bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 22 Май 2024 00:13


Български клубове - Видима-Раковски (Севлиево) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 65 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Контроли-лято2007
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 22:23 
Вчера бе и първата официална контрола на нашите. Те премериха сили с Левски на стадиона в Правец, противно на всички очаквания за лесна победа на шампионите мачът се оказа доста оспорван и интересен. Още в 9-тата минута севлиевци излязоха напред след образцова контра атака, завършена по перфектен начин от Писаров.След още 9 мин последва далечен удар на Мекиков и груба грешка на Митрев, който не можа да хване топката и я изпусна в мрежата си. Въпреки 2 гола които Левскарите набързо инкасираха, те не се примириха и последваха няколко добри техни атаки, организирани най-вече от Боримиров и Павлов, но и много пропуски на Джейоба. В 26 мин след красива атака на Левски, топката стигна до Садула, който подаде по тревата на Балтанов. Юношата на Левски стреля, топката рикошира в крака на Борисов и влeзe в мрежата на Видима. При такъв резултата завърши и първото полувреме. След почивката 2та отбора почти напълно смениха съставите си. През 2то полувреме сините взеха инициативата и редяха атака след атака, но все нещо не достигаше в завършващата фаза до 72та мин когато Бардон шутира силно в левия ъгъл на вратаря Абдиков и направи резултата 2:2. След едно от редките преминавания на Видима в противниковото поле през 2 то полувреме последва нарушение извършено от Тасевски, което даде шанс на Видима да центрира отляво на своето нападение.Л. Иванов опита директен удар към вратата на Петров, но топката излиза в аут. В края на мача шампионите вдигнаха оборотите и устремът им им донесе 3 попадение. В 83та мин центриране на Живко Миланов отдясно доведе до груба грешка в защитата на Видима. Емил Ангелов се възползва от разконцентрираната игра на Абдиков и отбеляза за 3:2. След това севлиевци направиха опит да се върнат в мача в последните минути-след слабо отиграване на Стоичев, топката го удари по ръката и Видима получи правото да изпълни свободен удар пред вратата на Левски. За нещастие обаче мощният таран Дичев стреля в аут. Срешата завърши при резултат 3:2 в полза на Левски, следващата контрола е тази събота с отбора на Янтра Габрово, като мачът ще се играе на стадион "Раковски".


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 12:10 
Ей някой бързо да пише днес в колко часа е контролата с Янтра, че да вървим да гледаме :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 14:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
2-0 за тиквенбург е крайният резултат, головете за кенефите са паднали през второто полувреме след измислена дузпа и наша грешка!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 14:35 
Fabio_Cannavaro написа:
2-0 за тиквенбург е крайният резултат, головете за кенефите са паднали през второто полувреме след измислена дузпа и наша грешка!


хаха смешник :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 20:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2007 01:57
Мнения: 161
Местоположение: СЕВЛИЕВО
Отбор: Видима-Раковски (Севлиево)
ThE_DuKe написа:
Fabio_Cannavaro написа:
2-0 за тиквенбург е крайният резултат, головете за кенефите са паднали през второто полувреме след измислена дузпа и наша грешка!


хаха смешник :P
Ако не е Тиквенбург досега вие В Габрово да сте умрели от глад !!!

_________________
i don't fucking need you. i only hate you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 22:52 
NORTH_FRONT написа:
ThE_DuKe написа:
Fabio_Cannavaro написа:
2-0 за тиквенбург е крайният резултат, головете за кенефите са паднали през второто полувреме след измислена дузпа и наша грешка!


хаха смешник :P
Ако не е Тиквенбург досега вие В Габрово да сте умрели от глад !!!


Много точно казано :!:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:28 
Fabio_Cannavaro написа:
2-0 за тиквенбург е крайният резултат, головете за кенефите са паднали през второто полувреме след измислена дузпа и наша грешка!


Кенеф си ти ве, смешко! Много хляб ще трябва да изядете че да ни стигнете нивото. Точно сега сме в супер форма - това се доказа и в Правец, срещу Левски.

П С Ае моля ти се спазвай малко по-нормален език и не ме карай да ти трия мненията, пиши си простотиите вав вашия форум а не ТУК!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
хаха Габрово беше най-промишления град в България викат му Българският Манчестър, а на вас ви викат тикви!!! ТОВА Е ФАКТ НАЛИ??ВИЕ ИМАТЕ 1 2 ЗАВОДА КОИТО ВСЯВАТ СМРАДНЯ МИЗЕРИЯ И ТРОВЯТ ХОРАТА С ТЕЯ ОТРОВИ ПОСТРОИХА ГИ В СЕВЛИЕВО ЗАЩОТО НИКОЙ И НИКЪДЕ НЕ ИСКАШЕ ТЕЯ ГОВНА С ОСТРОВИ!

Я МИ КАЖИ КОЛКО СВЕТОФАРА ИМАТЕ ВИЕ ТАМ А?

ЗА 15 МИНУТИ ТАМ МОЖЕ ДА СТИГНЕТЕ ОТ ЕДИНИЯТ КРАЙ ДО ДРУГИЯ ПЪЛНИ БОШМЕНИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:17 
Е не просто ти си пълен помяр, като видя че с футбола не става и почна на др теми да се заяжда. Габрово като е бил най-промишленият град преди 30 години КВО? Докато се крепиш на тези остарели статистики хората от "най-промишления град" пълнят по 3 автобуса за всяка смяна, за да дойдат на работа тук, и мога да те убедя че нямаме 1-2 завода. Габрово нали и то се обикаля за 15 мин - централните части де , те другите са някви кварталчета с по 5 къщи и 1 кофа за боклук - селца ама добре че ви ги броят кам града иначе мислиш ли че щяхте да сте най - дългия град ?!
Темите, които много често подхващащ ме навяват на мисълта че доста добре би могъл да се разбираш с хора на около 60 г. - сигурно и за комунизам и социализъм ще почнеш да ми философстваш сега, аре намери си някой др заблуден слушател (например баба ти :D ) и стига пълни форума с неуместни мнения, смешник такъв!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
АМИ НАЛИ ЗА ТОВА ИМАТЕ ФУТБОЛ В МОМЕНТА БЕ БРИКЕТ! Я МИ КАЖИ КАКВА ИСТОРИЯ ИМАТЕ ВЕ СМАРДЯЛНИЦИ? ИГРАЛИ 2 ГОДИНИ В А-ГРУПА И КВО ОТ ТОВА? ДА СТЕ НАПРАВИЛИ НЕЩО ВПЕЧАТЛЯВАЩО, ДА СТЕ БИЛИ ЛЕВСКИ ИЛИ ЦСКА ИЛИ ЛИТЕКС? БИХА С ПО 4 ГОЛА НАСРЕД СЕВЛИЕВО И ТОЛКОЗ! ТАЯ ГОДИНА ЩЕ Е СЪЩОТО! А ЗА КРАЙНИТЕ КВАРТАЛИ-В ЕДИН КРАЕН КВАРТАЛ КАТО РУСЕВЦИ Е 3 ПЪТИ ПО ГОЛЯМ ОТ ВАЩО СЕЛО! ЗА ТОВА ЧЕ ПО 3 АВТОБУСА ОТ ГАБРОВО ХОДЕЛИ НА РАБОТА ТАМ, МОЖЕ ДА Е ВЯРНО АМА И НЕ ВИЖДАМ И ВИЕ ДА СТЕ НАПРЕД САМО НЕКВИ СРУТНИЦИ СИ КАРАТ КОЛЕЛОТО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:30 
Fabio_Cannavaro написа:
АМИ НАЛИ ЗА ТОВА ИМАТЕ ФУТБОЛ В МОМЕНТА БЕ БРИКЕТ! Я МИ КАЖИ КАКВА ИСТОРИЯ ИМАТЕ ВЕ СМАРДЯЛНИЦИ? ИГРАЛИ 2 ГОДИНИ В А-ГРУПА И КВО ОТ ТОВА? ДА СТЕ НАПРАВИЛИ НЕЩО ВПЕЧАТЛЯВАЩО, ДА СТЕ БИЛИ ЛЕВСКИ ИЛИ ЦСКА ИЛИ ЛИТЕКС? БИХА С ПО 4 ГОЛА НАСРЕД СЕВЛИЕВО И ТОЛКОЗ! ТАЯ ГОДИНА ЩЕ Е СЪЩОТО! А ЗА КРАЙНИТЕ КВАРТАЛИ-В ЕДИН КРАЕН КВАРТАЛ КАТО РУСЕВЦИ Е 3 ПЪТИ ПО ГОЛЯМ ОТ ВАЩО СЕЛО! ЗА ТОВА ЧЕ ПО 3 АВТОБУСА ОТ ГАБРОВО ХОДЕЛИ НА РАБОТА ТАМ, МОЖЕ ДА Е ВЯРНО АМА И НЕ ВИЖДАМ И ВИЕ ДА СТЕ НАПРЕД САМО НЕКВИ СРУТНИЦИ СИ КАРАТ КОЛЕЛОТО!


Ами в момента ако ние не направим нещо по запомнящо се в А гр не знам кой от областта ще го направи (може би вие :D ) А за това че Русевци бил по голям от Севлиево - това си е твоя лична преценка и аз едва ли съм достатъчно интелигентен за да оспоря твърдението на мистър академик доктор Лайнаваро!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2007 01:57
Мнения: 161
Местоположение: СЕВЛИЕВО
Отбор: Видима-Раковски (Севлиево)
neVIDIMIq написа:
Fabio_Cannavaro написа:
АМИ НАЛИ ЗА ТОВА ИМАТЕ ФУТБОЛ В МОМЕНТА БЕ БРИКЕТ! Я МИ КАЖИ КАКВА ИСТОРИЯ ИМАТЕ ВЕ СМАРДЯЛНИЦИ? ИГРАЛИ 2 ГОДИНИ В А-ГРУПА И КВО ОТ ТОВА? ДА СТЕ НАПРАВИЛИ НЕЩО ВПЕЧАТЛЯВАЩО, ДА СТЕ БИЛИ ЛЕВСКИ ИЛИ ЦСКА ИЛИ ЛИТЕКС? БИХА С ПО 4 ГОЛА НАСРЕД СЕВЛИЕВО И ТОЛКОЗ! ТАЯ ГОДИНА ЩЕ Е СЪЩОТО! А ЗА КРАЙНИТЕ КВАРТАЛИ-В ЕДИН КРАЕН КВАРТАЛ КАТО РУСЕВЦИ Е 3 ПЪТИ ПО ГОЛЯМ ОТ ВАЩО СЕЛО! ЗА ТОВА ЧЕ ПО 3 АВТОБУСА ОТ ГАБРОВО ХОДЕЛИ НА РАБОТА ТАМ, МОЖЕ ДА Е ВЯРНО АМА И НЕ ВИЖДАМ И ВИЕ ДА СТЕ НАПРЕД САМО НЕКВИ СРУТНИЦИ СИ КАРАТ КОЛЕЛОТО!


Ами в момента ако ние не направим нещо по запомнящо се в А гр не знам кой от областта ще го направи (може би вие :D ) А за това че Русевци бил по голям от Севлиево - това си е твоя лична преценка и аз едва ли съм достатъчно интелигентен за да оспоря твърдението на мистър академик доктор Лайнаваро!
Момчета , не се занимавайте със тоя дришльо няма смисал повече . Не виждате ли ,че ги е яд ,тея мързеливите габровци ? Те само добре само и само да не работят и да имат 5 лв. в джоба си да пият едно кафе на каравните в центъра са добре . Умират от яд ,че ние сме по-добре и че техния град се е превърнал в по-голямо сео от нашето и за 10 години от 100хил , са станали 40 хил .

_________________
i don't fucking need you. i only hate you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хаха, малко трудно, малко трудно ;)
Населението на Габрово е под 70 хил, но не е 40 а около 65 000. Предлагам да спрете споровете, на футболно ниво сега сте много по- добре, но като градове не мисля, че можем да се сравняваме, защото градът ви с нищо не изпъква пред нашия, освен със заводите, които спомагат за това, че в момента Габровска област е на първо място по работна заетост. Това е много добра статистика, но совен това, както и с напористите пенсионери, които постоянно обикалят града с велосипедите си, няма с какво друго да впеачтлите ;)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
кълна се че ако живея в Севлиево ще се самоубия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:39 
Fabio_Cannavaro написа:
кълна се че ако живея в Севлиево ще се самоубия!


Нещастник, ти пак го направи е нищо че не живееш тук, не вярвам че някоя сфера от живота на съвременния човек ще изгуби ако се самоубиеш!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:44 
parmalat написа:
Хаха, малко трудно, малко трудно ;)
Населението на Габрово е под 70 хил, но не е 40 а около 65 000. Предлагам да спрете споровете, на футболно ниво сега сте много по- добре, но като градове не мисля, че можем да се сравняваме, защото градът ви с нищо не изпъква пред нашия, освен със заводите, които спомагат за това, че в момента Габровска област е на първо място по работна заетост. Това е много добра статистика, но совен това, както и с напористите пенсионери, които постоянно обикалят града с велосипедите си, няма с какво друго да впеачтлите ;)


аз не казвам че нашия град изпъква кой знае колко- тва че имаме добра индустрия, Футболен отбор и детска школа на високо ниво, както и Мотополигон, известен в цял свят, както и Хотел, в който се изсипват почти всички важни гости идваши в района говори за едно добре развито градче, но аз досега никога не сам ги изреждал тия работи, шото мразя да се хваля ама оня темерут - лайнар ме предизвиква да правя нетипични за мен неща и ме изкарва извън кожата ми
П Ц бих бил много благодарен ако не се налага да чета повече мнения в нашата тема на КАНАВАРО!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ахахахахаахах
Що се ядоса а?
не ми отговори тоя вашия развит град колко свтофара има?
и колко мангала?Колко турци там в близките ви села?
То там гара няма бе ВИЕ ВЛАК НЕ СТЕ ВИЖДАЛИ АХХАХАА!
ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТРОЛЕЙ,НАЛИ ИМАТЕ 4 ТАКСИТА ДЕТО АКО НАПРАВЯТ ОБОРОТ 1.50 ВДИГАТ БАНКЕТ ! НА НАШИЯ СТАДИОН КОГАТО Е ИМАЛО 18 000 НА МАЧ ВИЕ СТЕ БИЛИ ЗА РИБА ТАМ ПОД МОСТА В КОПРИВАТА. Друго да те питам като сте по развити защо чалгарките там на турнето дето си правят защо не идват там?
Случайно Каменица фен купа да се е провеждала в Севлиево?
Да имате спортна зала за 3000 човека? Вие имате 1 смрадлив завод който само трови хората всичко друго е ТИКВАРЩИНА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 20:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2007 01:57
Мнения: 161
Местоположение: СЕВЛИЕВО
Отбор: Видима-Раковски (Севлиево)
Fabio_Cannavaro написа:
ахахахахаахах
Що се ядоса а?
не ми отговори тоя вашия развит град колко свтофара има?
и колко мангала?Колко турци там в близките ви села?
То там гара няма бе ВИЕ ВЛАК НЕ СТЕ ВИЖДАЛИ АХХАХАА!
ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТРОЛЕЙ,НАЛИ ИМАТЕ 4 ТАКСИТА ДЕТО АКО НАПРАВЯТ ОБОРОТ 1.50 ВДИГАТ БАНКЕТ ! НА НАШИЯ СТАДИОН КОГАТО Е ИМАЛО 18 000 НА МАЧ ВИЕ СТЕ БИЛИ ЗА РИБА ТАМ ПОД МОСТА В КОПРИВАТА. Друго да те питам като сте по развити защо чалгарките там на турнето дето си правят защо не идват там?
Случайно Каменица фен купа да се е провеждала в Севлиево?
Да имате спортна зала за 3000 човека? Вие имате 1 смрадлив завод който само трови хората всичко друго е ТИКВАРЩИНА!
Предлагам да спрем да говорим глупости и да се съсредоточим върху темата !!! Какво ще кажете а ? :)

_________________
i don't fucking need you. i only hate you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:45 
Fabio_Cannavaro написа:
кълна се че ако живея в Севлиево ще се самоубия!


Сериозно ли ще се самоубиеш ве олеее как се надявам да се премистите тука :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:59 
Абе той пич Лайнаваро наистина много заблуден ама кво да са прай :lol: Нищо не знае за тука ама приказва. Най ме кефи като каже, че имаме един завод хаха имаме поне 5 които са доста по-големи, известни и печеливши от вашия най-голям ама то изобщо вие имате ли някви? И "единия" ни завод замърсявал ухаха пак нищо не знае бе ей прост човек - нещата, които произвеждаме нямат почти никакви вредни отпадъчни вещества, които да замърсяват, но иначе сме замърсени да от твоята простотия :lol: И много живееш с миналото човек наистина ми напомняш на дядо :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 00:45 
Fabio_Cannavaro написа:
ахахахахаахах
Що се ядоса а?
не ми отговори тоя вашия развит град колко свтофара има?
и колко мангала?Колко турци там в близките ви села?
То там гара няма бе ВИЕ ВЛАК НЕ СТЕ ВИЖДАЛИ АХХАХАА!
ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТРОЛЕЙ,НАЛИ ИМАТЕ 4 ТАКСИТА ДЕТО АКО НАПРАВЯТ ОБОРОТ 1.50 ВДИГАТ БАНКЕТ ! НА НАШИЯ СТАДИОН КОГАТО Е ИМАЛО 18 000 НА МАЧ ВИЕ СТЕ БИЛИ ЗА РИБА ТАМ ПОД МОСТА В КОПРИВАТА. Друго да те питам като сте по развити защо чалгарките там на турнето дето си правят защо не идват там?
Случайно Каменица фен купа да се е провеждала в Севлиево?
Да имате спортна зала за 3000 човека? Вие имате 1 смрадлив завод който само трови хората всичко друго е ТИКВАРЩИНА!


ти си някав слабоумен рядко срещан тип селянин честно. Не бих искал да ти падам на нивото - повече не ти ща кирливите мнения в нашия форум - почвам да ги трия!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 01:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Момчета на личната ви карта пише Град Севлиево област Габрово:)
когато стане област Севлиево тогава ще срвняваме пак вашата мъгла с навия град :lol: п.п кое беше простотия до тук от постовете ми,че нямате гара ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 01:15 
Оставете го тоя пумак нещастен. Габрово е най грозния град в цяла България. От където и да влезеш към града се има някви порутени кащурки от преди 500 години, най-грозния град които съществува в България. Селяци прости. ние може да сме с много по-малко население но града ни е 100 пъти по развит от вашия мизерен град. _)_ духай супляка нещасник пропаднал, завиждаш, че живеем по хубаво от вас ли???


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 01:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
В крайните квартали на ГРАДОВЕТЕ е така-вие се очудвате защото нямате квартали, да не говорим за крайни :lol: всичко е в радиус от 1км в Сеулиу :wink: един хубав хотел, община и около тях къщи...нямам лоши чуства към севлиево, ама спрете да говорите глупости :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 08:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2007 01:57
Мнения: 161
Местоположение: СЕВЛИЕВО
Отбор: Видима-Раковски (Севлиево)
[QUOTE="ed_eddМай трябва да пуснем тема : кой град е по-велик , Севлиево или Габрово ? Темата е контроли не е кой град е по-хубав .
Лично аз ,съм живял и в двата града и мога да кажа ,че и двата си имат както и предимства ,така и недостатъци;)

_________________
i don't fucking need you. i only hate you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 65 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 26406 17 Фев 2007 09:37
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Предсезонна подготовка /контроли/
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 6202 01 Мар 2007 23:51
от Lorenco
Преглежда непрочетените мнения Контроли - резултати
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 44176 03 Мар 2007 19:22
от e4e4
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 29306 07 Окт 2007 13:13
от pippo
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Пирин (Благоевград)
Hose`SS 10008 09 Ное 2008 23:10
от hristo

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози