bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 12 Май 2024 23:45




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Общи дискусии за клуба
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 17:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Всичко което не е свързано с останалите теми - как станахте фен на тима, какво ви е направило впечатление в него, мачове които винаги ще помните и тн.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 23:23 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 11:38
Мнения: 153
Местоположение: Zara Town
Отбор: Берое (Стара Загора)
Още от малък съм фен на Юве , помня славните времена когато лидери бяха Зидан и Дел Пиеро . От тогава си имам екип на юве , шапка си зех и така нататка , винаги ми е бил клуба на сърцето , не само заради величието , но просто начина на игра и как си личеше индивидуалноста на всеки един. Хубавото е че продажниците си заминаха и сега останаха сърцатите играчи които ще върнат Юве в елита , а там ги чака отнетата титла.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 14:47 
Offline
Хип Хоп до гроб
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:50
Мнения: 395
Фен съм от II-ри клас, не съм си взел екип :( , смятам и може би ще си взема тая зима, харесва ми добрата им игра, когато играеше Зидан...
Велик отбор са Ювентус, играчите им са звезди, правят чудесен футбол, по едно време спрях да ги гледам, после започнах пак, относно Б групата следващата година ще се върнат :wink: и ще са претенденти за 1-вото място в Италянското калчо, дано не продължават със подкупите, които ги пратиха в група Б, Божинов вече е там (те май ще го връщат във Фиорентина), жалко, че почти винаги е резервата, не играе редовно в клубния си отбор, това ще се отрази на играта му според мен в националния и в Юве, той е младия талант на Юве и националния отбор щом наште играчи вече повечето играят в чужбина :wink: , Божинов е в голям отбор, и Бербатов и Стилян, те най-вече са ни надеждите, въпреки че Стилян напусна националния :( , Ювентус е страхотен отбор.
Недвед напоследък се справя доста добре в "старата госпожа" с головете, като гледам репортажите по Европа ТВ, направи няколко много красиви гола :wink: , тва мноо ме зарадва, много преуспял отбор са Ювентус :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 19:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Аз съм фен на тима от както се помня. Помня времената когато в състава ни бяха Дидие Дешам, Раванели - "бялото перо", Зидан, Пипо и тн. Онзи финал на ШЛ когато го спечелихме. След това 3-те финала които загубихме. За мен този тим е най-великия в света. Никога няма да го оставя или да го предам. Дори сега когато сме в Серия Б имам чувството, че обичам тима още повече отколкото преди.
Forza Juve


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2006 02:15 
Offline
Хип Хоп до гроб
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:50
Мнения: 395
kyynadd написа:
Аз съм фен на тима от както се помня. Помня времената когато в състава ни бяха Дидие Дешам, Раванели - "бялото перо", Зидан, Пипо и тн. Онзи финал на ШЛ когато го спечелихме. След това 3-те финала които загубихме. За мен този тим е най-великия в света. Никога няма да го оставя или да го предам. Дори сега когато сме в Серия Б имам чувството, че обичам тима още повече отколкото преди.
Forza Juve

Много добре казано :) Браво, радвам се :wink: Надявам се да се съберем много хора


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2006 10:32 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Радвам се че нещата в Юве се оправиха не съм за тях в Италия но аз също помня времената със Зидан и много ме радваха тогава . Аз имам у нас фланелка на Дел Пиеро която много си пазя защото за мен той си остава един от най-великите играчи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Дек 2006 11:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Аз също съм фен на Юве от сезон 2002/2003.Страхотех отбор са за разлика от лекетата Милан и Интер.А най - любимият ми играч е Дел Пиеро а и 200 гола :D.BTW си изтеглих 182 негови гола и съм направо възхитен ,такива страхотни голове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2007 13:56 
Аз съм им фен от '95 година. От тогава не съм изпускал мач , който да са давали разбира се по телевизията. Най-великия тим за всички времена !!!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 156679 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 174281 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48897 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 65042 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v
Преглежда непрочетените мнения Програма за първенството
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 40510 05 Май 2008 16:53
от besimeniq

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози