bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 18:14


Български клубове - Доростол 2003 (Силистра) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 118 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 12:51 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Пак замириса на Свинско :a006: :0038: :0038: :0038:

Ей огън кажи сега чесно колко кила си,предполагам ще стигнеш за целия форум аа ? :0038:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 13:20 
ogynq написа:
ogynq написа:
всъщност аз много се чудех как да изопача думите ти, че отбора ни неструва и нищо няма да излезе от нас освен месо за коледа, но мисля че ти сам се заби, защото нито познаваш отбора, нито познаваш личностите в него, а да неговорим за играта ни. Когато не си осведомен , когато нещо не си видял с очите си не натрапвай на никому ненужни мнения. А относно снимката, тя сама говори за човека, който я е побликувал. Обзалагам се, че ти аико_92 си играч или от Доростол или от някой др футболен клуб, заради такива като теб щом споменеш думата футболист, веднага се свързва със следния израз: "Тъп и прост-футболист". Ти, а не ние, срамиш името на града ни. Това че не намираш по какъв друг начин да изразиш завистта си освен да обиждаш и накърняваш авторитета на другите говори за ограничено, надуто и недорасло момченце, страдащо от комплекс за малоценност. И понеже няма по какъв друг начин да се изтъкнеш и изявиш избираш най-лесния- да обиждаш. Така че направи ми услуга ако нямаш какво смислено да напишеш, запази си коментара за себе си.

Няма да побликувам снимка на отбора защото не искам да чета след това коментари от рода на : "ау гледай тая ква е грозна";"пффффффффф виж и къв е гъза" и подобни...

Надявам се доростол2003 да е побликувал темата с позитивна нагласа, а не за присмех към нещо и някои които дори не сте видели.



Ехеее ти позна да футболист съм,играя в Рапид (Дивдядово)
ogynq написа:
всъщност аз много се чудех как да изопача думите ти, че отбора ни неструва и нищо няма да излезе от нас освен месо за коледа, но мисля че ти сам се заби, защото нито познаваш отбора, нито познаваш личностите в него, а да неговорим за играта ни. Когато не си осведомен , когато нещо не си видял с очите си не натрапвай на никому ненужни мнения. А относно снимката, тя сама говори за човека, който я е побликувал. Обзалагам се, че ти аико_92 си играч или от Доростол или от някой др футболен клуб, заради такива като теб щом споменеш думата футболист, веднага се свързва със следния израз: "Тъп и прост-футболист". Ти, а не ние, срамиш името на града ни. Това че не намираш по какъв друг начин да изразиш завистта си освен да обиждаш и накърняваш авторитета на другите говори за ограничено, надуто и недорасло момченце, страдащо от комплекс за малоценност. И понеже няма по какъв друг начин да се изтъкнеш и изявиш избираш най-лесния- да обиждаш. Така че направи ми услуга ако нямаш какво смислено да напишеш, запази си коментара за себе си.

Няма да побликувам снимка на отбора защото не искам да чета след това коментари от рода на : "ау гледай тая ква е грозна";"пффффффффф виж и къв е гъза" и подобни...

Надявам се доростол2003 да е побликувал темата с позитивна нагласа, а не за присмех към нещо и някои които дори не сте видели.



Ехеее ти позна да футболист съм,играя в Рапид (Дивдядово) :f453: :f354:


Ае кажи честно каде тренираш ? AIKO


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 13:45 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
ХАхахахах луди ли сте никаде ве ххахахаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 13:54 
Offline
govedo

Регистриран на: 09 Май 2007 22:41
Мнения: 494
Местоположение: Силистра
Абе футболистките сме ги виждали да тренират. Не са нищо особено. Оставете момиченцата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 14:47 
Offline

Регистриран на: 18 Ное 2007 16:53
Мнения: 55
Хайде стига сте обиждали момичетата. Вече е прекалено!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 15:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
aiko_92 написа:
Пак замириса на Свинско :a006: :0038: :0038: :0038:

Ей огън кажи сега чесно колко кила си,предполагам ще стигнеш за целия форум аа ? :0038:

ко става тука е !

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 18:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2007 20:44
Мнения: 961
Местоположение: Попово
Отбор: Черноломец 04 (Попово)
Еее, Айко, стига обижда футболистките, де. Какви са тия непрофесионални коментари :?:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 18:36 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Наистина стига толкова обиди :!: В интерес на истината малко градове имат женски футбол, преди ЖФК Доростол са били сред най-добрите и са събирали по 7000 на мач, сега падаме здраво но това е действителността. Важно е момичетата да се стараят и ще видим новия сезон какво ще направят :wink:
Нещо нови играчи няма ли да има :f453:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 10:02 
ah, taka sladurkovci i sladurani 6tqh da vi teglq edni hubavi maini4ki ma sa otkazah 6tot vii ot duma ne razbirate.
ta razbiram imate ne6to protiv futbolniq mi otbor e togas da va iba .mnoo ste sa ob1rkali ako si mislite 4e 6a si m1l4im sled tez prostotii det gi dr1nkate
4e sme slabi slabi sme{po futbolni umeniq} ama gligani ne sme nqkoi ot vas hubavci nedni vijdal li ni e a?
kat ni ste togaz si ibete putkite maini
nqma da pozvolq na nekvi drisliovci det sa mislqt za futbolist4eta da na obijdat nii moji sq da sme slaba4ki ama do nqkolko godini imame 6ans da sa opraim p1k vii ve4e ste zaminali
ne me razbiraite pogre6no dakato ne vid1h k'vi ste gi pisali super sa radvah na dorostol i hodeh da gi podkrepqm dosta 4esto ama sq nai mnogo da otida da vikam za drugiq otbor
a i otnosno kilogramite pove4eto sme pod 60
a p1k li4no za aiko_92 ima6 nqkvi psihi4eski otkloneniq mai ti vijdal li si na be umnik ako si ari zemi si sloji o4ila 6tot b1rka6 tuka horata a p1k na mene moje da mi padne perdeto nqkoi p1t


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 13:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
аре сложете някоя снимка да ги видим тия футбалерки :) :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 13:51 
Offline

Регистриран на: 18 Ное 2007 16:53
Мнения: 55
Не мога да повярвам, че едно момиче може да държи подобен тон. Изключително ниска грамотност и изпъстрен с цинизми!
До сега ви защитавах, но повече няма да се повтори. Личи си доколко притежавате необходимите за футбола морално-волеви качества, след като ще подкрепяш противниците на отбора от родния ти град. Явно ти си поредния търгаш в нашия футбол. Ще сменяш отборчета срещу жалки стотинки в повече, естествено, ако ти се удаде възможност.
Повечето сте под 60 килограма? Значи има и над 60! Явно 6 са под 6о килограма, а 5 са над тази граница. Е, вярно, повечето са по-слаби /6>5/.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 14:03 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
И аз ги защитавах, но след кат засегнаха темата ФК ДОРОСТОЛ 2003 вече край, щяли да викат за другия отбор....

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК ''Силистра''-''нежната'' страна на силистренския футбол
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 14:45 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Elinor написа:
ah, taka sladurkovci i sladurani 6tqh da vi teglq edni hubavi maini4ki ma sa otkazah 6tot vii ot duma ne razbirate.
ta razbiram imate ne6to protiv futbolniq mi otbor e togas da va iba .mnoo ste sa ob1rkali ako si mislite 4e 6a si m1l4im sled tez prostotii det gi dr1nkate
4e sme slabi slabi sme{po futbolni umeniq} ama gligani ne sme nqkoi ot vas hubavci nedni vijdal li ni e a?
kat ni ste togaz si ibete putkite maini
nqma da pozvolq na nekvi drisliovci det sa mislqt za futbolist4eta da na obijdat nii moji sq da sme slaba4ki ama do nqkolko godini imame 6ans da sa opraim p1k vii ve4e ste zaminali
ne me razbiraite pogre6no dakato ne vid1h k'vi ste gi pisali super sa radvah na dorostol i hodeh da gi podkrepqm dosta 4esto ama sq nai mnogo da otida da vikam za drugiq otbor
a i otnosno kilogramite pove4eto sme pod 60
a p1k li4no za aiko_92 ima6 nqkvi psihi4eski otkloneniq mai ti vijdal li si na be umnik ako si ari zemi si sloji o4ila 6tot b1rka6 tuka horata a p1k na mene moje da mi padne perdeto nqkoi p1t



Ей Гуци я кажи кога и къде тренирате ????


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 14:56 
Offline
govedo

Регистриран на: 09 Май 2007 22:41
Мнения: 494
Местоположение: Силистра
Айде ела другия мач да викаш за другия отбор. После майка ти няма да те познае.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 15:11 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Момчета скоро ще има снимки на "грациите" само да кажат кога тренират :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 22:08 
ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!

by moderator team


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 22:11 
ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 23:10 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Тези не заслужават цяла тема посветена на тях!!!

айде ключ

Отсега на татък всяко свинско мнение ще се трие !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 118 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 195224 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 147254 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 119619 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 119673 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 122873 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози