II кръг24 август 2008, неделя, 18:00 чЧумерна (Елена) - Локомотив (Дряново) 2:3
Бали 2002 (Дебелец) - Сторгозия (Плевен)
Янтра (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Павликени (Павликени) - Бдин (Видин)
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)
Академик (Свищов) - Ботев (Враца)
в Макреш:
Ботев (Димово) - Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) - Мария Луиза (Лом)
III кръг31 август 2008, неделя, 18:00 чЛокомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол) 8:0
Мария Луиза (Лом) - Бали 2002 (Дебелец)
Левски 2007 (Левски) - Чумерна (Елена)
Ботев (Враца) - Ботев (Димово)
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)
Бдин (Видин) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Янтра (Габрово)
IV кръг
7 септември 2008, неделя, 17:00 чМария Луиза (Лом) - Локомотив (Дряново) 1:0
Бали 2002 (Дебелец) - Янтра (Габрово)
Павликени (Павликени) - Сторгозия (Плевен)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)
Академик (Свищов) - Бдин (Видин)
в Макреш:
Ботев (Димово) - Гигант (Белене)
Чумерна (Елена) - Ботев (Враца)
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)
V кръг
14 септември 2008, неделя, 17:00 чЛокомотив (Дряново) - Бали 2002 (Дебелец) 2:1
Левски 2007 (Левски) - Мария Луиза (Лом)
Ботев (Враца) - Ситомир (Никопол)
Гигант (Белене) - Чумерна (Елена)
Бдин (Видин) - Ботев (Димово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Трявна (Трявна)
Янтра (Габрово) - Павликени (Павликени)
VI кръг
21 септември 2008, неделя, 17:00 чЛокомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)
Бали 2002 (Дебелец) - Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) - Янтра (Габрово)
Академик (Свищов) - Сторгозия (Плевен)
в Макреш:
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Чумерна (Елена) - Бдин (Видин)
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Враца)
VII кръг
28 септември 2008, неделя, 17:00 чБотев (Враца) - Локомотив (Дряново)
Левски 2007 (Левски) - Бали 2002 (Дебелец)
Гигант (Белене) - Мария Луиза (Лом)
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Горна Оряховица) - Чумерна (Елена)
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Димово)
Янтра (Габрово) - Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)
VIII кръг
5 октомври 2008, неделя, 16:00 чЛокомотив (Дряново) - Гигант (Белене)
Бали 2002 (Дебелец) - Трявна (Трявна)
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)
в Макреш:
Ботев (Димово) - Янтра (Габрово)
Чумерна (Елена) - Сторгозия (Плевен)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)
Мария Луиза (Лом) - Бдин (Видин)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Враца)
IX кръг12 октомври 2008, неделя, 16:00 чБдин (Видин) - Локомотив (Дряново)
Ботев (Враца) - Бали 2002 (Дебелец)
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) - Мария Луиза (Лом)
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Ситомир (Никопол)
Янтра (Габрово) - Чумерна (Елена)
Павликени (Павликени) - Ботев (Димово)
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)
X кръг19 октомври 2008, неделя, 16:00 чЛокомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)
Бали 2002 (Дебелец) - Академик (Свищов)
в Макреш:
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна)
Чумерна (Елена) - Павликени (Павликени)
Ситомир (Никопол) - Янтра (Габрово)
Мария Луиза (Лом) - Сторгозия (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Бдин (Видин)
Ботев (Враца) - Гигант (Белене)
XI кръг
26 октомври 2008, неделя, 14:30 чСторгозия (Плевен) - Локомотив (Дряново)
Гигант (Белене) - Бали 2002 (Дебелец)
Бдин (Видин) - Ботев (Враца)
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)
в Милковица:
Янтра (Габрово) - Мария Луиза (Лом)
Павликени (Павликени) - Ситомир (Никопол)
Трявна (Трявна) - Чумерна (Елена)
Академик (Свищов) - Ботев (Димово)
XII кръг
2 ноември 2008, неделя, 14:30 чЛокомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
Бали 2002 (Дебелец) - Ботев (Димово)
Чумерна (Елена) - Академик (Свищов)
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)
Мария Луиза (Лом) - Павликени (Павликени)
Левски 2007 (Левски) - Сторгозия (Плевен)
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)
Гигант (Белене) - Бдин (Видин)
XIII кръг9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Павликени (Павликени) - Локомотив (Дряново)
Бдин (Видин) - Бали 2002 (Дебелец)
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Враца)
Янтра (Габрово) - Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) - Мария Луиза (Лом)
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)
в Макреш:
Ботев (Димово) - Чумерна (Елена)
XIV кръг16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)
Бали 2002 (Дебелец) - Чумерна (Елена)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Димово)
Мария Луиза (Лом) - Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)
Ботев (Враца) - Янтра (Габрово)
Гигант (Белене) - Сторгозия (Плевен)
Бдин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)
XV кръг
23 ноември 2008, неделя, 14:30 чАкадемик (Свищов) - Локомотив (Дряново)
Локомотив (Горна Оряховица) - Бали 2002 (Дебелец)
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Бдин (Видин)
Янтра (Габрово) - Гигант (Белене)
Павликени (Павликени) - Ботев (Враца)
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)
в Макреш:
Ботев (Димово) - Мария Луиза (Лом)
Чумерна (Елена) - Ситомир (Никопол)
XVI кръгБотев (Димово) - Локомотив (Дряново)
Бали 2002 (Дебелец) - Ситомир (Никопол)
Чумерна (Елена) - Мария Луиза (Лом)
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) - Ботев (Враца)
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)
Янтра (Габрово) - Бдин (Видин)
Сторгозия (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)
XVII кръгЛокомотив (Дряново) - Чумерна (Елена)
Сторгозия (Плевен) - Бали 2002 (Дебелец)
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Габрово)
Бдин (Видин) - Павликени (Павликени)
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Димово)
Мария Луиза (Лом) - Ситомир (Никопол)
XVIII кръгСитомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)
Бали 2002 (Дебелец) - Мария Луиза (Лом)
Чумерна (Елена) - Левски 2007 (Левски)
Ботев (Димово) - Ботев (Враца)
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) - Бдин (Видин)
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)
Янтра (Габрово) - Сторгозия (Плевен)
XIX кръгЛокомотив (Дряново) - Мария Луиза (Лом)
Янтра (Габрово) - Бали 2002 (Дебелец)
Сторгозия (Плевен) - Павликени (Павликени)
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)
Гигант (Белене) - Ботев (Димово)
Ботев (Враца) - Чумерна (Елена)
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)
XX кръг
Бали 2002 (Дебелец) - Локомотив (Дряново)
Мария Луиза (Лом) - Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Враца)
Чумерна (Елена) - Гигант (Белене)
Ботев (Димово) - Бдин (Видин)
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)
Трявна (Трявна) - Сторгозия (Плевен)
Павликени (Павликени) - Янтра (Габрово)
XXI кръгЛевски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)
Павликени (Павликени) - Бали 2002 (Дебелец)
Янтра (Габрово) - Трявна (Трявна)
Сторгозия (Плевен) - Академик (Свищов)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Димово)
Бдин (Видин) - Чумерна (Елена)
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Враца) - Мария Луиза (Лом)
XXII кръгЛокомотив (Дряново) - Ботев (Враца)
Бали 2002 (Дебелец) - Левски 2007 (Левски)
Мария Луиза (Лом) - Гигант (Белене)
Ситомир (Никопол) - Бдин (Видин)
Чумерна (Елена) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Димово) - Сторгозия (Плевен)
Академик (Свищов) - Янтра (Габрово)
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)
XXIII кръгГигант (Белене) - Локомотив (Дряново)
Трявна (Трявна) - Бали 2002 (Дебелец)
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)
Янтра (Габрово) - Ботев (Димово)
Сторгозия (Плевен) - Чумерна (Елена)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)
Бдин (Видин) - Мария Луиза (Лом)
Ботев (Враца) - Левски 2007 (Левски)
XXIV кръгЛокомотив (Дряново) - Бдин (Видин)
Бали 2002 (Дебелец) - Ботев (Враца)
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)
Мария Луиза (Лом) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) - Сторгозия (Плевен)
Чумерна (Елена) - Янтра (Габрово)
Ботев (Димово) - Павликени (Павликени)
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)
XXV кръгЛокомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)
Академик (Свищов) - Бали 2002 (Дебелец)
Трявна (Трявна) - Ботев (Димово)
Павликени (Павликени) - Чумерна (Елена)
Янтра (Габрово) - Ситомир (Никопол)
Сторгозия (Плевен) - Мария Луиза (Лом)
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски)
Гигант (Белене) - Ботев (Враца)
XXVI кръгЛокомотив (Дряново) - Сторгозия (Плевен)
Бали 2002 (Дебелец) - Гигант (Белене)
Ботев (Враца) - Бдин (Видин)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)
Мария Луиза (Лом) - Янтра (Габрово)
Ситомир (Никопол) - Павликени (Павликени)
Чумерна (Елена) - Трявна (Трявна)
Ботев (Димово) - Академик (Свищов)
XXVII кръгЯнтра (Габрово) - Локомотив (Дряново)
Ботев (Димово) - Бали 2002 (Дебелец)
Академик (Свищов) - Чумерна (Елена)
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)
Павликени (Павликени) - Мария Луиза (Лом)
Сторгозия (Плевен) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)
Бдин (Видин) - Гигант (Белене)
XXVIII кръгЛокомотив (Дряново) - Павликени (Павликени)
Бали 2002 (Дебелец) - Бдин (Видин)
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Враца) - Сторгозия (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Габрово)
Мария Луиза (Лом) - Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)
Чумерна (Елена) - Ботев (Димово)
XXIX кръгТрявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
Чумерна (Елена) - Бали 2002 (Дебелец)
Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол)
Академик (Свищов) - Мария Луиза (Лом)
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)
Янтра (Габрово) - Ботев (Враца)
Сторгозия (Плевен) - Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)
XXX кръгЛокомотив (Дряново) - Академик (Свищов)
Бали 2002 (Дебелец) - Локомотив (Горна Оряховица)
Бдин (Видин) - Сторгозия (Плевен)
Гигант (Белене) - Янтра (Габрово)
Ботев (Враца) - Павликени (Павликени)
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Димово)
Ситомир (Никопол) - Чумерна (Елена)