bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 02:48


Български клубове - Локомотив (Дряново) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 39 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 23:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
по назад от Дряново сме по показател брой на цигани! айде със здраве


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010 02:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Авг 2010 17:21
Мнения: 146
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
http://www.pulss.net/index.php?option=c ... &Itemid=35

Няма, няма! Откъде да има цигани? Сигурно внос?!?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010 02:10 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
marto написа:
по назад от Дряново сме по показател брой на цигани! айде със здраве


Значи от всичко за което стана дума само това сметна за важно?
И ако не е прекалено нагло - откъде ти е инфото? Има някакво преброяване ли? Или ти си обикалял с тефтера и си записвал къде колко има?

Не знам колко цигани познавате, но има страшно точни сред тях и предлагам да делите хората на свестни и боклуци, а не на бели, черни, цигани, турци, евреи и т.н. Сред всички етноси си има плява и лошото е, че доста от българската се е събрала в тоя форум...

п.с. след коментара на Jolly Roger цъкнах и какво излезе:

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=560360

Още подобни - http://www.nikolaysirakov.info/forum/vi ... 5&start=20

А за Дряново и споменатият вече от някого кв. "Изгрев":

Цитат:
Ромското население на града е съсредоточено в кв. „Изгрев", където живущите роми са около 860 души.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010 10:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
bianconero написа:
Фен на Янтра написа:
Не сме "тънкообидни" просто прави лошо впечатление а и вие искате хората да ви вземат на сериозно !


Ооолелел мале. Правело лошо впечатление. Тооолкова време търпях какви ли не идиотщини и се държах добре и какво получих!? Сульо и пульо говори за мен все едно ме познава цял живот, а всъщност не знае абсолютно нищо. Точно в този форум почти няма заради кого да се държа добре. Просто се броят на пръстите на едната ръка хората, които са нормални и можеш да водиш дискусия с тях, а не малоумен спор изпълнен с псувни.
И не говори в множествено число. Сега пишеш на мен и гледай това, което казваш да се отнася за мен и моите действия, а не за някакъв трети човек. Никого няма да тръгна да защитавам, така че ако имаш нещо към мен - казвай. Другите си ги търси отделно и си се оправяйте.

Цитат:
А и ти не знаеш той какво знае за да казваш , че е било така или не !


Аа значи той знае аз какво знам, какво помня, къде съм ходил и т.н., така ли? И като казвам, че не ме познава, а ме оценява, явно греша... :silent:

Цитат:
А и е нормално да си почешем езиците , миналато и поминалата година все ни биехте а сега нашият отбор стой по-добре на терена и си мислим , че е наше време да ви победим !


Ами можеше просто да кажеш, че ще си чешите езиците и да не се занимавам да ви отговарям. Колкото до отборите. Ако си обърнал внимание, още при пускането на темата писах, че никак няма да ни е леко. В никой от коментарите си не отричам, че в момента отборът ви е по-добър и е ясно, че ще ни биете. Пък и в този състав има хора, които много ценя. Ако поне малко бяхте като Льонката и Вики, то нямаше да имаме никакви спорове, но уви...

Цитат:
А и не каза какво може да се прави във Дряново !?


За какво да ти казвам? Ти като си предубеден няма никакъв смисъл да се занимавам. То нали знаеш, че е както си го направиш. Може да си в София, Пловдив, Варна или който и да било друг голям град и пак да ти е скучно. Като не умееш за си го направиш яко, навсякъде ще ти е тъпо и скучно...

Цитат:
А относно "п.с. коментарите ми уважителни като на kibeto ли трябва да са?" - той само си каза мнението а ти започна да си вириш носа и да се правиш на по-голям специалист !


За трети път ще го обясна, пък дано този път ме разбереш/те: от какъв зор той ми казва какъв съм, какво знам, какво помня и т.н.? Не ме познава, за да говори за мен и затова реагирах. И аз не съм използвал "дрисльо" и тем подобни епитети по негов адрес, нали? Така че на него му говори за нормално държание.
И от кого кого съм се правил на по-голям специалист? Той се направи на много всезнаещ, като ми говори кое как било и аз кво помня. Чети по-внимателно и не ми прави някакви наизустени забележки ;)

Като ми говориш кого щели да го вземат на сериозно и кой не се държал добре - какво ще ми кажеш за коментара на Kolovatigb?! Кажи ми как трябва да реагирам на това!?

marto, виждам, че си отлично запознат с града, но да те светна - до гарата има само един кирлив магазин ;)
И както виждаш сега никакви коментари не трия. Да видим докъде ще ви стигне простотията. Иначе като пишеш за нещо съвсем различно от темата, естествено че ще ти трия коментарите. Отначало ви пишех предупреждения, но като не разбирате от дума направи се трие и готово.

emodraganov, благодарско. Най-накрая по-адекватно включване.



Благодаря за изчерпателният отговор ! Довечера ще мога да спинкам много по-спокойно !
Прав или седнал си не те знам но аз не съм те обиждал ! Това във форум рядко си го позволявам !
А относно чешенето на езици , точно това е мястото за това ! И ако искаш по-сериозни теми по които ще си компетентен и ще си на ти със тях може да се регнеш някъде другаде ! Калдата имат сериозен форум със доста специалисти ! И куп други които няма да изброявам !
Ти също не ме познаваш за да ме определяш !
А относно специалистите , просто може да е ходил на повече мачове от теб !
А относно ромите и във Габрово и във Дряново има !
Но със простата разлика , че истинските Българи във Габрово са повече а във Дряново са по-малко ! Но това е друга тема , която аз не искам да коментирам !
А относно Дряново за да бъда честен , имате два прекрасни басейна на който със удоволствие ходех до миналата година !
А относно мача днес ще се радвам да стане един приятен и хубав мач и дано Янтра да е със гол повече от вашият отбор !

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010 13:35 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Цитат:
Никога до този момент отбора на Габрово не е бил обиждан


ей локо ткк ти си на някви синтетични наркотици

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010 18:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
гоше те просто не си спомнят :D :redcard:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2010 09:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
Поредна загуба за Локо Дряново ! Вземете си сменете вратаря Борислав Георгиев от този шишо нищо не става ! От 4 кръга са ви вкарали 22 гола , това е супер зле ! Успех за напред ! ;)

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2010 15:58 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Фен на Янтра написа:
Поредна загуба за Локо Дряново ! Вземете си сменете вратаря Борислав Георгиев от този шишо нищо не става ! От 4 кръга са ви вкарали 22 гола , това е супер зле ! Успех за напред ! ;)


Той за сефте варди. Предишните мачове беше едно младо момче - Георги Главанов. Срещу Свищов имаше някои добри намеси, но като му заредиха головете се ошашави и взе и той да бърка. Иначе има качества.

А той Борката не е играл от не знам колко много време, така че не съм и очкавал някакви феноменални изяви. Той всъщност и никога не е бил някаква основна част от отбора. Преди заместваше Стойчо и Каравелев, ако те не са на разположение и това е. Няма много мачове.

Иначе имало доста хора от Самоводене. Те там нали почти напълно смениха отбора и явно голяма част от тези, които са изгорели, са ги довели тук.
Едно момче от Елена, което тренираше в Севлиево и дори игра на финала на републиканското за набор `91, тренира вече една седвица с отбора, но вчера не можа да вземе участие в мача заради болки в крака. Надявам се, че той ще внесе малко повече ред в защита, защото добре знаем, че един отбор се гради от защитата и когато тя не е на ниво, то и целия отбор не е.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2010 20:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
Ахам , дано се получат нещата при вас защото иначе работата не е на добре ! Така е колелото като се завърти миналата година вие бяхте отгоре сега ние ще сме ! :D
Дано разбира се , защото нищо не е сигурно ! Но поне за сега Янтра показват добра игра и правят много добри мачове ! ;)

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2010 20:37 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Така вече ще се разберем :)

Вие докато имате Вики и Льонката няма за какво да се притеснявате ;)
Те и с 9 конуса да играят около себе си, пак ще е добре отбора.
Той гледам, че и Ванков се е върнал. А кой ви варди, че не ми е познат нещо? И напред кои бяха, че чак Лесев да е резерва. Той не го знам как е сега и дали е преодолял контузиите, но иначе е доста добър играч.

А то какви циркове е имало на другите мачове :silent: На Никопол не им дали некви обещани пари и те казали, че ще излязат, за да не загубят служебно, но ще паднат със сигурност. Така Свищов отново намазаха и записват поредна убедителна победа.
Още по-голяма пародия е било в Белене. Там също не им дали някави пари и не искали да излязат, че непосредствено преди мача тичали да събират някви юношки и едвам едвам събрали 11 човека в последния момент, но както можете да се досетите и от резултата...не са били на много добро ниво.

Аа и нещо касаещо и габровци - Петър Кръстев, който води мъжете на Локо (Дряново) последните сезони, сега е поел юношите младша възраст на Янтра.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2010 21:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Виж пич,може би не си заслужил повечето от обидните коментари,които получи,но просто ме дразниш,като пишеш "тея дето бяха при нас миналия сезон".Ами нали Виктор и Льонката са габровци,от тук са тръгнали и вероятно тук ще завършат кариерите си.Ти говориш така,сякаш са дряновци и сега с някакво нежелание играят в Янтра и ги е яд,че вашия гранд се разтури.Това е всичко-прегледай си коментарите и ще видиш какво имам впредвид.Нищо лично-просто бизнес :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2010 01:17 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
kibeto написа:
Виж пич,може би не си заслужил повечето от обидните коментари,които получи,но просто ме дразниш,като пишеш "тея дето бяха при нас миналия сезон".Ами нали Виктор и Льонката са габровци,от тук са тръгнали и вероятно тук ще завършат кариерите си.Ти говориш така,сякаш са дряновци и сега с някакво нежелание играят в Янтра и ги е яд,че вашия гранд се разтури.Това е всичко-прегледай си коментарите и ще видиш какво имам впредвид.Нищо лично-просто бизнес :wink:


Е тук вече е недостатъка на общуването в интернет ;)
Точно обратното е - мен ме е яд, че Вики и Льонката не са тук вече. Никога не съм искал да казвам, намеквам и т.н. , че не искат да играят за Янтра и ако някой го е разбрал по този начин, то просто се е получило недоразумение.

Ясно ми е, че те са си габровци и за тях Янтра винаги ще е приоритет, но просто свикнах с победите и хубавата игра, която предлагаше отбора по тяхно време и за тва ми е кофти, че сега няма да ги има.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2010 10:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
http://www.sport-gabrovo.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1547&Itemid=1

На този сайт винаги можеш да четеш за мачовете на Янтра , Дрявоно , Трявна и цялата В група ! Има снимки и видео ! Има и съставите !
Сайта е много добър !
Жалко е че няма пари но така е във футбола днеска има , утре нема ! Или един , два сезона ахо ихо и после аре на тиха ! :D
Но успех на теб и отбора ти и дано си стъпите на крака за да е по-весело ! Миналата година когато идвахме беше много по-весело ! Имаше и повече публика ! И стана добър мач ! Не че тази не стана ! Но Янтра просто бяха доста по-добри от Локото и .. по доста фактори отстъпваха !
А относно Емо Георгиев и Виктор Венков те просто са класа над останалите и аз много се радвам , че се върнаха там където им е мястото !
И много промениха облика на отбора ! А и със това надявам се и целите ! ;)

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2010 10:19 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Александър Витанов е вратаря, бивш играч на Миньоро

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 39 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51084 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69995 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 30172 29 Ное 2006 01:08
от bigfish
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 53379 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения ЗА ГАБРОВО
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
янтра гб 39503 15 Окт 2009 20:22
от green

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози