия пари той плаща съдийските и другите такси и нафтата за гостуванията. Мноого се съмнявам да дава премии при победа - щото цялата заслуга за победите си е изцяло негова.
За кандидатурата му за изборите - в отчаянито си е стигнал да търси подкрепа от ББЦ и РЗС - жалка история. Кръгла нула шансове.Неговата единствена далавера/освен хотелите, стадиона и др./ е БФС - негова почти частна собственост.
Никой няма дупе да му изкара отбора от групата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2015 09:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
А прави ли ви впечатление, че всички голове за неговия отбор в новото първенство са на сметката на Стоян Митев? Явно някои си плащат за да станат и голмайстори...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2015 00:44 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Дойде ред и ние да се усмихнем поне малко. Първа победа и първи точки през сезона, срещу отбор на нашето ниво - Раковски. Както бях писал и в предни коментари, това е мачът който ще покаже на какво ниво сме и дали ще сме пълният аутсайдер в групата. Досега мачовете бяха срещу отбори с много по-голяма класа от нашия. За мен се получи един много отворен и приятен за гледане двубой, в който и двата отбора имаха не малко шансове за гол. Дори ще кажа, че от година не съм гледал толкова динамичен мач в Карлово. Първата част като цяло беше меко казано скучна. През първите 10-15 минути гостите владееха по-добре топката и създадоха 1-2 положения. След тези минути малко изнесохме нещата в тяхната половина и също имахме ситуации, но само при една от тях вратаря на гостите се намеси. В края на частта отново гостите играха по-добре. През второто полувреме се игра истински футбол (може би и класата на двата отбора позволи тази игра). Още в първите минути гостите вкараха страхотен гол след удар от доста далечна дистанция. Хубавото за Левски беше, че веднага върна гола. 2 минути след гола получихме фал в близост до тъча. След изпълнението му удар на Карата беше спасен от вратаря, но след добавка топката влезе във вратата (не видях добре кой вкара гола, но мисля че беше централния защитник, който се оказа нов в отбора). След този гол мачът се отвори още повече и се създадоха не малко ситуации, повечето за Карлово, но двамата вратари бяха безпогрешни. В 60-тата минута гостите поискаха дузпа, но съдията даде картон за симулация на капитана на гостите, който не оспорваше много, за разлика от други играчи в бяло-зелено. 10 минути по-късно гостите останаха с човек по-малко за втори жълт картон на техен играч, който спря опасна атака. Не знам защо, но не спря да спори, че няма картон, а той беше очевиден. След картона домакините продължиха с натиска, но отново вратаря на гостите беше на висота. Най-добрата ситуация обаче бе за гостите като техен играч бе изведен сам срещу Гаганелов, но вратаря ни умело излезе на време, скъси ъгъла и изби в корнер. 2 минути преди края на мача падна и победния гол. Ачо Томанов изведе сам срещу вратаря новият ни нападател и момчето реализира хладнокръвно. След гола радостта беше като спечелен финал на КЕШ от всички на стадиона. Трябва да поздравя и гостите, които след картона изобщо не бавеха играта, а дори бързаха за изпълненията на алтовете.
Като цяло това беше мачът, в който създадохме толкова положения за гол, колкото може би не сме имали от началото на сезона. А и другото важно е че момчетата показаха характер и обърнаха мача. Дано това им даде малко повече увереност. Предстои мач в Сливен, който хич няма да е лесен и няма да се изненадам от поредна загуба там. След 2 седмици идва Несебър и мачът им хич няма да е толкова лек, колкото си мислят като видях хъсът за победа днес. Проблемите обаче сериозно се виждат, най-вече слабата тактическа подготовка, липсата на класен халф пред защитата, лесно губене на топката. Има и положителни неща - при контри днес отбора се връщаше по-бързо, а и като цяло издържаха физически до края. Няколко думи и за новите момчета. Разбрах, че са от Стара Загора, може би от Верея 2. Единият е централен защитник, който направи добро впечатление, а другият е нападател също с добра класа (мисля че е Мартин Гунев, но не съм на 100% сигурен дали е той). Но като цяло и двамата изпъкнаха пред останалите в отбора, което е голям плюс.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2015 12:57 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://www.plovdivderby.com/homepage/20 ... arvi-uspeh
Явно за първия голмайстор съм се объркал, но за Мартин Гунев не съм. Доколкото знам за него е юноша на Берое, играл в Гълъбово и Верея. Преди доста години живя в Карлово, така че не ни е непознат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2015 22:22 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Малко информация за мачът в Сливен: Хора, които са били на мача ми казаха, че не сме играли слабо, но липсата на късмет ни е попречила да вземем поне точка. Първите 20 мин са били изцяло наши, след което Сливен са се активизирали. В края на полувремето Мартин е изпуснал страхотна възможност да вкара. В средата на втората част домакините са вкарали след фал. След него едно от младите ни момчета се е ядосало и нещо си е казало под носа като съдията си е помислил, че го е напсувал. Вдигнал му е втори жълт и сме играли до края с човек по-малко. Въпреки това отново сме изпуснали не малко положения, но в крайна сметка нова загуба. В събота очаквам момчетата да се хвърлят здраво срещу Несебър и каквото сабя покаже. В предните ни мачове срещу този съперник имаме 3 равенства като домакини (става дума след изпадането им от Б група), но разликата от тогава е че сега Несебър е с доста опитни играчи и треньор, а и с амбиции за по-горна група. Но именно в такива мачове не рядко стават най-големите изненади. А и явно в нашия състав има поне малко израстване за разлика от началото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2015 09:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ами, успех ви желая! И на нас ще помогнете така. За съжаление, ще ви се наложи да играете и срещу съдиите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2015 12:56 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
cska_kazanlak написа:
Ами, успех ви желая! И на нас ще помогнете така. За съжаление, ще ви се наложи да играете и срещу съдиите...

И според мен съдиите ще са основен фактор в мача, но дано не съм прав. И без тях Несебър трябва да ни бие спокойно, ако са толкова добри. Но където и да са гостували досега, отборите са пропищявали от съдиите. Хубавото е че днес ще имат тежък мач срещу Пирин и със сигурност в събота ще са уморени или с част от резервите.
То и на вас няма да ви е никак лесно срещу Урагана. Гледам при гостуванията играят по-добре. Но и там отборите противниците мрънкат от съдии, груби играчи, мутри и не знам си още какво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2015 00:33 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
2:0 за Несебър. Напълно заслужена победа, която можеше да е дори още по-изразителна. Много страхливо играха момчетата от Карлово и за това загубиха. Мачът беше в едно приспивно темпо, бавно движение на топката и от двата отбора. Несебър си взе точките без дори да се изпоти. Имах чувството, че карловци се бяха предали от самото начало. Много лесно достигаха гостите до вратата ни и само Гаганелов и фрапантните пропуска на гостите (най-много на №9) позволиха резултатът да е само 2:0. 2 отменени гола на Несебър заради засади. Първият гол падна към 20 минута след наша грешка в центъра, контраатака, лошо излизане на вратаря и гол. Вторият гол стана към средата на втората част след добра атака на гостите. Ние имахме само 2-3 по-опасни атаки, но без опасност за гостуващия вратар. Единствено в отбора ми харесаха първите 10-15 минути от втората част, когато имаше преса и Несебър изнасяше трудно топката, но ние не създавахме нищо напред. Лошото за нас е че капитанът, Цецо Джорев, се контузи доста тежко точно преди първия гол. Дано момчето се оправи бързо, но като разбрах каква е контузията може би около 1-2 месеца ще липсва. Мартин също се контузил преди двубоя и не взе участие (ако той игра днес си мисля, че щяхме да сме поне малко по-опасни в атака). Напред игра момче от школата, което е за първи път с мъжете и го беше страх да влиза малко по-остро. Съдиите за мое учудване се справиха добре като страничните дори вдигнаха не малко засади на Несебър, повечето от които бяха спорни. Но до гола всяко единоборство се свиреше за гостите. Успех на Несебър и дано завършат първи, защото с този бюджет нямат никакво място при нас, защото да не казвам колко е смешен нашият. Като ми казаха какви условия имат футболистите, отбори от Б група ще завиждат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2015 12:14 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Събота Канал3 ще предава мачът Асеновец - Левски Карлово от 14:30. Дано ни донесе късмет телевизията. Миналата година и двата мача, които предаваха ги загубихме, но мисля че и Асеновец нямат победа пред камерите на К3. Дано само стане интересен мач с малко голове в нашата врата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2015 13:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Доста странно решение на Канал 3. Но пък за сметка на това много добро за вас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2015 13:36 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Странно, защото сме на дъното, но все пак е дерби и стават интересни двубои с Асеновец. Добре за нас е че Румен все още няма загуба от асеновградчани и дано това се запази. А и кое му е добрето на нас че ще ни дават - да ни видят какъв "млад" състав имаме, както се говори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2015 15:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За съжаление няма да мога да гледам прякото предаване, тъй като точно тогава ще имам ангажимент, ама задължително ще гледам записа в сайта на К3.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2015 10:28 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И за мен е странно решението на К3, но ще се възползвам, иначе пак щях да го пропусна. А за мача не искам да правя никакви предварителни коментари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2015 16:37 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Двубоят Левски Карлово - Борислав Първомай е отложен поради лош терен. По правилник мисля, че трябва да се изиграе в сряда, но това няма как да стане, защото има мачове за аматьорската купа. Левски гостува на Марица, в мач който мисля че ще се представим достойно и може да отстраним пиратите. Следващата събота гостуваме на Ураган Бояджик. А иначе първоначално мачът е бил отложен за неделя, поради държавното военно първенство по футбол, което се проведе на стадиона в Карлово през миналата седмица, а както се знае разполагаме с не малко военни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2015 22:33 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://plovdivderby.com/homepage/2011-0 ... i-do-dupka
Важното е че има оптимизъм в момчетата и Румен. А и мога да кажа, че всички са страшно мотивирани да запазим мястото си в групата и никой не се предава (това съм го чувал от хора в клуба). И съм сигурен, че ще останем по-честния начин, а не както правят други отбори (визирам Сливен и някои селски отбори).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2015 23:14 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Вече не знам какво да казвам за отбора и колко да го критикувам. Само ще кажа, че не съм бил на мачът, а ми разказаха в общи линии положението на терена. Първата част пълна доминация на Марица и резултат 0:3, но спокойно е можело да е била към 6-7. Но е имало малко спорни моменти в първите 2 гола. Първият пада от дузпа, като нарушението е имало, но май е било отвън. При втория гол има претенции за засада. При третия вратарска грешка. Всички голове падат до 20-та минута. През втората част е имало леко оживление в карловския тим, но Марица отново са изпуснали 2-3 положения. Около 70-75 Левски вкарва почетно попадение (май на Мартин). След гола изпускаме 2 100% ситуации, които биха направили мачът малко по-интересен до края, но головата немощ отново е налице. Разбрах, че в отбора има две нови момчета. Единият е карловец, а другият е Стара Загора като е влезнал през втората част и е оставил добри впечатления. За съжаление лошите игри продължават и надежда не се вижда. В сряда предстои мачът с Първомай, където вече трябва да се бие, ако ли не - А окръжна. За съжаление и на този мач няма да присъствам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2015 13:34 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 553&type=3
Снимки от вчерашния мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2015 19:23 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://zona90.com/sports/2015/10/%D0%B2 ... %81%D0%BB/
Това е единствената ми информация от мача днес. Извода е че от мач на мач задачата ни става все по-трудна, след като сега не успяхме да бием и директния ни противник като домакин. Дано зимата се вземат играчи и нещата се нормализират, защото с 3-4 победи ще се дръпне напред. До края на полусезона мисля, че реално може да вземем 2-3 точки (мисля че Спартак имаме сили да ги бием, а и в Бургас може да измъкнем нещо срещу акулите).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2015 13:05 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Очакват се доста интересни събития в отбора след мача в Раднево в понеделник. Единственото сигурно е че е последен мач за Румен Иванов начело на отбора. Най-вероятно ще заминем за Раднево с по-голяма част от юношите и загубата е сигурна. По-интересното е какво ще става след това. Карловци знаем какво ще става, но засега ще замълча, за да мине първо гостуването на Миньор.
За мачът с Първомай ми казаха, че изравнителният гол в последните минути е от 100% засада. Футболистът на гостите се е спрял като е знаел че е в засада, но страничния не вдига и в крайна сметка се стига до попадение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2015 14:02 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2015 22:00
Мнения: 85
Кажете, ако знаете нещо! До не би да е това, че ще закрият отбора?!? Ако е така, ще е много жалко!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2015 14:16 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Чардафон1919 написа:
Кажете, ако знаете нещо! До не би да е това, че ще закрият отбора?!? Ако е така, ще е много жалко!

Да закрият Левски Карлово ли? Засега няма такива наченки. Даже мисля, че втория полусезон ще сме един от най-добрите отбори в групата. А и бъдещето ни има малко общо с Янтра Габрово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2015 18:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Еми, значи Орела се завръща начело на отбора и води един куп пловдивски футболисти със себе си...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2015 21:15 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://zona90.com/sports/2015/11/%D1%80 ... %80%D0%BB/
Ето вече и официално, може да се каже, новината за отстраняването на Румен Иванов. Както го казах това се е знаело още преди мача с Първомай. Макар и да сме на това място в класирането, Румен заслужава поздравления, че се нави да работи в такива условия, които не прилягат на отбор от В група. Браво и затова че отбора в нито един домакински мач не се е прибирал за 0:0, а винаги се е стремял да играе футбол, макар че това не се отдаваше много през този сезон, което е и причината за тези домакински издънки. Надявам се сега след изборите да се обърне повече внимание на футбола и новият (стар) треньор Краси Манолов да изправи отбора и той да полети в класирането. Съживяването сигурно ще е още в събота срещу Спартак. За отбора ще се завърнат и старите кучета - Стоян Маринов, Веселин Тахчиев и още няколко момчета, но от отбора май ще си тръгнат сопотненци и до края на полусезона ще се залага на юношки. През зимата най-вероятно ще се направи стабилна селекция от пловдивски момчета и една добра подготовка и не се съмнявам че отбора ще го бъде. Само да се намерят пари за Орела. А за Румен доколкото знам ще се връща в Сопот, където ще се опитват да съживят отбора с новия кмет.
И в отговор на колегата от Казанлък, че ще доведе Манолов пловдивчани. През престоя на Румен Иванов в отбора играха само местни момчета и резултатът е налице - измъкване на косъм миналия сезон, а сега в дъното. От както отбора е възстановен в отбора редовно играят пловдивски момчета - и при Орела, и при Чекиста, и при Трифон Пачев, Тодоров и другите, и винаги сме били стабилни поне в Карлово. Няма лошо ако има 4-5 такива момчета с опит и качества. Но трябва да се подберат и правилните, а Манолов ги познава. Виждаш какво става в Първомай. Почти целият състав е от Пловдив и са на нашето ниво. Обратният случай е Съединение. Също много пловдивчани, но отбора е в челото. Всичко зависи от подбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2015 02:39 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2015 22:00
Мнения: 85
Поздравления! За малкото време, което прекара в Габрово, Красимир Манолов показа, че е добър специалист и разбира тънкостите в занаята. Макар основната му функция да беше директор на ДЮШ, в последните мачове се опита да помогне и на мъжкия отбор. Да ви е честито, защото е умен и еродиран треньор. Пожелавам ви успех, както на вас като отбор, така и на него като треньор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 79 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139494 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151777 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165965 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70062 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63277 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози