bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 10:19


Български клубове - Локомотив (Дряново) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 17 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 02:16 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Реших че след като има тема за Мефи е редно да има и за Т.Д. :)
Днес изкарах целия ден с него - заведе мен и още едно момче от школата на доктор в София.По-точно при д-р Неда Алексиева-Попова, която е страхотен специалист.
Вие си нямате на идея колко много прави този човек за Локомотив Дряново!Той си съсипва здравето и почти няма личен живот само и само да възроди отбора.Постоянно намира нови спонсори, печели пари за него от ДАМС, БФС И т.н. Аз честно ви казвам и един ден няма да мога да издържа ако върша толкова неща колкото него.

Днес се занимава с мен и Мартин Райков от старшата.Утре пък задвижва сериозно нещата по изваждането на български паспорт на Трайче (за който не се хабете да му уреждате трансфер където и да било, тъй като лятото или зимата отива в Черно море, Локо София или Левски :) ).Изобщо човека е много загрижен за нас и прави всичко, което е по силите му, за да ни осигури колкота се може по-добри условия.

Това от мен.Кажете си и вашето мнение :)

Накрая искам да му кажа едно голямо благодаря за времето и средствата, които отдели за мен днес и за всичко, което прави за Дряново :)

:015: :015: :015:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 20:55 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
Ами какво да кажа ... аго не беше той нямаше да има футбол в Дряново ... сега и Жоро Вълев да одпусне малко повече средства и щи стане екстра :P

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 21:09 
Offline

Регистриран на: 13 Апр 2008 21:06
Мнения: 169
Местоположение: Стара Загора
То е повече от ясно че без Тедди Джорджо отбора ако изобщо щеше да го има в "А" регионална с селата на Севлиево.Според мен трябва да го наградят примерно с званието "почетен гражданин" на Дряново.Дори само връщането на отбора във "В" група е голямо постижение за града които за съжаление от ден на ден запада.

Имам един въпрос Трайче как се появи в Дряново да играе футбол?

_________________
МАЧКАЙ ДРЯНОВО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2008 16:39 
vie oba4e ste mnogo elementarni mom4eta, sigurno ste nedosukali kele64eta, koito 4uli nedo4uli, vsyako ne6to stava istina za vas, mnogo sam razo4arovan, uj se imate za futbolisti, pretendirate za nyakvo nivo, a ni6to nasre6ta, tolkova ednostran4ivo gledate na ne6tata. moite uvajenia kam t.d, no ne toi dovede joro valev v dr. i imaite malko po-golyamo uvajenie kam g-n metodiev, parvo za6toto ima dosta pove4e opit ot vas, i posle, za6toto, se e dokazal kato profesionalist, ne e va6a rabota i otgovornost da go precenyavate, prosto vie ste nikoi v slu4aya! a 6tom g-n valev mu e glasuval doverie i mu e poveril otbora, zna4i i toi mu ima doverie! zamislete se nad tova i sa6to taka pomislete 4e ne vsi4ko e tolkova prosto kolkoto izglejda, i 4e ako nyama vsi4ki tezi hora, koito vie opluvate, vie, nyama da ima kade da igraete, za6toto 4estno kazano mnogo se samnyavam vav va6iat talant i mojene izob6to!(

Пиши на кирилица!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 22 Май 2008 16:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2008 18:41
Мнения: 81
Отбор: Локомотив (Дряново)
Skype: dead__master
Ае тоз MGT май е самия Мефи :020: :020: :020:

_________________
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2008 16:45 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
MGT написа:
vie oba4e ste mnogo elementarni mom4eta, sigurno ste nedosukali kele64eta, koito 4uli nedo4uli, vsyako ne6to stava istina za vas, mnogo sam razo4arovan, uj se imate za futbolisti, pretendirate za nyakvo nivo, a ni6to nasre6ta, tolkova ednostran4ivo gledate na ne6tata. moite uvajenia kam t.d, no ne toi dovede joro valev v dr. i imaite malko po-golyamo uvajenie kam g-n metodiev, parvo za6toto ima dosta pove4e opit ot vas, i posle, za6toto, se e dokazal kato profesionalist, ne e va6a rabota i otgovornost da go precenyavate, prosto vie ste nikoi v slu4aya! a 6tom g-n valev mu e glasuval doverie i mu e poveril otbora, zna4i i toi mu ima doverie! zamislete se nad tova i sa6to taka pomislete 4e ne vsi4ko e tolkova prosto kolkoto izglejda, i 4e ako nyama vsi4ki tezi hora, koito vie opluvate, vie, nyama da ima kade da igraete, za6toto 4estno kazano mnogo se samnyavam vav va6iat talant i mojene izob6to!


Това е форум и всеки си казва мнението!Съгласен или не трябва да се съгласяваш с мнението на другите!
А ако Мефи беше голям треньор нямаше да води Локо Дряново.И то от време на време.Мога да ти кажа, че отбора се тренира от Петър Кръстев, който е с пъти по-добър треньор, а Мефи само скапва настроението в отбора :x
Ти къде и кога си ни гледал за да знаеш колко сме талантриви? И всъщност какъв си за да казваш за някого дали миа талант или не?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 22 Май 2008 16:48 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
jani написа:
Ае тоз MGT май е самия Мефи :020: :020: :020:


И аз си го помислих, но ми е все тая.Няма да си променя мнението и да се съобразявам какво пиша само защото Мефи го чете.Пък и незнае кой кой е така че споко :wink:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 22 Май 2008 16:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2008 18:41
Мнения: 81
Отбор: Локомотив (Дряново)
Skype: dead__master
Да е я кажи ти кой си кат си толкоз отворен :228:

_________________
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 22 Май 2008 16:52 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Аз го питах в лично съобщение, но още не ми е отговорил.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2008 21:01 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
На мен ми пише тука лични съобщения ... абе ние тука сме фенове а кото сме на стадиона сме футболисти а тва че се самняваш в качествата ни ... ела в неделя на мача и след това пак говори !

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 24 Май 2008 22:57 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Диджей Теди Джорджо се весели в манастир


Култовият диджей на Варна Теди Джорджо (Тодор Георгиев) ще черпи на поразия в дискотеката, където върти миксовете - 4as pik. Фенклубът вече купи подарък за своя любимец, като още вчера го заведе да си избере риза с вратовръзка от марката "Пиер Карден". В неделя Теди Джорджо ще продължи празненството в родния си град Дряново със своята съпруга Галя и тумба приятели. Той ще ги почерпи в механата до Дряновския манастир. Заведението се казва "Андъка". Специален гост на веселбата ще бъде отец Йоан.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2008 08:36 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
Ами няма ли да покани агитката :D :D :P :D :D

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 11:05 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
След двата тъпана и тромбите Т.Д. отново помогна на агитката - 3-ти тъпан и знаме :party048: :party048: :party048:
Благодрим :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2008 02:56 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Прави това, което трябва, за да получиш това, което искаш

Желанието ми е да помогна за развитието на родното Дряново

Изображение

Тодор Георгиев Василев, с артистичния псевдоним DJ Теди Джорджо е роден в Дряново на 23 ноември 1968 година. Завършва СПТУ по МВ в Дряново и има записана специалност – журналистика във Варненския свободен университет „Черноризец Храбър”. Женен, с две деца. Завършва професионални курсове за DJ при “DJ Кънвеншън” с преподаватели Йордан Георгиев - БНР, Валентин Ветов и DJ Боби Ай (Боян Илчев). Владее английски и руски – говоримо. Телевизионен водещ 1999 – 2001 г. Автор и водещ на музикално-развлекателното предаване “Фолк Планета” на национален ТВ канал “Херос” – над 200 предавания на живо. Радиоводещ от 1999 г. до момента - Автор и водещ на радиошоуто “Музикална рулетка” в радио “Браво” (Източна България). От 1991 г. до момента-Официален водещ на домакинските мачове в зала на българския национален отбор по волейбол, а от 2004 г. до момента - Официален водещ на домакинските мачове в зала на българския национален отбор по хандбал. Награди: 1994 г. Шампион на Северна България от Националния конкурс за DJ. 1989 – 2005 г. Участия и награди в национални конкурси за DJ

Професионални интереси: Работа в медиите (радио и телевизия), нощни клубове; организиране, провеждане и водене на рекламни промоции Други интереси: Културология, кино, театър, история, изобразително изкуство, звукозаписна и музикално-изпълнителска дейност, спорт
Хоби: Риболов и футбол
Вярва в Бог и в себе си
Девиз: Прави това, което трябва, за да получиш това, което искаш!


- Тръпка ли е за Вас спорта и защо се занимавате сега с дейности, свързани с тази сфера? Все пак Вие сте избрал за себе си друго поприще за реализация.
- За мен спорта като цяло е голяма тръпка. Аз съм бивш футболист от школата на „Локомотив” Дряново. Мои треньори бяха Стефан Габровски и Димитър Методиев, на които и до днес съм благодарен, защото и те са част от моя успех.. През 1988 година контузия ме изкара от строя и за жалост приключих със спортната си кариера, но до днес спорта все още е неразделна част от моя живот. В свободното си време спортувам. От 1992 година работя за националния отбор по волейбол като официален водещ в зала. Последните 3-4 години резултатите за нашите национали не закъсняха. Участвам и в атрактивните мачове на звездите по баскетбол и работя с Българската федерация по баскетбол на международните участия. Много добре работим и с Българския футболен съюз и ДАМС, в момента уточняваме последни подробности по финалите на детския футболен турнир „ИСКАМ ДА БЪДА”, на който Дряново е домакин в навечерието на Деня на детето – 1 юни. Поради дългогодишните ми контакти с ръководствата на спортните организации, които добре познават моята дейност, те ме привлякоха и направиха така, че пренесоха моята работа от клубовете и дискотеките на спортните терени в цяла България, с което повишихме атракцията и нивото на спортните мероприятия. Работата ми в областта на спорта по никакъв начин не пречи на диджейството, даже бих казал, че те са едно цяло към визитната картичка на DJ Теди Джорджо.

- Защо точно сега, а не преди 10 години?
- Преди 10 години бях на половината на пътя и цялата ми енергия беше пренасочена в изграждането на моята кариера – ТВ и радио предавания, продуциране на музика и видеоклипове. Преди 3 години създадох моята музикална агенция „DJ UNIVERSE”. Считам себе си за зрял и успял човек и това ми дава сили и самочувствие да се занимавам с нови неща. На първо място за мен стои желанието да помагам на родния си град Дряново да се развива и популяризира като желана дестинация за туризъм и спорт. Градът ни има потенциала да привлече нови инвеститори, с които стандарта на живот на дряновци да се подобри. Не съм сам в това начинание, вече и мои приятели и колеги ми помагат и работят за каузата „Дряново да бъде”. Но мисля, че имаме много успели дряновци, които трябва да събудят и да се активират за бъдещето на нашия град не само в спорта, а и във всички сфери на обществения живот. Това е много болна тема за мен, по която мога да напиша десетки страници и да посоча много имена, които са излезли от Дряново и вече са забравили за родното си място, което е много жалко, даже трагично ...

- Как се ориентирахте към шоубизнеса и как избрахте професията си?
- След контузията, която получих, ми се наложи да приключа със спорта като състезател и се отдадох на моето хоби и второто нещо, което обичах след футбола – музиката. От дете бях много активен и палав. Ежедневно имах разправии както с моите родители, така и с класните ми ръководители г-жа Рачева, г-н Дабков и г-н Долчинков. Спомням си, че първата ми изява беше в клуба на ОФ „Боев яз” в Дряново през 1981 година – събота вечер, ученическа дискотека от 18 до 20 часа, вход свободен. Тук съм благодарен на моите родители, които в онези трудни времена отделиха средства и ми помогнаха да си закупя апаратура. В началото никой не ми вярваше, че ще успея. Това все още ми беше хоби. След като сключих брак през 1989 година, инвестирах доста солидна сума за тези времена отново в техника и апаратура. Тогава съпругата ми Галя ме подкрепи. Тя беше първия човек, който повярва в мен и ми помогна да се развия. До края на 1992 година работех в дискотека „Здравец” в Дряново, където вече бях набрал инерция и спечелих няколко регионални конкурса за диджеи. На 2 януари 1993 година заминах за София по покана на популярния водещ от БНР Данчо Стълбицата, който ми даде летящ старт в кариерата. Думите му тогава бяха: „Теди, ти си един неошлайфан диамант!”. Той ми помогна много в моето развитие, тогава успешно изкарах едногодишно диджейско обучение при вече покойния DJ Bobby I и така този диамант се превърна в една машина за партита, която и до днес работи успешно. Не е важно да се качиш на върха, важното е да се задържиш на него. И така вече 20 години – догодина ще отбележа този юбилей.

- Вие сте избран за общински съветник в местния законодателен орган в този мандат. Какво ще споделите за работата си в Общинския съвет и как гледате на проблемите в Дряново?
- Много сложен въпрос. За мен това е ново начинание, което не ми е чуждо. Тук срещнах хора с много различни характери и виждания за живота и начина на работа. Мисля, че в местния парламент можем да работим много по-добре, това в момента не е най-правилната формула. Лично аз работя по въпроса за моето усъвършенстване като постоянно се обучавам за работата си в Общински съвет.
За проблемите в Дряново съм загрижен, доказвам го с ежедневната си работа. Но всичко е работа в екип. Доста хора трябва да загърбят личния си интерес и да мислят по-глобално за генерално решаване на проблемите на територията на Община Дряново.

- Политиката и шоуто трябва ли да се смесват?
- Имаме доста примери за българи, които смесват политиката и шоуто, тоест се опитват да правят шоу в политиката с цел да си повишат рейтинга и да спечелят общественото доверие. За мен двете неща не трябва да се смесват.

- Трудно ли е да се прави шоу?
- Да, бих казал, че е много трудно. Когато ти е най-тежко, не си в кондиция или имаш някакви лични проблеми, трябва да си ги оставиш навън и когато си на диджейския пулт или на сцената, да се раздадеш максимално за публиката.
Диджейството е неблагодарна професия. Сънят, който ми е отнет от нощната работа, не може да се замени с нищо. Нямам личен живот, семейството ми е лишено от моето присъствие, празниците за мен са работни дни.

- Къде е по-голямото шоу? – в политиката, в спорта или в развлекателния бизнес?
- Напоследък спорта започна да се развива много в посока „развлечения” – инвестира се в публиката – игри, награди, промоции, мажоретни и балетни формации. В политиката също има шоу, особено преди избори, само че в това политическо шоу няма сценарий. Там има интереси и корупция. В развлекателния бизнес нещата са ясни и подредени и всеки талант може да намери своето място в определените вече жанрове.

- Как съвместявате музика, спорт, организационни дейности, общински съветник, водещ на програми в различни медии…? Как успявате да носите толкова много “ дини под една мишница”?
- Не искам да се оплаквам, но неведнъж съм споделял, че пия студено кафе, ям студена храна и лягам до вече заспала жена. Не ми е лесно, но резултатите от свършената работа ми носят много удоволствие. Животът ми е много интересен и динамичен и това ме зарежда с енергия. Човек трябва да знае какво иска да постигне и да преследва целите си.

- С толкова много ангажименти остава ли Ви време за семейството?
- Опитвам се да бъда добър баща и съпруг, макар и през повечето време от разстояние. Научил съм синовете си на дисциплина, честност и отговорност – най-важните човешки качества, които ще бъдат гаранция за техния успех. Най-ощетена е съпругата ми Галя, тя заслужава повече от моето време.

- Имате двама сина – ще тръгнат ли те по Вашия път?
- Големия ми син Пламен вече се развива като диджей с артистичния псевдоним DJ Diass. Избрал е електронното хаус звучене. Вярвам, че тепърва ще се чува за него. Освен това той учи туризъм в Габрово и се обучава при известния музиковед Иван Ковачев. Вече има 3 музикални продукции, които се радват на успех сред феновете в Интернет. И тази година от юли той ще участва в бийч-партитата на елитния „Гранд хотел Варна” в кк „Св. Св. Константин и Елена”. Малкият ми син Теодор е второкласник и тренира в детско-юношеската школа на „Локомотив” Дряново. От четиригодишен е на стадиона, личен треньор му е Петър Кръстев, а за последната година – Мартин Кръстев. Според мен има голям потенциал да стане добър футболист.

- Разкажете малко повече за предстоящия футболен турнир, който ще се проведе от 30 май до 1 юни в Дряново ?
- Имаме цялостна презентация на турнира, вече много се писа по тази тема. Очакваме много ВИП личности, много журналисти и въобще очертава се един спортен уикенд в Дряново. Много е важна оценката, която ще получим като организатори на турнира.
- Как успяхте да се преборите точно Дряново да е домакин на турнира?
- Както вече казах, добрата ми комуникация с ДАМС и БФС доведе до това нашия град да е домакин на финалите на турнира. За това допринесе и факта, че имаме добре работеща детско-юношеска школа, поддържана база и положителното отношение на медиите. Не беше лесно, но домакинството вече е факт.

Интервю на Николина Манева
Дряново News

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2008 20:44 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
Еми няма какво да кажа ... НАЙ - ГОЛЕМИЯ :)

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2008 20:52 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Има някои много много точни неща :) Казал ги е много добре :) И девиза е мноо як.Едно голямо браво и благодаря за това, което прави за града :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Тодор Георгиев - Теди Джорджо
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 13:52 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
DJ на волейболните национали засне фотосесия


Талисманът и DJ на волейболните национали DJ Теди Джорджо
засне пета професионална фотосесия. За няколко часа Теди смени десет облекла в различен стил пред обектива на Йозеф Зидаров в JZ-studio във Варна. Екстравагантият резидент диджей на култовия клуб 4as Pik и талантливия фотограф си партнираха перфектно и пресъздадоха епизоди от реалния живот на Теди. „За съжаление сесията беше фото, а не видео”, сподели Теди. „По време на снимките правих на живо миксове на грамофона и всички много се забавлявахме”. Официалният водещ на волейнационалите позира и с екипа, с който подгрява публиката в зала „Конгресна” на ДКС.
Снимки от фотосесията може да видите до дни в сайтовете www.4aspik.com, www.djteddygeorgo.com и www.abvmusic.com.

SPORTAL.BG

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 17 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Стадион Тодор Диев
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 51699 16 Окт 2011 23:38
от nike
Преглежда непрочетените мнения Търся спешно снимки на Тодор Праматаров
Форум: Сезон 2007/2008
scandalo 2391 15 Мар 2008 02:58
от scandalo
Преглежда непрочетените мнения Тодор Батков спасява Родопа със 40 000 лева!
Форум: Родопа (Смолян)
Свиленград 1921 2274 14 Авг 2009 22:18
от RodopaMad
Преглежда непрочетените мнения Димитър Георгиев
Форум: Играчи и ръководство
r.h. 1403 07 Сеп 2011 22:24
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози