bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 04:07


Пирин (Благоевград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 657 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2007 13:43 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
MINYOR_FAN написа:
hristo Пуснато на: Sat Feb 10, 2007 9:10 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ako ne kiumuro ke mi iadete KURO!

Ei makedon4e gledai ti da ne izqde6 ne6to!Vie ste jalki we pomaci!Ma drug put,kato doidete v Pernik vnimavaite ta da ne si trugnete s potro6eni glavi! :twisted: :twisted: :twisted:

Споко, скоро вие ще гостувате в Джумаята...гадни шопи...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2007 14:52 
Spoko we makedon4eta 4e doideme da vi potro6ime mizernoto grad4e!Ma vie kato doidehte v Pernik ne6to ne bqhte tolkova otvoreni a?Dobre 4e ni sprqha u6evite ina4e nema6e da si trugnete jivi we pomaci prosti! :D :D :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2007 14:59 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
MINYOR_FAN написа:
Spoko we makedon4eta 4e doideme da vi potro6ime mizernoto grad4e!Ma vie kato doidehte v Pernik ne6to ne bqhte tolkova otvoreni a?Dobre 4e ni sprqha u6evite ina4e nema6e da si trugnete jivi we pomaci prosti! :D :D :D

ХАХАХАХАХА, за мизерия ли ше се обиждаме тъпако. Благоевград (за вас Париж) е 10 000 пъти по-красиво и уютно местенце от Перник (земи ми куро за мерник). Нещастник, а това, че сте наркомани и олигофрени никой не го е отрекъл...смръдльо...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2007 15:48 
Ma vie site ste nekvi prosti we 6e vi eba u makedoncite(vzemi za primer tiq ot big brother)!I to4no za6toto sme narkomani i oligofreni ne se ebavaite s nas 6toto vie ste nai-golemite putki na ugozapadna Bulgaria!Va6ta sme6na agitka ne moje da ni stupi na huq we pomak dolen(alibaba)!V Pernik treperqt vsi4ki,a v blg. ne treperi nikoi kato idva 6toto znae kakvi pederast4eta ste se subrali tam! :twisted: :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2007 16:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
MINYOR_FAN написа:
Ma vie site ste nekvi prosti we 6e vi eba u makedoncite(vzemi za primer tiq ot big brother)!I to4no za6toto sme narkomani i oligofreni ne se ebavaite s nas 6toto vie ste nai-golemite putki na ugozapadna Bulgaria!Va6ta sme6na agitka ne moje da ni stupi na huq we pomak dolen(alibaba)!V Pernik treperqt vsi4ki,a v blg. ne treperi nikoi kato idva 6toto znae kakvi pederast4eta ste se subrali tam! :twisted: :twisted:


Ти приятел съм обеден че още никой не си утрепал такаче не храни по форумите ама го докажи с действия като отидете другия полусезон в Благоевград :wink:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 13:23 
MINYOR_FAN написа:
Ma vie site ste nekvi prosti we 6e vi eba u makedoncite(vzemi za primer tiq ot big brother)!I to4no za6toto sme narkomani i oligofreni ne se ebavaite s nas 6toto vie ste nai-golemite putki na ugozapadna Bulgaria!Va6ta sme6na agitka ne moje da ni stupi na huq we pomak dolen(alibaba)!V Pernik treperqt vsi4ki,a v blg. ne treperi nikoi kato idva 6toto znae kakvi pederast4eta ste se subrali tam! :twisted: :twisted:


е са стана страшно,нема да одиме вече на митичния щото тоя главорез ще ни разгони фамилията...определено и в пелник беше така,само дето имаше един потрошен пелничанин...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 15:02 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
hristo написа:
MINYOR_FAN написа:
Ma vie site ste nekvi prosti we 6e vi eba u makedoncite(vzemi za primer tiq ot big brother)!I to4no za6toto sme narkomani i oligofreni ne se ebavaite s nas 6toto vie ste nai-golemite putki na ugozapadna Bulgaria!Va6ta sme6na agitka ne moje da ni stupi na huq we pomak dolen(alibaba)!V Pernik treperqt vsi4ki,a v blg. ne treperi nikoi kato idva 6toto znae kakvi pederast4eta ste se subrali tam! :twisted: :twisted:


е са стана страшно,нема да одиме вече на митичния щото тоя главорез ще ни разгони фамилията...определено и в пелник беше така,само дето имаше един потрошен пелничанин...

И то през оградата...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 15:19 
Q makedoncite nabili nqkakav 5g. hlapak i se radvat! :lol:. Mangali za6to govorite gluposti we?Ma vie se krihte kato mi6ki na stadiona i ne smeehte zvuk da izdadete we pomqri prosti!Vie nikoga nemoje da ni biete we o6te po-malko u Pernik!Mul4ete tam i ne lujete 6toto mnogo dobre si spomnqm kato vi naletqhme kak izbqgahte naburzo! :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 15:27 
Xaxaxaxa ma vie ne osuznavate 4e,ako vi bqhme hvanali nqma6e da ojiveete we ku4eta!Vie da se sravnqvate s nas e sme6no we pitaite, koito iskate izvun selceto vi!Cqla Bulgaria znae,4e ada e v Pernik i po-specialno na stadion Minyor,za tova ne stavaite sme6ni kato si izmislqte nqkakvi istorii za prebiti perni4ani! :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 17:08 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
MINYOR_FAN написа:
Q makedoncite nabili nqkakav 5g. hlapak i se radvat! :lol:. Mangali za6to govorite gluposti we?Ma vie se krihte kato mi6ki na stadiona i ne smeehte zvuk da izdadete we pomqri prosti!Vie nikoga nemoje da ni biete we o6te po-malko u Pernik!Mul4ete tam i ne lujete 6toto mnogo dobre si spomnqm kato vi naletqhme kak izbqgahte naburzo! :lol: :lol: :lol:

Да го набия на майка ти докато е влажна...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 17:57 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
MINYOR_FAN написа:
Ei kopelence da go na4ukam i na maika ti i na sestra ti u makedonskite putki!

Ше шибам майка ти на гробо на жена ти докато ти гледаш безпомощно от инвалидна количка с 2 отрезани крака...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 19:26 
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2007 21:56
Мнения: 227
Местоположение: MARS-PARIJ
alibaba както винаги с няколко думи точен и ясен


П.П. ЧЕ МИНЬОРО Е ОТБОРО НАЙ-СМРЪДЛИВ НА ТОЗИ СВЯТ...АБЕ ПЕРНИШКИ МИШОК ЩЕ ДОЙДЕТЕ ЛИ В БЛАГОЕВГРАД ПОНЕ 5-МА БЕ

_________________
..защото от ПРАХТА се ИЗДИГАМЕ., защото от нулата се завръщаме, защото няма стадион, побиращ душата и сърцето на този отбор с тази история.. !
..защото ние сме началото и края ,защото сме божия орел в небето,защото на този стадион сме родени и на този стадион ще умрем,защото Христо Ботев е нашия храм,а Андрей е нашият бог,защото кръвта ни е зелена като на нашите деди,защото ние се молим и плачем и в радост и тъга.САМО ПИРИН!!! ЗЕЛЕН ДО СМЪРТ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 20:33 
MINYOR_FAN написа:
Xaxaxaxa ma vie ne osuznavate 4e,ako vi bqhme hvanali nqma6e da ojiveete we ku4eta!Vie da se sravnqvate s nas e sme6no we pitaite, koito iskate izvun selceto vi!Cqla Bulgaria znae,4e ada e v Pernik i po-specialno na stadion Minyor,za tova ne stavaite sme6ni kato si izmislqte nqkakvi istorii za prebiti perni4ani! :lol: :lol: :lol:


Е СА СТАНА СТРАШНО...НЕРВИРАХМЕ МАЛКОТО ЛАЙНО ОТ ПЕЛНИК И ТРЕБЕ ДА СЕ КРИЕМЕ...
ЕЙ ЛАЙНАР АКО НЕ Е КЮМУРО КЕ МИ ЛАПАТЕ КУРО,НО ДАЖЕ И С КЮМУРО ПА КЕ МИ ЛАПНЕТЕ КУРО!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 20:34 
САМО ЗАБРАВИХ ДЕ ТЕ ПИТАМ...КОЛКО ПАРЦАЛА ВИ ШИБНАХМЕ???


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 20:35 
И ПОСЛЕДНО-ТЕЯ ДЕТО СМЕ ГИ ЕБАЛИ НЕМАТ ПРАВО НА ГЛАС!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 20:59 
П.П. ЧЕ МИНЬОРО Е ОТБОРО НАЙ-СМРЪДЛИВ НА ТОЗИ СВЯТ...АБЕ ПЕРНИШКИ МИШОК ЩЕ ДОЙДЕТЕ ЛИ В БЛАГОЕВГРАД ПОНЕ 5-МА БЕ

Ne mi vikAi mi6ok 6toto vie izbqgahte kato mi6ki we kopeldak grozen :lol: !Golemite huligani ot Blagoevgrad deto ne smeeha zvuk da izdadat! :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 21:00 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
MINYOR_FAN написа:
deto ne smeeha zvuk da izdadat! :lol: :lol: :lol:

за разлика от майка ти...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 21:17 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
MINYOR_FAN написа:
Ei mangal4eta makedonski mami4kata vi 6e ebeme na vsi4ki kak me e qd 4e ne vi zatvorihme lainqnite usti4ki o6te v Pernik!Nqma6e sega da si imam rabota sus sme6nici kato vas! :lol:

Скоро време ще си имаш работа с телешкиот на Кайо

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 22:03 
Абе ей помочко,нема да се закачаш с миньорец,че ще ти майку ебем,педераст скапан......не ме нерви,че его къде е Благоевград,ще дойдем и 40 разбойника нема да те спасат ве шмиргел грозен мазен! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Последна промяна JackSparow на 11 Фев 2007 22:05, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 22:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
ШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ децата я се спрете бе тва да не ви е детска градина с тия закани ставате от смешни нагоре :idea: мисля че не трябва да се налага да ви се слагат банн и да не влизате повече тука и без това нищо хубаво не сте направили

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:29 
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2007 21:56
Мнения: 227
Местоположение: MARS-PARIJ
май тази тройка не ви стигна аа щом толко говорите е нищо след 2-3 месеца още 4-5 и дано млъкнете FORUM-HOOLS

_________________
..защото от ПРАХТА се ИЗДИГАМЕ., защото от нулата се завръщаме, защото няма стадион, побиращ душата и сърцето на този отбор с тази история.. !
..защото ние сме началото и края ,защото сме божия орел в небето,защото на този стадион сме родени и на този стадион ще умрем,защото Христо Ботев е нашия храм,а Андрей е нашият бог,защото кръвта ни е зелена като на нашите деди,защото ние се молим и плачем и в радост и тъга.САМО ПИРИН!!! ЗЕЛЕН ДО СМЪРТ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:42 
Hose`SS za6to govori6 gluposti!Kaji na horata kakva duzpa vi dadoha!A predi tova na nas ne ni dadoha 100% duzpa i izpusnahme da vi vodim pone s 1-0 taka 4e ne luji horata ami si kaji istinata!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:44 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
MINYOR_FAN написа:
Hose`SS za6to govori6 gluposti!Kaji na horata kakva duzpa vi dadoha!A predi tova na nas ne ni dadoha 100% duzpa i izpusnahme da vi vodim pone s 1-0 taka 4e ne luji horata ami si kaji istinata!

Хосе не беше на мачо, аз бех. Верно имахте положения ама некви кирливи, второто полувреме ви надиграхме тотално. А защо не казваш, че ни отмениха 3 гола, да 3 гола ни отмениха ?


П.П А т'ва кой кого ше бие и ебе ше се разбере като дойдете тука и нема какво да пишем повече по въпроса...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:48 
Абе и Сашо Диков показва за какво става дума,съдията ни прецака иначе равностоен мач!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:50 
Alibaba vsi4ko stana sled va6iq gol ot duzpa predi tova ma4a be6e napulno ravnostoen kato dori leko vi prevuzhojdahme!Vqrno e tova za otmenenite vi golove ama vsi4ko stana sled duzpata poneje na6te se otpusnaha!Taka 4e kato mul4ite ste po-umni!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 657 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
Форум: Тотнъм
Anonymous 18976 19 Фев 2007 19:03
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Интересно ми е ...
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
LafVegas 19283 16 Сеп 2008 18:41
от gladiatori
Преглежда непрочетените мнения ФК Чепинец - Септември (Симитли)
Форум: Чепинец (Велинград)
Anonymous 17300 02 Сеп 2007 21:18
от prosoccer.bg
Преглежда непрочетените мнения 7-ми кръг: Любимиец - Странджа-Металург 2:0
Форум: Сезон 2007/2008
kyynadd 18963 29 Сеп 2007 20:14
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения 8-ми кръг: Странджа-Металург - Металик (Сопот) 2:1
Форум: Сезон 2007/2008
kyynadd 21017 13 Окт 2007 00:11
от speedbreaker

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози