Програма Северозападна „В" група есен 2010-2011
I кръг
Гигант (Белене) - Спартак 1919 (Плевен)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)
Академик (Свищов) - Ботев (Козлодуй)
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Мездра)
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Димово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Балкан (Белоградчик)
Бдин (Видин) - Трявна (Трявна)
Левски 2007 (Левски) - Торпедо 2004 (Борован)
II кръг
Спартак 1919 (Плевен) - Торпедо 2004 (Борован)
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)
Балкан (Белоградчик) - Бдин (Видин)
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Мездра) - Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Козлодуй) - Самоводене (Самоводене)
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)
III кръг
Ситомир (Никопол) - Спартак 1919 (Плевен)
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Дряново)
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Мездра)
Бдин (Видин) - Ботев (Димово)
Левски 2007 (Левски) - Балкан (Белоградчик)
Торпедо 2004 (Борован) - Трявна (Трявна)
IV кръг
Спартак 1919 (Плевен) - Трявна (Трявна)
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Димово) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Мездра) - Бдин (Видин)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)
Гигант (Белене) - Самоводене (Самоводене)
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)
V кръг
Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)
Самоводене (Самоводене) - Ситомир (Никопол)
Янтра 1919 (Габрово) - Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)
Бдин (Видин) - Ботев (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Мездра)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Димово)
Трявна (Трявна) - Балкан (Белоградчик)
VI кръг
Спартак 1919 (Плевен) - Балкан (Белоградчик)
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Дряново) - Бдин (Видин)
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) - Янтра 1919 (Габрово)
Академик (Свищов) - Самоводене (Самоводене)
VII кръг
Самоводене (Самоводене) - Спартак 1919 (Плевен)
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)
Бдин (Видин) - Гигант (Белене)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Мездра)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Димово)
VIII кръг
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Димово)
Локомотив (Мездра) - Балкан (Белоградчик)
Ботев (Козлодуй) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Дряново) - Торпедо 2004 (Борован)
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) - Бдин (Видин)
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)
Самоводене (Самоводене) - Янтра 1919 (Габрово)
IX кръг
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) - Самоводене (Самоводене)
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)
Торпедо 2004 (Борован) - Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Козлодуй)
Ботев (Димово) - Локомотив (Мездра)
X кръг
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Мездра)
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Димово)
Локомотив (Дряново) - Балкан (Белоградчик)
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) - Торпедо 2004 (Борован)
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)
Самоводене (Самоводене) - Бдин (Видин)
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)
XI кръг
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)
Бдин (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)
Левски 2007 (Левски) - Самоводене (Самоводене)
Торпедо 2004 (Борован) - Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)
Балкан (Белоградчик) - Гигант (Белене)
Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново)
Локомотив (Мездра) - Ботев (Козлодуй)
XII кръг
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Мездра)
Гигант (Белене) - Ботев (Димово)
Ситомир (Никопол) - Балкан (Белоградчик)
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)
Самоводене (Самоводене) - Торпедо 2004 (Борован)
Янтра 1919 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)
XIII кръг
Бдин (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)
Торпедо 2004 (Борован) - Янтра 1919 (Габрово)
Трявна (Трявна) - Самоводене (Самоводене)
Балкан (Белоградчик) - Академик (Свищов)
Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Мездра) - Гигант (Белене)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Дряново)
XIV кръг
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Дряново)
Гигант (Белене) - Ботев (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Мездра)
Академик (Свищов) - Ботев (Димово)
Самоводене (Самоводене) - Балкан (Белоградчик)
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Горна Оряховица) - Торпедо 2004 (Борован)
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски)
XV кръг
Левски 2007 (Левски) - Спартак 1919 (Плевен)
Торпедо 2004 (Борован) - Бдин (Видин)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)
Балкан (Белоградчик) - Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Димово) - Самоводене (Самоводене)
Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)