bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 15 Май 2024 11:15


Български клубове - Локомотив (Дряново) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 19:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Домакините ще са нахъсани за победа. Мачът ще бъде в петък от 18:00 часа. Ако си тръгнем с нещо от там ще е добре :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 21:52 
Не би трябвало да имаме проблеми със съседите. Надявам се да вземем мача убедително и да затвърдим 3 - тото място.posting.php?mode=smilies&f=228#


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 20:39 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Убедително вече отново сте четвърти 1:0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 20:52 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Взехте го :) Честита "победа"

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 20:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Уникално нелепо и лишено от всякаква логика е че отново сме пред вас, не мога да повярвам че по толкова глупав начин изтървахте преднината си

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 21:35 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ауууу убийствено много ме кефите като спрете да пишете след всяка загуба а след победите първи на сайта.....смешници


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 21:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Айде вече си получихте урока ,че като дублиращ отбор на Янтра ще сте след нас.Догодина земете момчета от школата дето ще играят за вас и атакувайте топ 3.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 22:49 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Дам... когато бият винаги се присмиват на другите ... но както и да е ! Има Господ и то се видя. Въпреки всичко има още 1 кръг и все пак може те да са преди нас

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 23:21 
аз не съм писал , защото бях на работа и неможах да пиша !!! не съм гледал мача и немога да си дам мнението , но аз казах кдоказателството на добрите отбори е когато играеш добре със силните отбори ... ся няма да спестя това че щом сме паднали от Трявна без да ги подценявам няма нелепи неща, футбола е игра и мач с мач не си прилича и победител в мача е този който или има по добър ден и късмет или по добрият отбор :) евала на тревненци немога да коментирам но щом са били значи трите точки са за тях а не за нас :) ако някой има интерес мога да ви дам последните няколко реда от последната ми статия да видите че съм обективен :) и че не пестя лоши или добри :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 00:33 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Според мен ще извадят от групата следните отбори: Ботев Враца, Бдин, Янтра, Локо ГО и Трявна за уговорени мачове. Днес резултатите са много съмнителни и след тях Дряново влиза в Б група! Ботев ей така пада от Янтра, точно когато Трявна, подпрени от Янтра бие Локо Др. Локо ГО пък удрят Бдин, подпрени финансово от Янтра, които са уредили Ботев да бие в Горна преди 2 кръга, за да им легне Ботев сега. Всичко е целяло Локо Др. да остане 4ти, а Янтра да вземе престижното 3то място!
КОРУПЦИЯ В ДЕЙСТВИЕ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 01:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Не писах, щото ся са прибирам от мача. Слаб мач се получи, две греди ударихме, домакините - една. Гола вкараха към 80 мин. Според мен напълно незаслужена победа, мача трябваше да е Х. Жабата получи нелеп червен картон в края. Домакините очевидно играеха за много големи премии, защото след като вкараха се радваха все едно току що бяха спечелили Шампионска лига.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 02:02 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Искрено се извинявам на габровци, че и аз не писах досега. Просто бях с приятели и реших, че те са по-важни отколкото да дойда пак да се разправям с дебили :roll:
Като гледам май сте по-радостни, че ние падаме отколкото ако Янтра бият..
Видях се с едно момче от отбора...проблеми с плащанията...и като се има предвид, че отбора не играе за нищо напълно нормално да се получават такива резултати.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 08:47 
оф оф оф оф ....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 09:10 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Webmaster Vratza написа:
Според мен ще извадят от групата следните отбори: Ботев Враца, Бдин, Янтра, Локо ГО и Трявна за уговорени мачове. Днес резултатите са много съмнителни и след тях Дряново влиза в Б група! Ботев ей така пада от Янтра, точно когато Трявна, подпрени от Янтра бие Локо Др. Локо ГО пък удрят Бдин, подпрени финансово от Янтра, които са уредили Ботев да бие в Горна преди 2 кръга, за да им легне Ботев сега. Всичко е целяло Локо Др. да остане 4ти, а Янтра да вземе престижното 3то място!
КОРУПЦИЯ В ДЕЙСТВИЕ!

Е ти се изложи страшно много. Виж ся наще няма как да са дали пари на някой отбор след като нямат разбираш ли ? Не говори глупости !!!

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 09:11 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
van_kok написа:
Не писах, щото ся са прибирам от мача. Слаб мач се получи, две греди ударихме, домакините - една. Гола вкараха към 80 мин. Според мен напълно незаслужена победа, мача трябваше да е Х. Жабата получи нелеп червен картон в края. Домакините очевидно играеха за много големи премии, защото след като вкараха се радваха все едно току що бяха спечелили Шампионска лига.

До колкото знам вашия отбор е бил пълна скръб през 1-вото полувреме. Каза ми го човек който няма да ме излъже ....

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 10:01 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Webmaster Vratza написа:
Според мен ще извадят от групата следните отбори: Ботев Враца, Бдин, Янтра, Локо ГО и Трявна за уговорени мачове. Днес резултатите са много съмнителни и след тях Дряново влиза в Б група! Ботев ей така пада от Янтра, точно когато Трявна, подпрени от Янтра бие Локо Др. Локо ГО пък удрят Бдин, подпрени финансово от Янтра, които са уредили Ботев да бие в Горна преди 2 кръга, за да им легне Ботев сега. Всичко е целяло Локо Др. да остане 4ти, а Янтра да вземе престижното 3то място!
КОРУПЦИЯ В ДЕЙСТВИЕ!


Изглеждаше ми сериозен ама с тея лигави коментари


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 11:18 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Вие пък от шега не разбирате ли? Нали уж сте от града на хумора. :roll:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 11:51 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Разбирам бе ама да напише 1-2 реда той написал цял роман


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 12:04 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
психо и василев, я кой се изложи като последния севлиевец....много сте зле, сигурни ли сте че сте от Габрово, щото последния път като бях в района само хората от Севлиево не разбираха от "сатира и забава"! Или сте уникално "вдървени" в главата, което ме съмнява или тоя сценарии е верен, щом подскачате като ужилени! :) Може би пък ми повярвахте и мечтата да сте трети посивя??? Пореден успех за "провокатора"...Швепс-мастър, Баце!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 12:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
как да разбират от хумор в севлиево, ти цял ден ако разработваш клозети дали ще ти е до смях

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 13:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Webmaster Vratza написа:
психо и василев, я кой се изложи като последния севлиевец....много сте зле, сигурни ли сте че сте от Габрово, щото последния път като бях в района само хората от Севлиево не разбираха от "сатира и забава"! Или сте уникално "вдървени" в главата, което ме съмнява или тоя сценарии е верен, щом подскачате като ужилени! :) Може би пък ми повярвахте и мечтата да сте трети посивя??? Пореден успех за "провокатора"...Швепс-мастър, Баце!


:lol!:
Това ме изкефи на МАКС :D
Десет точки за Webmastera и един Швепс от мене!

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 13:24 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Webmaster Vratza написа:
психо и василев, я кой се изложи като последния севлиевец....много сте зле, сигурни ли сте че сте от Габрово, щото последния път като бях в района само хората от Севлиево не разбираха от "сатира и забава"! Или сте уникално "вдървени" в главата, което ме съмнява или тоя сценарии е верен, щом подскачате като ужилени! :) Може би пък ми повярвахте и мечтата да сте трети посивя??? Пореден успех за "провокатора"...Швепс-мастър, Баце!


абе човече какъв хумор тва хумор ли е,тва дето го написа няма нищо хумористично в него


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 15:47 
оф боже нека не говорим глупости ами си кажем истината... всички отбори в нашата група са трагедия, единствено Враца могат да спорят за нещо и че са класен отбор, незнам какво и как е станало в Габрово едно е Важно трите точки са в града на хумора, дали на майтап, късмет или футболни умения незнам и нямам право да коментирам защото не сам бил на мача, ако враца са подценили мача или са отишле с юношките лошо за нас защото така ние сме прецакани, но дали 3 или 4 въпрос на престиж и нищо повече показахме че сме един долу горе добър отбор показахме израстване през последната година и факта че миналата година завършихме сезона мисля 15, а този сме 4 е голям скок в израстването на отбора , надали ще се запази този състав, но футболисти за В група има колкото си искате потпът и над път... така че Локо го е имало вчера ще го има и днес и утре, ако има пари живот и здраве ще е добре като няма ще си играем както преди няколко години и така :) успех на Ботев Враца, на Видин им желая да влязат в професионалната Б група и дано така смята също спонсора Ви , дано кмета ви помага така като на нас.... относно някой исказвания за стадиона и качеството му в Дряново... този стадион след ремонта на съблекалните който се надяваме да завърши скоро и поставянето на скамейките очакването на резултата за новия проект който също е за стадиона, мисля че този стадион ще стане един от най привлекателните а и тревната настилка е много добра дано се запази и за следващия сезон :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 16:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
ncuxo™ написа:
van_kok написа:
Не писах, щото ся са прибирам от мача. Слаб мач се получи, две греди ударихме, домакините - една. Гола вкараха към 80 мин. Според мен напълно незаслужена победа, мача трябваше да е Х. Жабата получи нелеп червен картон в края. Домакините очевидно играеха за много големи премии, защото след като вкараха се радваха все едно току що бяха спечелили Шампионска лига.

До колкото знам вашия отбор е бил пълна скръб през 1-вото полувреме. Каза ми го човек който няма да ме излъже ....

Не само през първото полувреме...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2009 16:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2007 10:06
Мнения: 229
Местоположение: Габрово
Жабата какви ги е вършил на този мач?

ХРИСТО РАЙЧЕВ КОЕВ Ч.К.- 1 ЧЛ.25 Т.2 ЛСП-9 СР.

И какво означава нелеп червен картон в края?

_________________
Bianconero per sempre !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 52297 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 30853 29 Ное 2006 01:08
от bigfish
Преглежда непрочетените мнения "ВАЛЕКС" ТРЯВНА-"БОТЕВ" ВРАЦА
Форум: Сезон 2006/2007
vankata 48263 22 Дек 2006 08:59
от vankata
Преглежда непрочетените мнения 07.02.2007 г. с Локомотив-Пловдив в Пазарджик
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 31543 29 Яну 2007 11:42
от mclaren_fen
Преглежда непрочетените мнения Локомотив Пд - резултати в "А" група
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 20342 18 Апр 2007 18:53
от ultraspartak

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози