bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 21:38


ЦСКА (София) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 405 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Новини около ЦСКА!
МнениеПубликувано на: 02 Май 2007 01:33 
В тази тема ще вмествам новини лансирани по медийте за нашия отбор.

Надявам се и вие да го правите.

Лек ден.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2007 01:35 
Цитат:
ЦСКА ще съди Калоян Караджинов

Скандал на расистка основа избухна вчера в българския футбол, когато Калоян Караджинов от Локо Сф нарече "румънски циганин" футболиста на ЦСКА Еуген Трика. Скандалното изказване бившият зидар направи след загубата на "железничарите" с 1:4 от ЦСКА на ст. "Българска армия". Днес стана ясно, че "червената" управа е започнала да събира необходимите документи, за да заведе дело срещу Караджинов.
"Той ме псуваше и аз го псувах. Заканваше ми се... румънски циганин какво да прави...", бяха думите на халфа на червено-черните пред камерите на Канал 3 вчера.

Според шефовете на ЦСКА става дума за "расизъм" и тe са убедени, че в УЕФА няма да оставят без последствия скандала. От няколко години борбата срещу расизма е приоритетна тема за Европейската футболна централа. Паралелно с това от ЦСКА ще заведат жалба и в БФС. Само преди няколко дни за далеч по-меко изказване стражът Ивайло Петров получи наказание от един мач и солена парична глоба.

Самият Еуген Трика е дал съгласието си за започване на юридическите процедури.

Румънецът е бил склонен да прости за думите на Караджинов, "изстреляни" в явно състояние на афект, но днес бившият играч на Миньор Бобов Дол стигна още по-далеч. Пред Дарик Радио той уточни, че Трика не е "циганин", а "ром", а освен това го нарече "пухльо" - комбинация между "мухльо" и "п***о".

"Не мога да коментирам желанието на ЦСКА да ме съди за репликите към Еуген Трика, това си е тяхно право", бе коментарът на Караджинов, след като научи за решението в щаба на "армейците".

"По принцип Караджинов гори в играта, но е хубаво да запалва съотборниците си със своя хъс именно на терена, а не след мача да прави безумни изказвания в интервюта. Казвал съм му го и на него много пъти. Във всички случаи обаче той ще бъде глобен за проявата си", коментира пред Дарик изпълнителният директор на Локомотив София Иво Тонев.


http://sportni.bg/?tid=40&oid=1038659


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2007 01:37 
Цитат:
Раздават премии в ЦСКА за победата над Локо Сф

Запорът върху премиите в ЦСКА, наложен след отпадането от Берое за Купата на България, е отменен. "Армейските" футболисти ще получат по 2 хил. лева за разгрома с 4:1 над Локо Сф, предаде "Дарик радио".

Паричният стимул е бил анонсиран преди мача с „железничарите” в съблекалнята на „армейците”. До края на сезона бе обявена премия от 500 лв. за всеки пълен успех.

След мача с Локо Сф, Стойчо Младенов намекна, че ще бъде даден шанс за изява на част от по-младите в тима. В същото време обаче стана ясно, че всички основни играчи от отбора са пожелали да вземат участие в следващата среща със състава на Черноморец.


http://www.sport1.bg/sport1/node/51058


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 00:23 
Цитат:
В ЦСКА: Не на расизма!

В ЦСКА са сериозно притеснени от зачестилите провокации на етническа и расова основа спрямо спортисти и ръководители в клуба и по този повод от "Българска армия" разпространиха специална декларация, остро осъждаща опитите за удари "под кръста".
В декларацията се казва:

"Ръководството на ПФК ЦСКА АД с тревога констатира зачестилите напоследък изказвания, засягащи различната националност, етническа и расова принадлежност на спортисти и спортни деятели. Последният случай е свързан с изказването на футболиста на Локомотив (София) Калоян Караджинов и засягащо нашия състезател Еуген Трика. Ръководството на ЦСКА смята, че подобни изказвания уронват престижа не само на българския спорт, но и на България като държава, която е член на ЕС.

В контекста на изискванията на УЕФА и ФИФА, недопустимо е да бъде търпяно подобно нецивилизовано отношение от хора, участващи в българския спорт и във футбола в частност. Това безпардонно поведение се превръща в опасна тенденция, която може да доведе до ескалация на напрежението в средите на футболните фенове, от което потърпевши могат да станат спортистите с различна националност и различна етническа или расова принадлежност.

Изказваме своето несъгласие с всяка подобна проява и настояваме компетентните органи и комисии на БФС да направят необходимото, проявите на нетърпимост да бъдат адекватно санкционирани и да не бъдат допускани по българските стадиони и спортни състезания. Ако това не бъде направено, ръководството на ПФК ЦСКА АД си запазва правото да сезира компетентните органи на УЕФА и ФИФА".


http://sportni.bg/?tid=40&oid=1039298


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 00:24 
Цитат:
Караджинов се извини, Трика му прости

Еуген Трика няма да завежда дело срещу Калоян Караджинов, съобщава днес в-к "7 дни спорт". Румънецът удържа на думата си да не търси справедливост в съда, ако халфът на Локо (Сф) се извини. "Затваряме страницата. Аз против този човек нямам нищо. Важното е, че е разбрал грешката си. Нека да сме живи и здрави, случаят е приключен", заявява Трика.

Както е известно, Кайо нарече Трика "румънски циганин" след дербито на 25-ти кръг в "А" група между ЦСКА и Локомотив София (4:1), а ден по-късно го определи и като "пухльо".

"Сбърках и се извинявам на Еуген. Зная, че може да съм го обидил, но съжалявам и се извинявам за това, което съм казал", сподели пред "7 дни спорт" Караджинов.

Калоян Караджинов всъщност е най-глобяваният футболист в Локомотив, припомня още всекидневникът. Халфът ще се бръкне за трети път само през този сезон. Караджинов го отнесе за първи път покрай мачовете с ФК Македония в турнира на УЕФА. Той имитира сексуален акт, след като вкара гол за 2:0 на Армията. Най-жестоката глоба Кайо плати в края на есенния сезон, когато Локо отпадна за купата от Пирин. Халфът напсува каруцарски рефера Мартин Богдев и бе изгонен.
От миналия сезон пък датира глобата му за обида на съперник, но от Левски. Караджинов се заяде със самия Наско Сираков след дербито на Герена, а ръководството на Локо набързо го наказа.

Досега в "А" група Калоян е получил два червени картона. Първият - на 20.05.2006 г. (Локомотив Сф - Берое 4:1). Той бе показан в 74-ата минута от рефера Радослав Станев за ритане без топка на Иво Иванов. Вторият дойде на 18.11.06 в мача Левски - Локомотив Сф (3:0). Бившият зидаромазач пострада в прословутото меле, когато блъсна Станислав Ангелов. Третият му червен картон е споменатият в Благоевград, но той е в турнира за купата.

Колкото до другия актуален герой - Еуген Трика, то той е не по-малко буен от Калоян Караджинов.

През есента румънецът отнесе глоба в размер на половин месечна заплата, след като изрита чантата на доктора на ЦСКА. Румънецът се вбеси от решението на Пламен Марков да го смени по време на гостуването на "червените" срещу Ботев (1:0) .

Само преди няколко седмици Еуген Трика получи червен картон в четвъртфиналната среща с Берое (1:0), изтърпя наказание от 2 срещи и плати глоба от 200 лв. В интерес на истината обаче това е епизодичен случай в кариерата му. Като цяло бившият играч на Литек се пази умело от изгонване.

Калоян Караджинов: Извинявам се, сбърках

- Калояне, размислихте ли относно думите, които отправихте към Еуген Трика след мача с ЦСКА?
- Да. Няколко дни това ми е в главата. Сбърках и се извинявам на Трика. Зная, че може да съм го обидил, но съжалявам и се извинявам за това, което съм казал.

- Защо реагирахте по този начин?
- Нямам обяснение. Изпуснах си нервите. Не исках Локомотив да губи този мач. Нямахме и късмет, допуснахме нелепи грешки. И друг път се е случвало по време на мач, долу на терена, да си кажем по-тежки думи, но те си остават там, а не ги пренасяме извън игрището.

- Очаквате ли да се стигне до съд?
- Не. Каквото и да съм казал, съжалявам. И аз съм получавал куп обиди от колеги, съперници, фенове по време на мач, но след това всичко се забравя. Вярвам, че и Трика ще забрави думите ми. Едва ли и той се е държал винаги перфектно на терена.

- Вие ли сте най-глобяваният човек в Локомотив?
- Може би. Често си изпускам нервите.

- А защо?
- Искам да печеля. Понякога ме е яд на себе си, изпускам нервите си, оттам получавам картони или говоря неща, за които не мисля, и следват санкциите.

(интервю в "7 дни спорт", със съкращения)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 10:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
a we pi4ove vav vratza se govori 4e moje da ni stanete satelit ima li ne6to vqrno v infoto

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 11:01 
Ние да ви станем сателит ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 11:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Днес в 24 часа има една статия за селекцията през лятото, която лично мен ми хареса. Наблюдавани са 15 българи. Понеже статията е дълга ще напиша само имената на играчите, които са наблюдавани.

Веселин Стойков - от Пирин (Благоевград), голмайстор на западна Б група - почти 100% сигурен
Любомир Любенов - от Нафтекс
Божинов - от Нафтекс
Георги Христов - Марица (капитан)

Тези имена са споменати в статията, като се казва още, че от 12 май започват преговори с играчи на Левски.
Иначе на мен списъка ми харесва - играчите явно са талантливи и са българи, което е важно. Стига с тия чужденци.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 12:54 
Приятел, без чужденци няма да стане.

Все още не ни е толкова високо нивото, че да излезнем в чужбина и да мачкаме.

Тук може и с Българи да биеме и Левски и Литекс и всичко, но тряба и яко дисциплина и разбиралство.

Дано са млади тези играчи, та да имат преспектива.

Играчи от Левски не искам!

Ако се появи някой левскар в нашия отбор, няма да спра да го плюя на всеки мач, пък и трансперанти ще сложим!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 12:58 
CvetomirPenev написа:
Приятел, без чужденци няма да стане.

Все още не ни е толкова високо нивото, че да излезнем в чужбина и да мачкаме.

Тук може и с Българи да биеме и Левски и Литекс и всичко, но тряба и яко дисциплина и разбиралство.

Дано са млади тези играчи, та да имат преспектива.

Играчи от Левски не искам!

Ако се появи някой левскар в нашия отбор, няма да спра да го плюя на всеки мач, пък и трансперанти ще сложим!


Не е възможно някой наш футболист да отиде при вас да играе !
Защо ще му е на човека (на дадения футболист) да играе в някой по-слаб отбор?


[/b]


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 13:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
CvetomirPenev написа:
Приятел, без чужденци няма да стане.

Все още не ни е толкова високо нивото, че да излезнем в чужбина и да мачкаме.

Тук може и с Българи да биеме и Левски и Литекс и всичко, но тряба и яко дисциплина и разбиралство.

Дано са млади тези играчи, та да имат преспектива.

Играчи от Левски не искам!

Ако се появи някой левскар в нашия отбор, няма да спра да го плюя на всеки мач, пък и трансперанти ще сложим!


И аз съм на същото мнение - само с българи не става. Исках да кажа, че е хубаво да се вземат такива перспективни играчи. Както преди години Велизар, Бадема и тн.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 15:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
CvetomirPenev написа:
Ние да ви станем сателит ?

emi po ne taka pisheshe vav vestnika che ALEKSANDAR TOMOV shte idva skoro vreme vav vratza za da pregovarq s kmeta za kluba

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 18:03 
vankata написа:
a we pi4ove vav vratza se govori 4e moje da ni stanete satelit ima li ne6to vqrno v infoto

Разбира се, ти чак сега ли научи! Ние ще ви станем сателит, ама условието било Барса на нас да стане сателит...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 18:23 
EMO ULTRAS написа:
CvetomirPenev написа:
Приятел, без чужденци няма да стане.

Все още не ни е толкова високо нивото, че да излезнем в чужбина и да мачкаме.

Тук може и с Българи да биеме и Левски и Литекс и всичко, но тряба и яко дисциплина и разбиралство.

Дано са млади тези играчи, та да имат преспектива.

Играчи от Левски не искам!

Ако се появи някой левскар в нашия отбор, няма да спра да го плюя на всеки мач, пък и трансперанти ще сложим!


Не е възможно някой наш футболист да отиде при вас да играе !
Защо ще му е на човека (на дадения футболист) да играе в някой по-слаб отбор?


[/b]


Прехвалените ви звези за нищо не стават, ще видиш как скоро някое говедо ще дойде в ЦСКА и как ще си тръгне бързичко, а ще иска да остане, ама няма..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 19:02 
CvetomirPenev написа:
EMO ULTRAS написа:
CvetomirPenev написа:
Приятел, без чужденци няма да стане.

Все още не ни е толкова високо нивото, че да излезнем в чужбина и да мачкаме.

Тук може и с Българи да биеме и Левски и Литекс и всичко, но тряба и яко дисциплина и разбиралство.

Дано са млади тези играчи, та да имат преспектива.

Играчи от Левски не искам!

Ако се появи някой левскар в нашия отбор, няма да спра да го плюя на всеки мач, пък и трансперанти ще сложим!


Не е възможно някой наш футболист да отиде при вас да играе !
Защо ще му е на човека (на дадения футболист) да играе в някой по-слаб отбор?


[/b]


Прехвалените ви звези за нищо не стават, ще видиш как скоро някое говедо ще дойде в ЦСКА и как ще си тръгне бързичко, а ще иска да остане, ама няма..


Вие само може да мечтаете за нашите футболисти :!:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 20:41 
Опази Боже..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Май 2007 21:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
Red Dawn Rising написа:
vankata написа:
a we pi4ove vav vratza se govori 4e moje da ni stanete satelit ima li ne6to vqrno v infoto

Разбира се, ти чак сега ли научи! Ние ще ви станем сателит, ама условието било Барса на нас да стане сателит...

xa xa xa :D

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 11:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Божков готви удар с Трика


Берое ще плаща

20 000 евро заплата

на румънския нападател



Новият съсобственик "в сянка" на Берое Васил Божков е подготвил големия удар за селекцията на клуба - привличането на румънската звезда на ЦСКА Еуген Трика, научи "Меридиан Мач". Договорът на нападателя с "червените" изтича през лятото, а от "Армията" още не са започнали преговори за подновяването.

Самият Васил Божков, още докато бе собственик на ЦСКА до декември 2006 г., съвсем умишлено не предлагал на Трика да удължи контракта си заради бъдещите си планове да се оттегли от клуба и намерението си да работи съвместно с шефа на Берое Николай Банев.

В момента вървели преговорите между мениджъра на Трика Венци Митов и Васил Божков за условията на играча. Заплатата, която румънецът получава на "Армията", е 13 000 евро, но Божков и Банев били готови да я вдигнат на 20 000 евро. Самият Трика не бил сигурен дали в бъдеще ръководството на "червените" ще има възможност да изпълнява договореностите.

Любопитна е ролята и на мениджъра Венци Митов, който се очертава като един от важните играчи в новата селекция на Берое, свързана с намеренията заралии да играят ключова роля в първенството догодина. Той вече е получил задача от старши-треньора Едуард Ераносян да убеди двама от клиентите си да подпишат със старозагорския тим. Така няма да е чудно, ако още от лятото под Аязмото пристигнат играещият във втородивизионния немски Аугсбург Мурад Хидиуед и в ЦСКА Фуртадо. Митов е мениджър и на двамата, чиито договори с клубовете изтичат през лятото. Освен тях в плановете на Божков, Банев и Ераносян влизат нападателят на Ал Ахли Мартин Камбуров и на Гренобъл Христо Янев.

Мащабите на селекцията не зависят от това дали заралии ще успеят да постигнат чудото в Ловеч срещу Литекс за купата на България и в крайна сметка се класират за евротурнирите, твърдят хора от обкръжението на Божков. Големият удар новата управа на Берое трябвало да нанесе в следващия си шампионат.

Меридиан МАЧ

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 11:18 
НИКОГА НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ГЛУПОСТИТЕ НА ММ :idea:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 16:43 
Цитат:
Митко Ододжи национал?

Митко Атанасов Георгиев, повече известен като Шалозе Ододжи, ще получи повиквателна за младежкия национален отбор на България, съобщава в днешния си брой всекидневникът "Меридиан Мач". Нигериецът, който от зимата се състезава с екипа на ЦСКА, притежава български паспорт, където е записан с българските си имена. Дебютът на Ододжи се очаква на 5 юни срещу Черна гора.
Именно тогава възпитаниците на Александър Станков започват участието си в квалификационната кампания за Евро 2009. Съперници на България са още отборите на Португалия, Англия и Ирландия.

Ододжи може да стане първият чужденец, който записва участие за младежите. Преди около две години и половина шанс да стори това имаше полузащитникът на Литекс Пол Ададо, който е роден в Того. Нещата тогава обаче не се получиха.

С повиквателната на Митко Георгиев продължава спорната практика да се викат чужденци в националната селекция. До момента предпочитанията на треньорите са към играчи от бивша Югославия. Златомир Загорчич, Драголюб Симонович, Предраг Пажин, Зоран Янкович и Игор Томашич успяха да запишат срещи за "трикольорите".

Лусио Вагнер и Тиаго Силва пък отсрамват Южна Америка и по-специално Бразилия. До този момент представител на Африка не е обиличал националния екип, най-вече заради твърдата и принципна позиция на сенегалеца Ибрахима Гай, който дълги години бе най-класният бранител в А група.

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1041928


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 16:58 
Цитат:
Ибрахима Гай: ЦСКА винаги ще е в сърцето ми

Сръбското първенство е по-силно от българското, смята сенегалецът
Бившият защитник на ЦСКА Ибрахима Гай, който в момента е футболист на Цървена звезда, даде интервю за "Топспорт".

- Ибрахима, здравей, поздрави от България. Тук се появиха информации за евентуално връщане в ЦСКА. Някой говорил ли е с теб за това и доколко реална е тази възможност?
- Не, засега съм щастлив в Цървена звезда и нямам намерение да напускам клуба. Чувам се с приятели в България, за да се информирам какво става в ЦСКА, но нищо повече. Все пак аз изкарах пет щастливи години на "Българска армия" и този отбор ми е на сърцето. Но не съм обсъждал с никого за евентуално може завръщане в ЦСКА.

- А ако получиш оферта от друг български клуб - би ли играл в друг отбор у нас?
- Защо не... Всичко е възможно...

- Докога е договорът ти с Цървена звезда?
- Миналата година подписах за 2+1 години, което значи, че съм играч на клуба за още две години.

- Имаш ли предложения от други отбори, където да продължиш кариерата си?
- Виж сега, в момента не мога да говоря за това, има достатъчно време за тези неща.

- Все пак значи има оферти към теб?
- (Смее се) Оферти вероятно има, но не мога да кажа нищо повече. Тук ми харесва, доволен съм от всичко. В Звезда е супер.

- Следиш ли какво става в ЦСКА?
- Да, чуваме се с Данчо Тодоров и Вальо Илиев. Даже за последно говорихме с Вальо, но не сме обсъждали трансфери и такива неща, а кой как е и какво се случва с него. Това е, няма сензации...

- "Армейците" вече са с ново ръководство, сърдиш ли се на някого от старите шефове, които не пожелаха да те задържат, а те продадоха на Самсунспор?
- Не, аз помня само с добро ЦСКА. Не се сърдя на никого, така са преценили, така са направили. Вече съм забравил това. В България оставих само приятели.

- Как оценяваш престоя си в Турция?
- Ами как... Аз отидох там само за пари. Няма какво да крия - даваха ми по-висока заплата, а с шефовете на ЦСКА не се разбрахме. Но футболът не е само пари, трябва и да се чувстваш добре там, където играеш. Затова и не останах дълго в този отбор.

- През миналата година имаше вариант да заиграеш в Партизан, защо подписа с Цървена звезда?
- В Партизан можех да премина заради Миодраг Йешич. С него се разбирахме отлично в ЦСКА и затова исках да продължа да работя с него. Но от Цървена звезда излязоха с по-добра оферта.

- Харесва ли ти в Сърбия?
- Да, тук е хубаво, всичко ми харесва - хората, Белград, Цървена звезда. А за мен е много важно да бъда на място, където ме обичат и където ми е приятно. В Цървена звезда се чувствам както в ЦСКА - атмосферата в отбора е страхотна, играем добре. Всичко е перфектно. А и сръбското първенство е по-силно от българското - тук и последният може да победи първия, докато знаеш как стоят нещата в България.

- Близо сте до спечелване на титлата в сръбското първенство. Смяташ ли, че може да се случи нещо и да изпуснете златните медали в първенството?
- Не, категоричен съм! Имаме десет точки преднина, остават четири кръга до края. Ние сме шампиони!

- Имате сили тази година да се класирате за груповата фаза на Шампионската лига?
- Нищо не мога да ти кажа отсега. Всичко зависи от това с кой отбор ще се паднем.

- Какво не ви достигна миналата година, когато отпаднахте от Милан в третия предварителен кръг?
- Ами ти сам виждаш докъде стигнаха Милан. Това е много силен отбор и смятам, че ако се бяхме паднали да играем с някой друг, можеше и да влезем в групите на Лигата. Но все пак ни остава удоволствието, че сме играли с единия от финалистите в Шампионската лига.

- С ЦСКА преди две години победи тогавашния победител в Шампионската лига Ливърпул на "Анфийлд". Мислиш ли, че можехте да отстраните тима на Рафа Бенитес?
- Футболът е такава игра, че може да се случи всичко. Аз обаче винаги ще помня този мач.

- Това ли е най-големият мач, в който си играл?
- А кой друг? Победихме европейския шампион на неговия стадион! И то не кой да е стадион, а "Анфийлд"! Неописуемо е!

- По какво се различава дербито Цървена звезда - Партизан от ЦСКА - Левски?
- Не знам дали си гледал последното дерби Звезда - Партизан... Нашите фенове са просто фантастични! Не спират да пеят и да подкрепят отбора от първата до последната минута. Хвърлят ленти, правят хореография. Феновете на ЦСКА също са много добри. Изобщо мога да кажа, че привържениците на ЦСКА и Цървена звезда ще останат завинаги в сърцето ми. Всички те винаги са ми помагали и когато ми е била нужна подкрепата им, съм я получавал.

- С какво ще запомниш престоя си в ЦСКА?
- Само с хубавите неща. Пак ти казвам - в София оставих само приятели, няма да помня нищо лошо. ЦСКА беше отбор, в който печелих трофеи, играх всяка година в европейските турнири и винаги съм бил щастлив там.

- Имаш български паспорт, ако новият селекционер Станимир Стоилов реши да те извика за мач на националния отбор, ще се отзовеш ли на поканата?
- (Смее се) Не, не, не искам да коментирам това.

- Това "не" ли значи?
- Не, казвам ти, че не искам да говоря по тази тема.

- А ако ти предложат сръбски паспорт, за да играеш за Сърбия?
- (Смях) Ха-ха-ха, наистина не искам да говоря за тези неща.

- Какво смяташ, че попречи на Благой Георгиев да се реализира в Цървена звезда?
- Ами знам ли - аз съм футболист като него. От мен не зависи нищо. Ние само тренираме, има си други хора, които да решават кой да играе и кой - не. Чух какво е казал Благо в България. Предполагам, че неговото изявление също е повлияло на това да не влиза често в игра.

- И последно - защо в Сърбия ти казват Ибрахим? Даже играеш с фланелка, на която пише "Ibrahim"...
- О, това ли? Не обръщам внимание на тези неща. Мисля, че ми викат "Ибрахим", защото това е име, което е познато в Сърбия. Може би Ибрахима им е непознато и чуждо


Изображение

http://topsport.ibox.bg/interview/id_447957432


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 16:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ДОКАТО МЪРИ Е ТРЕНЬОР ЕДВА ЛИ ТОЯ ЩЕ ОБЛЕЧЕ НАЦИОНАЛНАТА ФЛАНЕЛКА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 16:59 
Фабио, нали се досещаш, че ако пусне 11 от вашия отбор, няма да издържи и 2 минути.

Аз лично съм против негрите в нац.отбор, но не приемам, че вие приемате Вагнер в нац.отбор, а Митето не.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 17:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
След Вагнер и Тояго и сърбите,сега Митко-Ододжи,скоро ще станеме отбор от негърчета.
Да вземеме и Беконо и Ричи-пияницата,Гай и да станеме бананова република

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 18:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
slonovata kost2

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 405 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79366 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180611 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169591 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения ЦСКА - Черноморец Бургас (София)
Форум: Сезон 2006/2007
speedbreaker 40795 17 Ное 2006 22:20
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34178 13 Ное 2006 05:24
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози